Guerlain

Ár:   22 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   22 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 1925

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: citrusok, mandarin, cédrus, bergamot, citrom
Szívjegyek: írisz, pacsuli, jázmin, vetiver, rózsa
Alapjegyek: bőr, szantálfa, édes mirha, pézsma, cibet, vanília, tömjén, tonkabab

Guerlain Shalimar EDP kép/90 ml
Ár: 13.000 Ft , Eladó: abodri
Állapot: Kép/90 ml, Helyszín: Vác, Gödöllő, Őrbottyán, fizetés: Személyes vagy postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: melinda513
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Rugalmas

Masnuci

2016. április 18.

Nem hiszem, hogy kellene ennek a parfümnek a leírásához más mint annyi GUERLAIN. Csak a márkanév elég ahhoz, hogy biztosak lehessünk benne ez is egy remekmű. És valóban az. Mesebeli varázslatos illat, magával ragad és nem ereszt, pedig nem nehéz, nem tömény, könnyed, légies és nagyon finom.
Ő a repülő varázsszőnyeg amivel beutazom a mesés keletet, karcsú tornyok, lágy selymek, drágakövek, lágyan ringó lótuszok. Seherezádé illata.
És most már az enyém is :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 18.

És most már az enyém is :o)

Marcsi66

2016. március 21.

Hát csak így egyszerűen lazán azt mondom a " KÖNNYEK KIRÁLYNŐJE" nekem mindig az marad,mert amikor először éreztem az illatát,a szememből menhetetlenül a cseppek eleredtek,,,emberből lennék, Fájdalom a mosoly és a szépség elíxírje Ő,jó töményen kapjuk ezt.Nagyon erős a kezdés,édes-füszeres vaníliával,majd lágyul idővel,púderessége a tömjénnel gyönyörködtet,,Kihagyhatatlan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

kicsiliba

2016. február 20.

Nem is tudom,hogy az illat tetszik-e annyira vagy maga a tudat,hogy egy "törtènelemmel" fújom be magam! Azèrt úgy gondolom ha valami ilyen règóta fent tudott maradni a kozmetikai piacon,az már egy minősítès! Nekem ő a legfinomabb púderes-fűszeres csoda amit valaha szagoltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Vanília

2016. február 12.

Markáns élmény volt kipróbálni az illatot: először azt hittem, hogy valami gagyi WC illatosítót tettem magamra és már azon törtem a fejem, hogy lemosom magamról, de eltelt fél óra és olyan finom, lágy púderes csodává vált a bőrömön, hogy beleszerettem. Ez pont olyan illat, amilyet keresek - nem tudom, hogy az igazi-e, de közelít:) és ezzel bejutott a három legszebb illat közé, ami valaha próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

0808

2016. február 11.

Most biztosan sokan lehurrogtok de nekem ez már túl sok a jóból! A tömjén uralkodik rajtam és van még vmi ami nagyon sokáig zavar. Nem érzem jól benne magam: szúr, hajt, nyugtalanít. Azonban ettől eltekintve a kor szellemét is figyelembe véve nagy durranás lehetett anno. Nem tartom rossznak de nem én vagyok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

nashko77

2016. február 3.

Nem hiszem, h tudnék újat mondani... Talán csak annyit: a gejl vaníliaillatok után nem hittem, hogy egy vaníliás illat lehet ennyire felnőtt, szép és kifinomult. Ehhez képest az initialok kontár munkák nekem, sajnálom. Ez viszont maga a csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Katica13-D

2016. január 30.

Régóta piszkálja már a fantáziámat Őfelsége. Egyik alkalommal épp a szüleimhez tartottam haza vidékre, ám várnom kellett még jó háromnegyed órát a vonat indulásáig. Gondoltam, itt a remek alkalom, hogy kipróbáljam. Gyorsan fújtam hát a csuklómra, majd továbbálltam. Egész nap szagolgattam: finom, édes, kellemes... Tetszik, tetszik, de hol marad a varázs? Hol marad a szenvedély? Hol marad India zamata? A bujaság, az érzékiség... Egy hétig képtelen voltam kiverni a fejemből. Az nem lehet, hogy ennyi volna! Ő, a Királynő!!! Visszatérvén a fővárosba még mindig ott motoszkált a fejemben. Szükségem volt egy újabb próbára. Berohantam hát a Müllerbe, célirányosan a lelőhelyéhez trappoltam és akkor.... Dehát ez nem is ő!!! Nem is a Shalimart fújtam magamra egy héttel korábban, hanem a Souffle változatát! Ám mivel a Müllerben nem volt megtalálható vágyaim tárgya, sebesen továbbloholtam a Marionnaud parfümériába. Ott a szimpatikus szőke eladóhölgy mindenáron az ÚJ Shalimar-t szerette volna kipróbáltatni velem, és igen fura arcot vágott (ki tudja, miért?), amikor határozottan megkértem, hogy én bizony a "régit" szeretném megismerni.
Summa summarum: először valósággal letaglózott az illat. Dacoltunk,küzdöttünk kicsit egymással Én a konok kos Nő, és ő a Királynő. Nem kellett neki sok idő, máris megszelídülni látszott. Valaki írta már e helyütt, hogy olyannyira csodás, hogy sírni kellene a gyönyörűségtől. Ez nem túlzás. Valóban szívfacsaróan szép. Édes, kesernyés, fűszeres, buja, nehéz, mégis oly gyengéden ölel körbe... csupa ellentmondás... hogy is mondjam??? Ő maga a vad, féktelen szerelem, a betörhetetlen kanca, és a visszafogott, alabástrom bőrű, elegáns úrinő ambivalens elegye. Ő a Királynő... csordultig érzelmekkel!!!
És napokon belül megérkezik szerény hajlékomba...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

És napokon belül megérkezik szerény hajlékomba...

agiv

2016. január 22.

Fújtam a csuklómra,sajnos... Levakarhatatlan,erőszakos, szúrós ,zavaró kölni illat.Hú nagyon nem tetszik!soha soha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

judit1984

2016. január 22.

Leírhatatlanul csodálatos, a parfümök királynője valóban. Mióta megismertem, csak őt és a különböző változatait használom. Egyszerűen semmi más nem ér a nyomába, minden korábbi kedvencem túl közönségesnek tűnik mellette. Fantasztikusan összetett illat, mindig kicsit más, de mindig olyan, hogy sírni tudna az ember a gyönyörűségtől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Seahorse82

2015. december 3.

Már rég óta olvasgattam róla, ezért ma elmentem és meg is szagoltam. Valami büdös kölnire számítottam, viszont ez valami fantasztikus vaníliás füstös bőr közeli illat, legalább is rajtam. Egy nagyon picit rajtam a Dior addictjára hasonlít, gondolom a vaníliás alap miatt. A leszáradáskor érzem a füstölőt, de nem erőszakosan, én nem szeretem a füstölős illatokat, viszont azt kell mondanom kívánságlistás illat. Szúnyogirtós illatot én nem érzek rajta, viszont minden bőrön másképpen muzsikálnak az illatok, tehát szerintem mindeképpen egy bőrpróbával indítsunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.