H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2016. február 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes matt rúzs hidratáló hatással.

4 árnyalatban kapható

Lilu

2015. június 3.

Nekem is lilám van ebből, de szeretem használni. Hozzáteszem, hogy oké, matt, de a lila színe miatt vettem meg, szóval szájfénnyel kenem fel. Ha mattként akarnám, lehet, hogy csak 3 csillagot kapna mert olyan száraz ^^°

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

bizsuka

2015. február 16.

Nagyon nem szeretem. A Bardot árnyalat van meg, de nem elég, hogy hulla fejem lesz tőle, fel sem lehet rendesen kenni. Olyan, mintha korrektor stiftet kennék a számra, de még az is krémesebb lenne, mint ez. A krétához jobban tudom hasonlítani. Fú nem.. nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

glamoureverything

2014. február 18.

Nekem a Landinksi árnyalat van meg, ez a legsötétebb lilás-bordó szín. Annak ellenére, hogy matt, elég jól kenhető, nem lesz foltos, mint más márkásabb matt sötét rúzsaim (MAC). 1290 Ft-ért szerintem nagyon jó vétel, a többi árnyalatot is megvenném, ha nem lennének más márkától ilyen színeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol