Guerlain

Ár:   22 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   22 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 1925

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: citrusok, mandarin, cédrus, bergamot, citrom
Szívjegyek: írisz, pacsuli, jázmin, vetiver, rózsa
Alapjegyek: bőr, szantálfa, édes mirha, pézsma, cibet, vanília, tömjén, tonkabab

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Fahya
Állapot: Fújós kevés hiánnyal, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost, MPL, személyes átvétel
Guerlain Shalimar EDP kép/90 ml
Ár: 13.000 Ft , Eladó: abodri
Állapot: Kép/90 ml, Helyszín: Vác, Gödöllő, Őrbottyán, fizetés: Személyes vagy postán maradó

nyuszo

2018. szeptember 11.

Nagyon brutál!!! Nem gyerekeknek való! Kifújáskor tömény bőr és tömjén, akkora hatósugárral, mint egy üstökös csóvája.....
Citrusok kesernyés héjából kinyert gyógynövényes tonik, ami balzsammá változik a bőrrel érintkezve....s az édes mirha úgy tekeredik a csuklóra egyre erősebben, mint egy kígyó, mire észbe kapsz, már nem enged.....hát, ilyen ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

k001

2018. szeptember 10.

Nagy elvárásokkal tekintettem a tesztelésére, de sajnos nem találtunk egymásra. Számomra pont olyan szaga van, mint amikor a gumi kiszárad, kirepedezik a napon, és áraszt egy bizonyos illatot. Tartóssága rajtam nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

erda74

2018. augusztus 19.

A nyitánya brutális, émelyítő nyalóka(?) szag, aztán megszelídül, és finom vanília illattá alakul rajtam. Párom oda van érte, én meg a páromért, úgyhogy egy ideig még próbálkozom vele, de nem passzolunk annyira, hogy egymást erősítenénk. Mármint a parfümmel. :) Igazi illatélmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Amea

2018. május 26.

Shalimar piros szatén magassarkú cipőben, kacagva gázolt át az összes előítéletemen.
Nem vagyok Guerlain rajongó. Nem bírom elviselni a rózsa jegyes parfümöket. Kerülöm a pacsulit és a bőrt, a kémiám kinullázza az íriszt.
Erre itt van Ő. Nem értem a varázsát, nem is akarom megfejteni. Megtanított rá, hogy az egész nem pusztán az alkotórészek szigorú listája, hanem finom harmónia, kényes egyensúly.
És bizony, a szerelem irányíthatatlan, néha egészen váratlan helyeken bukkan fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Almendra

2018. május 1.

A non plus ultra. Sejtelmes, mély, súlyos, titokzatos, amiben ott van öröm és bánat egyszerre. Frissen a Kelet illata, varázslatos, csábító, édes. Halvány emlékét megérezni pedig olyan, mint kinyitni egy titkokkal teli szekrényt. Rafinált, kifinomult és nagyon karakteres, azonnal felismerhető. Szeretik vagy nem, mindenkinek van róla véleménye, aki találkozik vele. Már vagy húsz éve használom, és még mindig csodálatosnak találom. Lehet, nem a mai kor illata, mert távol áll tőle a felszínesség, és nem semmitmondó, tucat illat. Ha öregasszonyos, ahogy többen említik, bátran vállalom, hogy az vagyok :-)

"Virágoskertedbõl szakítsd le egy száz év előtti kor eltűnt virágainak illatos emlékeit" - írta Tagore. No, ez az illat pont ilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

Lina6

2018. április 28.

Vakon rendeltem ezt a parfümöt. Érdekes, változó illat. A legvégén sajnos rajtam férfias illatúvá válik.Ez nem én vagyok.Feltettem eladni.
Új vélemény: Szeretem. 4-5 év kellett ehhez. Nem érdekel a kora, az sem hogy valaki nyanyásnak találja. Úgy jó, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Tarkamilla

2018. április 11.

