Guerlain

Ár:   22 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   22 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain Super Aqua BB egész napos hidratáltságot ígér.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

peppi

2018. december 23.

sziasztok. ez egy nagyon jo termek. tudja valaki, hol lehet elerni? mar reg nem lattam. olyan szep elettel teli finish-t ad. nagyon szerettem. vizhianyos borre nagyon jo, az egyik legjobb bb krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

NovakneViki

2018. június 27.

Pár hete a marionnaud parfümériától kaptam egy extra -25%-os márkakupont, néhány hetes keresgélés után választottam ezt a BB krémet. Első használatakor a fedésén totál ledöbbentem, nem számítottam arra, hogy ennyire jó lesz. Külön hidratálót nem használok ez alá maximum fényvédőt. Nyx HD púderrel fixálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

nemeth.anita

2017. május 1.

Hosszas mérlegelés után ruháztam be erre a BB krémre, mert a bőröm nagyon kevés terméket tolerál, ez pedig nem az az árkategória, amit könnyedén kidobhatok (a negyedáron eladást meg hagyjuk is). Egyszer a Douglas-ban ajánlották nekem, akkor be is kentem az arcom és szép volt a végeredmény. Sajnos ezekből a termékekből Magyarországon nem adnak mintát, ezért sokszor kell kockáztatni a vásárlással.
Na de ugorjunk inkább egyet a termékkel tapasztaltakra: röviden az egyik legjobb befektetésem volt az elmúlt években, hogy ezt megvettem. Nemhogy kidobni nem kell, hanem újra fogom venni biztosan, ha ez az egyébként óriási mennyiség elfogy. A bőröm bársonyos lesz tőle, működik úgy is, ha használok alá hidratálót, és úgy is, ha nem. A világosabb színt vettem meg, kiválóan illeszkedik a bőröm színéhez, "millió dolláros" kinézetet kölcsönözve. A fedése 3/5-ös, azaz épphogy közepes, markáns pattanáshegekre, vagy bőrhibákra (mint ami nekem is van) ehhez még kell korrektor. Számomra ez pozitív tulajdonság, mert irtózom a "porcelánbaba" hatást adó BB-krémektől, nekem nagyon visszatetsző legalábbis, ha másokon látom.
A bőröm szereti, estére sem fullad be vagy irritálódik, egyenletesen, lassan kopik. Kisimul és felüdül tőle a bőr.
Kiválóan lehet rá sminkelni, bár én le szoktam fixálni Innisfree No Sebum púderrel záróakkordként, mert kicsit zsíros, csillogó a finise.
A mennyisége pont ideális, mert nem használom minden nap, és ez még pont el tud fogyni azelőtt, mielőtt megromlana. Az illata finom, diszkrét friss-orchideás, nekem tetszik, nem fullasztó.
Szerencsére jutányos áron vettem, mert szülinapi kuponnal + törzsvásárló kártyával lejött némi kis kedvezmény, de továbbra is azt gondolom, a látvány és hatás, amit ezzel a termékkel kapok, nekem bármit megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Balibi

2016. március 12.

Remek BB krém, az eddig legjobb, amit valaha próbáltam. Ha jól emlékszem két árnyalatban kapható. Nagyon szépen illeszkedik a bőr színéhez, jól eloszlik a bőrön, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, inkább olyan érzésem van tőle, mintha vizes lenne az arcbőröm. Szerintem nem igényel külön hidratáló krémet, önmagában is végzi a dolgát, egyszóval kitűnően hidratál és kellemes, üde bőrszínt eredményez. Az illata pedig, nem hazudtolja meg a Guerlain családot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Viola Tricolor Extract, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Viola Tricolor Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Pentylene Glycol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Xylose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

A hármoszínű árvácska kivonata, mely antioxidáns, gyulladáscsökkentő, antimikrobiális és foltellenes tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön használva (forrás), valamint bőrnyugtató hatással is bír (forrás). Az összevevő egyik gyártója szerint a háromszínű árvácska kivonatáról kimutatták, hogy csökkenti a bőr nedvességvesztését és fokozza a bőr vízmegtartó képességét is.