H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M

Többfunkciós BB krém könnyű fedéssel. A könnyed formula egységesíti a bőrszínt, elfedi a bőrpírt és a bőrhibákat, miközben hidratálja és védi a bőrt.

raczjulia

2016. december 16.

Nekem is a Golden Sand árnyalata van meg. Alapozó alá szoktam használni, könnyed fedést ad a bőrömnek, könnyű eldolgozni. A száraz bőrömre nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Izar

2016. június 5.

A Golden Sand árnyalat van meg nekem is, és tökéletesen passzol a bőrömhöz. Eredetileg a Primert mentem megvenni, de egy darab sem volt kirakva. Kezembe került ez a BB krém, és bár sosem gondoltam volna, hogy valaha nyugati BB krémet veszek (ragaszkodom a koreai arckencékhez, és mind ezidáig nagyon lesajnáltam a nyugati verziókat), mégis ezzel távoztam a boltból.

Tetszik, hogy ellentétben koreai társaival, ez elég sárga és tökéletesen passzol a bőrömhöz. Érdekes, hogy a skandinávok azok, akik képesek elég sárga BB krémet és alapozót gyártani, a koreaiak meg mintha a sápadt, rózsás bőrű skandinávoknak gyártanának...

A fedése nem erős, de miután a közelmúltban csúfos kudarcot vallott minden erős fedésű alapozó/BB, amit próbáltam (igen, te Etude House Big Cover Concealer BB), rájöttem, hogy jobb nekem, ha nem fed annyira, és esetleg átlátszik néhány bőrhibám, mintha úgy néz ki, mint a vakolat, és egy órán belül az összes krém ott csücsül a pórusaimban. Ez a BB egész nap szépen fent van, nem ül bele a pórusaimba, nem hangsúlyozza ki a száraz részeket, szépen egységesíti a bőröm, fényvédő felett is szépen elcsücsül, és még a veszettül zsíros bőröm sem olyan zsíros alatta, ami az évszázad csodája.

Összességében nagyon örülök, hogy megvettem, és még jövök beszámolni, ha már egy kicsit hosszabb ideje használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

KlaudiaZs

2016. május 30.

Az első dolog ami miatt nagy kedvencem, az az árnyalat, a Golden Sand, amit ugye vakon választottam rendeléskor, de valami hihetetlenül tökéletesen passzol a sárgás közepesen sötét bőrömhoz. Fedése mondjuk nem sok, de nekem nem is kell, kiegyenlíti a bőrszínem, halványít pirosságon meg foltokon kicsit, az 1-2 bőrhibát utána korrektorral eltűntetem, és az eredmény természetes bőr. Most nyáron alaposan utána kell púderezzek, mert nem zsírosbőr-barát, de vállalható, viszont száraz bőrre tuti jobb. Ősszel-télen szeles-száraz időben jobb lesz, de most is elhasználgatom. Féltem, hogy pattanásokat fog okozni az összetevők miatt, van pár komedogén benne, de egyelőre nem tapasztaltam ilyesmit szerencsére. Összességében pozitívan csalódtam benne, legjobb BB krém amit használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

harmonia93

2015. december 29.

A könnyű fedés igaz, aki erősen fedő krémet szeretne, messzire kerülje el! Én viszont szerencsére pont ilyet kerestem. A bőröm nem egyszerű eset, és általában jobban járok, ha minimális fedésű bb krémeket használok, mintha erősen fedő, matt alapozókat. Ez a krém tartós, nem fényesedik ki hamar, és egységesebbé teszi a bőrképet. Nekem nagyon tetszik, és az árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak