Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnal ható sturktúrális újjáépítés a hajnak. 90% kevesebb töredezett hajvég. Használható az egész hajon vagy csak a sérült részeken. Nem kell kiöblíteni.

Kiszerelés: 125 ml

anatvr

2015. július 15.

Nekem sajnos nem jött be itteni vélemények alapján vettem meg nagy reményekkel. Húztam a szám mert drágálltam nagyon de reménykedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 15.

Barbadosz

2013. augusztus 24.

Ha késésben vagyok illetve nyaralások alkalmával balzsam helyett használom, hogy lerövidítsem a hajápolásra szánt időt. Nagyon szeretem, mert széppé és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Nagyon meg vagyok vele elégedve.♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

bobbypin

2012. augusztus 24.

Nézegettem a boltban a balzsamkínálatot, teljesen döntésképtelen voltam, és mindegyiket el akartam olvasgatni részletesen. Egyszer csak mellém lépett egy nő, és a kezembe/kosaramba nyomta ezt és a kiöblítős verziót, hogy ez való nekem. Nem szoktam szeretni, mikor valaki így egyből levágja a típusomat, mert az azt jelenti, hogy valamit nem jól csinálok. Na, de igaza volt. (amúgy hosszú, festett, eredetileg nagyon göndör, de vasalt hajam van, bármennyire vigyázom rá, alapból mindig szárazabb mint kéne)

Na szóval ez 5*. Még vasalni is könnyebb tőle a hajamat. A kiöblítős és ez a nem kiöblítős is annyira selymessé varázsolja a hajam, hogy nyamiii. Szóval én asszem ezt bármennyiszer újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

nikol

2012. február 7.

Száraz göndör hajamra nagyon jó, és mivel rengeteg dolgot próbáltam már ami hasonló nem kiöblítendő hajápoló volt, de vagy nem szívta be, vagy túl gyorsan bezsírosodott a hajam tőle . Ettől lágy és könnyű marad, és szép tincsekbe marad a hajam, és nem olyan mint a szénakazal..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 7.

ur.isten.ne.mar

2011. december 30.

Amint megláttam, megakadt a szemem a mandulaolaj feliraton, és szegény kénytelen volt velem hazajönni :) Tegnap próbáltam ki először, és kezdeti ijedtségem ellenére tetszik, amit a hajammal művelt. a Gliss Kur Ultimate Repair öblítős balzsamjával használom, és ezek ketten együtt nagyon sokat egyenesítettek a göndör szénaboglya loboncomon (a frufrum teljesen kisimult, a többiben azért enyhe hullám még maradt, én viszont a szögegyenes hajat szeretem, szóval még át kellett vasalnom, de lényegesen könnyebb dolgom volt, mint máskor).
A történethez az is hozzátartozik, hogy először nagyon megijedtem, amikor megszáradt a hajam, mert semmi fénye nem volt és iszonyat száraznak éreztem, de aludtam rá egyet, és most indulok egy samponreklám castingra :D Gyönyörű fénye lett a hajamnak és nagyon puha, ráadásul a hajvégeim is csillognak-villognak, szóval tartós lesz a kapcsolatunk :)
Az árával kapcsolatban először nyeltem egy nagyot, mert a 2000 Ft-hoz képest a flakon sokkolóan kicsi, viszont nagyon kevés is elég belőle, szóval ha ezt és a hatását vesszük, szerintem megéri :)
Az illata kicsit nagyis-púderes-krémes, de nem elviselhetetlen, szárításkor pedig teljesen elpárolog, meg hát ami ilyen csodát tesz a hajammal, annak sokkal büdösebb illatot/szagot is megbocsájtanék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

orsolyanovak

2011. november 12.

Először nagyon tetszett, msot már úgy érzem kicsit sok a hajamnak fél év használat után. Nem kell kiöblíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3