Halle Berry

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Virágos- gyümölcsös illat.

Illatjegyei: bergamott, frézia, alma, mangosztán, fás jegyek, pézsma, pacsuli.

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Panna91

2016. október 12.

Nőies nagyon kellemes illat, sokáig használtam. Nem tolakodó abszolút, édeskés de olyan gyümölcsös ami miatt nem bántó az édessége. Rajtam tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

insomnia

2014. július 30.

Nekem nagyon tetszik az illata, tartósságával sincs gond (figyelembe véve az árkategóriáját).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Addicted

2013. október 5.

Eleinte tetszett,de már nem szeretem.Ha érdekel valakit,van egy 15 ml-es,háromnegyedéig van teli.
npohner@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

npohner@gmail.com

Kiscsillag5

2013. március 1.

Szerintem semmi, de semmi köze nincs a Womanityhez. Meg nem fordulna a fejemben. Nem is értem... Ez egy krémesen édes, nőies illat. Nem rossz, de egy idő után már irritált, elég tömény. Tartós. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

isetev

2013. január 20.

Kedves Claudia,ezek szerint nem csak én érzem Womanity koppintásnak.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Kedves Claudia,ezek szerint nem csak én érzem Womanity koppintásnak.:-)

Amanda

2012. december 25.

30 milis edp-m volt, trópusokat idéző kókuszos illata volt rajtam.
Valahogy mindig a tengerpart és a napfény jutott eszembe róla
A tartóssága pedig, celeb illathoz képest, szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 25.

30 milis edp-m volt, trópusokat idéző kókuszos illata volt rajtam.
Valahogy mindig a tengerpart és a napfény jutott eszembe róla
A tartóssága pedig, celeb illathoz képest, szuper.

Gitta

2012. december 21.

nagyon szeretem ezt a különleges illatot, édes, de nem túl tömény, kicsit fűszeres...számomra tökéletes:) de szerintem sem eléggé tartós, ezért a 4 pont

Update: piros foltos lett a bőröm tőle...nem tudom, miért, vmire allergiás lennék?:(
Így csak 2 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Így csak 2 pontot kap.

isetev

2012. október 23.

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez az illat a Womanity koppantása. Rajtam egyáltalán nem tartós, igaz, hogy csak a deodorant spray-ét próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

egifeny

2012. október 5.

Nekem nagyon-nagyon nem! A rossmanban volt par kiarusitasos darab, kiprobaltam a testert, akkor szimplan nem tetszett... de mire hazaertem, keserű, szúrós illatú lett... de legalabb tartos :D hiaba probaltam lemosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

rmonika74

2012. szeptember 19.

Halle Berry - Hallé-ja után vásároltam. Nekem ez a 'piros' illatom. Ha pirosat hordok, ezt a parfümöt használom. Gyömölcsös (egyik kollégm egyszer szilva illatúnak titulálta :D), de mégis erős, tartós illat. Sajnos elődje - Reveal - nem jött be. Pedig vettem is egyet magamnak, de a fej illata hamar elszáll, utána már sajnos semmit nem érzek belőle - tartósságának köze nincs a Passion-éhez -, fél év alatt csak 1x-2x fújtam magamra. Szóval a Reveal the Passion is a nevében hordozza a végzetét. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.