HappySkin

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Happyskin.hu, 3990 Ft

Bye lipo zsírégető krém olyan díjnyertes hatóanyagot és komponenseket tartalmaz, amely segít a narancsbőr elleni küzdelmben, anélkül, hogy szintetikus anyagok szívódnának fel bőrödbe.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vancsa

2018. július 8.

Nyár közeledtével úgy döntöttem kipróbálok valami új kozmetikumot a narancsbőr kezelésére. Nagyon fontos számomra, hogy natúr alapanyagokból készült, mert bőröm érzékeny. Úgy hiszem szuper döntés volt, hogy ezt a terméket választottam! A gödröcskék feltűnően kisimultak, a bőröm puha és hidratált tőle. Újra fogom vásárolni. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Virvatuli

2017. május 20.

Úgy tűnik, csak nekem nem vált be :) Hónapok óta használom, a második flakon felénél járok (nagy kiszerelés). Mint testápoló, csodálatos, ezért is kap négy csillagot. Pillanatok alatt teljesen beszívódik, tökéletesen hidratál, sima, puha és selymes a bőröm utána, és ez egész nap kitart. Amit ígér, azt viszont nem teljesíti, én semmi változást nem látok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

macika777

2016. szeptember 1.

Nekem szerencsére nem olyan vészesen sok a narancsbőrös terület, de azokra kezdtem el használni ezt a krémet. 1,5 hónap elteltével látványos volt az eredménye, mert szép egységes, feszes és puha lett a bőröm! Fogom továbbra is használni, mert természetesen szeretném, hogy ilyen maradjon! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

fennecfox

2016. június 8.

Nem igazán váltak be az eddigi hasonló elnevezésű krémek, de ezen nagyon meglepődtem, hogy milyen eredményt tudtam elérni vele!!! Immáron 2 hónapja használom ( egyből nagy kiszerelést vettem meg ), és oda figyeltem a folyadék bevitelre is, láthatóan csökkent a narancsbőröm és sokkal puhább, kiegyenlítettebb a bőröm :))) biztosan újra fogom venni, ha elfogy!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

hessviky666

2016. június 8.

Kíváncsi voltam a hatására, mivel itt a nyár, valahogy ki kell kezelni a gödröcskéket :)
Nem rossz, határozottan nem rossz! Minden reggel ezt használom, este pedig az Ilcsi vérpezsdítő testápolóját. Ezt azért reggelente, mert nem csíp. Nagyon kellemes állaga van és finom illata. Könnyű elkenni, nagyon gyorsan beissza a bőr. És igen, hatás is van, tényleg kontúrosabbak lettek a problémás területek és a narancsbőr is halványodott.
A pumpás mivolta ugyan higiénikus használatot biztosít, de sokat kell nyomogatni, hogy a megfelelő mennyiség kijöjjön. A műanyag flakon helyett lehetne üvegből, de ez már csak szőrszálhasogatás a részemről :)
Picit drága mondjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Picit drága mondjuk.

Please

2016. május 4.

Én már 3 hónapja használom és jó puha tőle a bőröm, feszesített is. A narancsbőrön javított, bár eltűntetni nem tüntette el teljesen, de ezt nem is vártam, mert csodaszer nincs. Kell az edzés és a helyes táplálkozás is mellé! (Sok víz, semmi cukor és kevés szénhidrát, ...) Ez nem egy rövid folyamat, de sokat segített a krém. Mellesleg jól kenhető, masszírozható vele a bőr, így jól megdolgozható vele a problémás terület. Én reggel-este kenem, edzés előtt a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Hannita

2016. május 4.

Fú, nagyon szuper krém! Én edzek mellette, de nem láttam akkora változást mikor nem kentem magam. Ezzel viszont nagyon feltűnő az eredmény! Csak ajánlani tudom, megéri a nem túl olcsó ára, de tényleg!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid