H&M

Ár:   800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NadjaBlue, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a krémes maszk lédús málnával, mangóval és gránátalmával tisztítja az eltömődött pórusokat, a bőrt felfrissíti és puhává teszi.

szanett2

2018. február 23.

Üdítő az illata, kellemes felvinni az arcra és gyorsan megszárad. Puhává és selymessé varázsolta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Most használtam először ezt a fajtát és nagyon meg vagyok vele elégedve. Imádom az illatát. Annyira gyümölcsös, hogy nekem még a szomorú estémet is feldobta. Nagyon érdekes az állaga is, mert kicsit olyan mint a krém, de kicsit folyós is. Kb. 15 perc alatt megszilárdul, ezután én vízzel szoktam lemosni. Használata után a bőröm elképesztően puha lett, és a pattanások is gyönyörűen visszahúzódtak. Azt gondolom, hogy a H&M-es arcmaszkoknál nincs jobb a piacon az összetevők tekintetében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

thisisbeka

2016. december 29.

Többször vettem már. Attól függetlenül, hogy kis tégelyben van nekem 3 adag is ki szokott jönni belőle. Nagyon-nagyon finom az illata és azonnali hatást ér el. Amikor a sok stressztől ki van a bőröm beruházok egy ilyenre és egyből látványosan javít rajta. Csak ajánlani tudom, nem tudok negatívumot mondani :)
5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

5/5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Színező anyag. (Piros)