H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a bogyókból készült rengeteg antioxidánst tartalmazó maszk védi és felfrissíti bőrét, az őszibarackmag-olaj pedig a hidratálásról gondoskodik.

sal

2014. március 8.

Pár napja fogyott el,elég sokáig bírta.Pozitívan csalódtam benne mert nagyon jól hidratál bár néhány alkalommal kicsit csipte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Ms.Cat

2013. augusztus 19.

Kipróbálásra vettem, naah meg azért mert olcsó volt. Nem vagyok tőle elájulva, nem nagyon hidratál, csípte az arcom, büdös is. Az állagával nincs bajom, de várom már, hogy elfogyjon. Egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

narancsfavirág

2013. július 4.

Áfonyamániámnak köszönhetően ezt is beszereztem.Tényleg hidratálta az arcomat, bár nem számottevően. Az illata számomra kicsit csalódás volt. Az állaga szintén. Nekem sajnos csípte a bőrömet, épp hogy kibírtam a 15 percet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Guttmann Natasa

2013. január 6.

A népszerű fast fashion márka üzleteiben kapható ez az arcmaszk párszáz Forint értékben. Az összetevők legvégén találhatunk mesterséges színezékeket, szóval tasakból kinyomva nem fehér krémre kell számítani, hanem metálos, lilás színű a cuccra.
Az illata nem nekem való, érezni rajta, hogy mesterségesen előállított. A ribizli, a szőlő, a szilva és egyéb kék gyümölcsök illatát próbálja visszaadni, szerintem kevés sikerrel, nagyon-nagyon műre sikeredett. A 15 grammos kiszerelés az én arcomra soknak bizonyult, kétszeri használatra volt elegendő egy csomag. Viszont aki a nyakra, dekoltázsra is gondol, annak pont jó lesz adag szempontjából. Nagyon jól hidratál és mivel nem pórusösszehúzó, mattító, szárító maszk, ezért volt, hogy ebbe aludtam, meg úgy általánosságba is sokkal több ideig hagyom magamon, mint a leírásból következtetve kéne. (Ott 10-15 percet javasolnak.) Kellemesen frissít, hihetetlen módon hidratál, ápol és puhítja a bőrt, sokkal könnyebb rá sminkelni. Hidratáló krémet nyilván nem kenek utána.
Nem találok kivetnivalót az összetételében és én sem tapasztaltam bőrirritációt, tehát érzékeny bőrűek is nyugodtan használhatják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.