Minden nélküle eltöltött nap elhibázott.
Pont.
Minek is keresek-kutatok-vadászok új illatokra, ha egyszer Ő van?
Tulajdonképpen nála-vele, itt és most be is fejezhetném a parfümözést, benne megtaláltam mindent, amit kerestem.
Ő a parfüm definíciója, nem ismerek olyan illatot, melynek mélysége vetekedhetne az Övével.
Szofisztikált, művelt, érzéki és izgalmas nagyon kifinomult módon. Nem gondolom, hogy értékelni tudja az, aki nem vonzódik a századelőhöz, a letűnt korokhoz, a klasszikus női szépséghez és az időhöz, amikor a dolgok kézzel foghatóak voltak, és az emberek leveleket írtak egymásnak - papírra.

Teljesen mindegy, mit fújok magamra - valami hiányzik, valami mindig hibádzik, mert minden mással kompromisszumot kell kötnöm.
A 24 Faubourg túl visszafogott,
a Sensuous Noir túl démoni,
a Chanel 5 (bocsánat) hiányolja a mélységet (és a kraftot)
a Samsara súlyosan komoly,
az Eden túl csitri,
a Classique túl direkt.
Írom ezt úgy, hogy ők a legkedvesebb-kedves illataim sötétben őrizgetett kincseim közül... csak hát ilyenek ők a Shalimarhoz hasonlítva. És pontosan tudom, hogy melyiket hova - hova ne.
Annyira természetes Ő nekem, mint az, hogy reggel felöltözöm, éppen ezért semmilyen helyhez, időhöz, évszakhoz nem kötöm.

Most pedig megválaszolom a magamnak feltett kérdést: azért kutatok, mert imádok felfedezni, játszani és képet alkotni illatokról :) Hogy ebből most ilyen jól ki tudtam vágni magam, helyreállt a világ rendje.
És lesz a Shalimar és lesz a többi parfümöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Minden nélküle eltöltött nap elhibázott.
Pont.
Minek is keresek-kutatok-vadászok új illatokra, ha egyszer Ő van?

A 24 Faubourg túl visszafogott,
a Sensuous Noir túl démoni,
a Chanel 5 (bocsánat) hiányolja a mélységet (és a kraftot)
a Samsara súlyosan komoly,
az Eden túl csitri,
a Classique túl direkt.

És lesz a Shalimar és lesz a többi parfümöm.

Moony

2018. március 7.

Nekem nagyon erős, nagyon keleties, dzsáfáros, öregasszonyos illat, amihez szerintem még "nőnöm" kell, vagy nem tudom...Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött be. Igazából nem is tudom, kin tudnám ezt az illatot elképzelni, de 50 év alatti nőn tuti nem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Kinga79

2018. március 6.

Igaz, én csak kétszer próbáltam ki drogériában, de ez rajtam röviden és tömören: büdös.
Bocsi, amiért nem tudom cizelláltabban megfogalmazni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Bocsi, amiért nem tudom cizelláltabban megfogalmazni. :)

Encilla

2018. február 16.

Úristen! Ez a leggyönyörűbb,legérzékibb,legvarázslatosabb illat,amit valaha éreztem! Szerelem!!!
Igazi keleti körutazás, füst a Gangesz partján, bazárok, egzotikus gyümölcsök, fűszerek,hindu templomok szantálfa füstölői. Vallásos misztikum és fülledt erotika. Ez művészet! Végem van!
Update: Azóta is szerelmem tárgya, már be is szereztem. Elképesztően tartós, óriási hatósugárral, igazi nagyágyú! Szívfájdalmam, hogy életem párja szívből gyűlöli, rovarirtónak, öregasszonyosnak, dohosnak titulálta. :( Nemrég egy barátnőmmel színházban voltunk, utána panaszolta szegény, hogy "valakinek mellette" olyan tipikus nyanya parfümje volt. :D Nem mertem elmondani neki, hogy én vagyok az a valaki. Szóval lehet, hogy mások szerint öreges, de számomra maga a csoda. Úgyhogy kitartóan sokkolom vele a környezetemet. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.