Guess

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2016. február 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: eper, licsi, narancs, jázmin

2 db 10 mlis fujós Guess Double Dare EDT
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: banki utalással, postán maradóra

Babooca

2019. augusztus 21.

A Guess Dare-k közül szerintem a legjobb. Ettől függetlenül ezt sem venném meg a felhalmozott parfümjeim mellé, maximum táskába dobálós, hétköznapi darabként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Hellokittydia

2019. április 27.

Rengeteg parfüm után azt hiszem szerelmes lettem, remélem még egy ideig nem vonják ki, és nagyon tetszik az üvege!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Miután már megvolt a kollekcióból a Dare és a Dare limited (a rózsaszín) megvettem ezt is. A boltban még tetszett az illata, aztán hazajöttem és magamra fújtam, akkor rájöttem, hogy ez mégsem az én világom, nagyon nagyon nem tetszett :( Szerencsére ebből csak 30 milliset vettem, így hamar fogyásnak indult. Sosem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

EmiliaNagy

2017. július 3.

Fél áron szoktam venni glamour napokkor guess parfümöt, mivel a seductiveot már kicsit untam, kipróbáltam ezt. Nem csalódtam, nagyon tetszik az illata magamon, táskában is simán elfér. Tartóssága nálam erős közepes, többször szoktam egy nap fújni, amit jó pár óráig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Deep1982

2017. február 13.

Egy újságból volt egy kis minta,nagyon megtetszett az illat.Egyből magamra kentem és függője lettem.:)
Egy drogériában akciósan jutottam hozzá.Imádom ezt a parfümöt.
Ahhoz képest,h drogériás,nagyon tartós.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Egy drogériában akciósan jutottam hozzá.Imádom ezt a parfümöt.
Ahhoz képest,h drogériás,nagyon tartós.:)

CandyAndi

2017. január 3.

Nagyon finom, különleges, fiatalos illat. Szerintem kimondottan tartós, pár fújás is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

glam

2016. november 15.

Szerintem különleges, egyedi illat. Az itt olvasottak alapján kicsit féltem, tartós lesz-e, de nekem teljesen bevált, nap végén is érzem. Nagyon finom illat, merész, imádom, kedvenc lett, csakis 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

LaraHB

2016. szeptember 26.

A sima Guess Dare után vettem meg, mert az nagyon tartós. Ez annyira nem, de ezt is hosszú ideig érezni. Viszont az illata sokkal jobb, mint a simának. Az epret nagyon szeretem :) 4*, szívesen ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

KoczkaViktoria

2016. augusztus 30.

Szuper, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Szuper, nagyon szeretem :)

Sultana

2016. március 22.

Jaj de megtetszett az újságban! Meg is vettem, aztán érzelmi okok miatt "lecseréltem", képtelen vagyok hordani, megszakad a szívem ha eszembe jut róla ami, aki...
Maga az illat bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Maga az illat bejött.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.