Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Igénybevett, töredezett és sérült hajra. A haj szerkezetét belülről javítja, védekező réteget kölcsönöz - a tiszta rugalmasságért és az extra könnyű fésülhetőségért.

evaedinakiss

2019. szeptember 17.

Hajmosás után azért szoktam használni, hogy könnyen ki tudjam fésülni a hajam, más elvárásom nincs. Nekem sokáig elég is, és szépen rendben tartja a hajam. Az illatát én is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Dorci94

2019. január 8.

Nagyon szuper! Isteni selymes és puha lett tőle a hajam. Tavaly a nyaralásra vettem, minden nap megmostam a hajam vele (tenger víz, napsütés, hőség) és el voltam ájulva. Ez az illat pedig 😍 csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid