Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2012. május 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2790 Ft

Olyan multifunkcionális növényi hatóanyagot tartalmaz, amely segít javítani a bőrfelszín teltségét, feszességét, serkenti a bőr mikrocirkulációját, valamint csökkenteni az életkorra jellemző ráncok kialakulását. További növényi hatóanyagai a shea vaj, aloe vera, körömvirág olaj és kukoricacsíraolaj az éjszaka folyamán intenzíven táplálják és regenerálják a bőrt. A krémben lévő E-vitamin hatékony védelmet jelent a káros környezeti ártalmakkal szemben. Parabénmentes. Dermatológiailag tesztelt.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Timitami

2020. április 18.

Olcsó krémet kerestem, így esett a választásom erre. És nem bántam meg. Ár-érték arány kiváló, sok drágább krémet kenterbe ver. A saját szérumával együtt használom éjszakára, és reggelre szép sima, táplált a bőröm. Nem vagyok ráncos, így a ránctalanító hatását kevésbé tudom megítélni, de az orrom és szám közti vonalak halványabbak. Annak ellenére, hogy szérumot kenek alá, a krém gyorsan beszívódik. Élvezet a használata, mert kellemes virágos illata van, ami nekem tetszik. Tartalmas, tápláló krémnek találom. A tégelyével nem vagyok maradéktalanul elégedett, egyrészt emlékeztet fiatal kromra, amikor anyukám használt Hélia-D kencéket, és ettől olyan ósdi érzésem van, de nem is ez a nagyobb gond, hanem a tégely formája. Nehéz lesz majd az aljáról kikapirgálni a krémet, amikor már nagyon fogyóban van. De a krém jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 18.

Seibel

2020. április 9.

Sok évig használtam, használom. Most épp kisérletezek, hátha van magasabb árkategóriában még hatékonyabb krém. Ez a krém magasra rakta a lécet. Abszulute nyerő. Amikor alig alvás után is olyan a bőröm, mintha plusz két órát még hunytam volna, akkor csak 5 csillag jöhet szóba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

kata07

2020. január 23.

Nagyszerű termék. Finom illata van, hamar beszivódik, hidratálja a bőröm. Megéri az árát, biztos ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

D3tti

2019. november 20.

Nagyon szeretem, az illatát is, hatását is, fantasztikusan hidratál, nem érzékeny rá az egyébként érzékeny bőröm. A tégely ránézésre nagyon szép, de sajnos nem praktikus, nehéz kivenni belőle a krémet. Emiatt viszont egyáltalán nem érdemel lepontozást, mert lényeg a lényeg, a benne lévő krém az szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

delima

2019. november 13.

Ár/érték arányban a legjobb, amit valaha használtam. Nem csodaszer, de hát 50 fölött mi az? Sima és puha tőle a bőröm, néha azt vizionálom, hogy teltebb és feszesebb is. Amit nem szeretek, az az illata. Nekem bántóan erős, szerencsére nem tart elviselhetetlenül sokáig. A másik negatívum a tégely: az aljáról alig tudom kikapirgálni a tartalmát. Minusz 1 pont. De csak ezért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

LengyelEva84

2019. április 6.

Szerencsére nem okoz pattanásokat és gyorsan beszívódik. A bőröm csak úgy "issza".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Mania4

2018. november 23.

Finom és gazdag krém, nem túl nehéz. Nem lesz tőle olajos és fénylő a bőr. Bár lehet hogy megköveznek, de én nappalra is ezt használom amikor hideg szeles odakint az idő. Ha elfogy, újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Caitlin1222

2018. augusztus 3.

Tokaji aszús Helia-D krém után próbáltam ki. Az illata nekem túl erős, émelyítő, viszont remekül hidratál, könnyen és gyorsan beszívódik, Az üvege bár nagyon szép, talán kevésbé praktikus amikor már kevés van benne, nehéz kihalászni az aljáról. :) Ettől függetlenül nekem abszolút 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

arebeka

2018. január 21.

Retinol tartalma miatt kerestem es megvettem. Nekem bejott. Megelozes keppen hasznalom :) Viszont sajna hogy pattanasaim kijottek tole. De a ranctalanito hatasa nem ketseg! Ajanlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

vinczen

2017. december 13.

Egyszerűen isteni! Biztosan újra fogom venni. Egyedül az üvegével nem vagyok kibékülve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0