Hawaiian Tropic

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jdit04, Módosítva: 2020. április 8.

Lelőhely:   drogériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• védi a bőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól
  • táplálja és ápolja a bőrt
  • UVA és UVB sugárzástól is védi a bőrt

Aquariusgirl

2021. május 19.

Ez "A" napvédő!!!!!
Minden igaz, amit előttem leírtak a lányok, de még annál is jobb :-)
Nekem nagyon érzékeny a szemem, de ez a krém semmi irritációt nem okoz. És nagyából mindentől zsírosbödön lesz a fejem, de itt ilyen sem fordul elő.
Egy dolog maradt még ki, az a komolyabb napon való tesztelés, de majd jövök update-elni.
Egyelőre hihetetlenül boldog vagyok, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 19.

Ez "A" napvédő!!!!!
Minden igaz, amit előttem leírtak a lányok, de még annál is jobb :-)
Egyelőre hihetetlenül boldog vagyok, hogy rátaláltam.

Christina

2020. június 29.

Nagyon jó fényvédő! Maximálisan ajánlom! Hatalmas kiszerelés nagyon jó áron! Féltem hogy pattanásokat okoz, de nem így történt, és nagyon jó napbarnított színt ad az arcomnak. Nincs erős fedése, de nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Jdit04

2020. június 4.

Meglepődtem, amikor itt sem találtam meg ezt a terméket. Két éve vásároltam elég sok Hawaiian Tropic-os dolgot és akkor rendesen körül is néztem közöttük. Lehetséges, hogy új termékükről van szó. Ha valaki neten nézte ki magának és drágának tartja, rendelje meg bátran. Bőséges kiszerelés, a márkától megszokott kellemes illat és minőség. És ami a lényeg: nagyon szép, természetes barnaságot ad a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Scara

2020. április 19.

Kevés véleményt találtam róla - azokat is csak külföldi blogokon -, de mégis vállatam a rizikót és megrendeltem. Nem bántam meg, sőt! A márkára jellemző az illata, ami elég erős, de gyorsan beszívódik és utána az illata sem marad meg hosszan. A krém színe világosbarna, de nem szabad tőle nagy fedést várni, inkább csak minimálisan egységesíti a bőrképet és ami nagyon fontos: nem hagy ragacsos réteget. :)
Tegnap próbáltam ki előszőr egy 3 órás biciklitúrán és nagyon jól teljesített. Nem fényesedett ki a bőröm, nem pirult meg az arcom és nem okozott sem pattanásokat sem irritációt.
Eddig a Vichy arcra való napkrémét használtam, de ezután ezt fogom újravenni, amíg kapható lesz. A hatalmas kiszerelés szerintem sokáig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.