Guerlain

Ár:   22 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anthaval, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   22 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain Super Aqua BB egész napos hidratáltságot ígér.

peppi

2018. december 23.

sziasztok. ez egy nagyon jo termek. tudja valaki, hol lehet elerni? mar reg nem lattam. olyan szep elettel teli finish-t ad. nagyon szerettem. vizhianyos borre nagyon jo, az egyik legjobb bb krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

NovakneViki

2018. június 27.

Pár hete a marionnaud parfümériától kaptam egy extra -25%-os márkakupont, néhány hetes keresgélés után választottam ezt a BB krémet. Első használatakor a fedésén totál ledöbbentem, nem számítottam arra, hogy ennyire jó lesz. Külön hidratálót nem használok ez alá maximum fényvédőt. Nyx HD púderrel fixálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

nemeth.anita

2017. május 1.

Hosszas mérlegelés után ruháztam be erre a BB krémre, mert a bőröm nagyon kevés terméket tolerál, ez pedig nem az az árkategória, amit könnyedén kidobhatok (a negyedáron eladást meg hagyjuk is). Egyszer a Douglas-ban ajánlották nekem, akkor be is kentem az arcom és szép volt a végeredmény. Sajnos ezekből a termékekből Magyarországon nem adnak mintát, ezért sokszor kell kockáztatni a vásárlással.
Na de ugorjunk inkább egyet a termékkel tapasztaltakra: röviden az egyik legjobb befektetésem volt az elmúlt években, hogy ezt megvettem. Nemhogy kidobni nem kell, hanem újra fogom venni biztosan, ha ez az egyébként óriási mennyiség elfogy. A bőröm bársonyos lesz tőle, működik úgy is, ha használok alá hidratálót, és úgy is, ha nem. A világosabb színt vettem meg, kiválóan illeszkedik a bőröm színéhez, "millió dolláros" kinézetet kölcsönözve. A fedése 3/5-ös, azaz épphogy közepes, markáns pattanáshegekre, vagy bőrhibákra (mint ami nekem is van) ehhez még kell korrektor. Számomra ez pozitív tulajdonság, mert irtózom a "porcelánbaba" hatást adó BB-krémektől, nekem nagyon visszatetsző legalábbis, ha másokon látom.
A bőröm szereti, estére sem fullad be vagy irritálódik, egyenletesen, lassan kopik. Kisimul és felüdül tőle a bőr.
Kiválóan lehet rá sminkelni, bár én le szoktam fixálni Innisfree No Sebum púderrel záróakkordként, mert kicsit zsíros, csillogó a finise.
A mennyisége pont ideális, mert nem használom minden nap, és ez még pont el tud fogyni azelőtt, mielőtt megromlana. Az illata finom, diszkrét friss-orchideás, nekem tetszik, nem fullasztó.
Szerencsére jutányos áron vettem, mert szülinapi kuponnal + törzsvásárló kártyával lejött némi kis kedvezmény, de továbbra is azt gondolom, a látvány és hatás, amit ezzel a termékkel kapok, nekem bármit megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Balibi

2016. március 12.

Remek BB krém, az eddig legjobb, amit valaha próbáltam. Ha jól emlékszem két árnyalatban kapható. Nagyon szépen illeszkedik a bőr színéhez, jól eloszlik a bőrön, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, inkább olyan érzésem van tőle, mintha vizes lenne az arcbőröm. Szerintem nem igényel külön hidratáló krémet, önmagában is végzi a dolgát, egyszóval kitűnően hidratál és kellemes, üde bőrszínt eredményez. Az illata pedig, nem hazudtolja meg a Guerlain családot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Xylose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2