Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Potyos, Módosítva: 2015. december 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 3190 Ft

A retinol többszintű, hatékony védelmet nyújt az idő előtti öregedés ellen. A retinol kiemelten fontos szerepet játszik a bőr fiatalságának a megőrzésében, lassítja a kollagén lebomlását és serkenti a bőr mélyebb rétegeiben az új kötőszövetrostok képződését, így felfrissíti és feszessé teszi a bőrt.  Nő a bőr rugalmassága, ezáltal csökken a ráncok száma, mélysége, hossza és szélessége. Az argán őssejt kivonat a bőr legmélyebb rétegeibe jutva fejti ki sejtmegújító hatását, így belülről tölti fel a bőrt. A növényi hatóanyagok (szőlőmag olaj, körömvirág olaj) bőrpuhító és bőrregeneráló hatásúak. Az E- és B5 provitamin aktív védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben.

Dermatológiailag tesztelt. Parabén- és színezőanyag-mentes.

Ár: 3190 Ft , Eladó: Helia-d.hu

crazy724

2020. január 28.

Kiárusításban vettem, potom 1000forintért. Ennyit nekem bőven megért, de többet nem. Nekem vannak már ráncaim, főleg a homlokomon, de nem vettem észre semmilyen változást tőle, nem töltötte fel őket, nem halványította...stb. mondjuk nem is vártam ilyesmit. Szuperul hidratálja a száraz bőröm, beszívódás után kellemes, puha tapintású lesz a bőr. A krém picit sűrűbb texturájú, könnyen eldolgozható, viszonylag hamar beszívódik, nem okozott semmilyen irritációt. Az illata kellemes, én citrusosnak érzem, szeretem. A tégelyét utálom, esztétikai szempontból mutatós, drágább hatást kelt, gyakorlatiból borzalom. Nehéz belőle kibányászni a krémet, nincsenek virsli ujjaim, de túl szűk a tégely teteje, a krém meg beszorul a perem alá...Előfordulhat, hogy újraveszem, mert arra amire szántam (hidratálás) tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Puffin

2020. január 8.

Egy hete használom, változást nem igazán tapasztalok, talán picit puhább a bőröm. Nekem az állaga, illata rendben van, nem irritál. Az arcomra és a homlokomra használom (arcom nem ráncos, homlokom sem vészes). Összességében megéri az árát. A doboza nagyon szép, de tényleg nehéz hozzáférni a krémhez, ha a perem alá ér a fogyasztás :-)

2020. január 8. Elfogyott. Szerettem. Újra fogom venni. A tégely borzalom, főleg így a végén, szerintem legalább két kenésre valót kidobtam, mert képtelen voltam még pálcikával is kiszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 8.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Szuper áron van, lassan kiürül a tégely és sokáig tudtam használni. Az állaga is tetszett, illata nem túl erős. Újravevős lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

CocoBellemare

2019. május 11.

Helia d szőlővizes micellásvíz, botanic complex ránctalanító szérum, Age control complex éjszakai krém, golyós ránctalanító szérum szemre. Nekem most ez a tökéletes esti arcápolási rutin. Meggyőzött a Helia D!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

wasp

2019. május 7.

Az én bőrömnek kicsit sok volt a krém, inkább felkenem az Retinol szérumot és hidratálok a sima éjszakai krémükkel, mint ezzel... Viszont nem irritált, nem lettem tőle pattanásos, egyszerűen nekem túl sűrű volt, úgyhogy csak emiatt nem akarom lepontozni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

dottya

2019. április 28.

Ez a legcsodálatosabb ránctalanító krém, amit valaha használtam. A homlokomon megjelentek az első ráncok, emiatt kezdtem el keresgélni egy évvel ezelőtt ránctalanító krémeket. Hogy halványítsam ami a homlokomon megjelent és megelőzzem a további ráncokat. A legtöbb krémtől csak jól kipattogtam, zsírosította az arcomat vagy csak ideiglenes megoldást nyújtott, optikai tuningot adott semmi többet. Ezt a krémet 1,5 hónapja kezdtem el használni, most járok a tubus 3/4-énél 1-1 borsónyit kenek az arcomra és a nyakamra minden este zuhanyzás után. Nagyon jól hidratál, azonnal beszívódik így nem kellemetlen, zsíros érzés utána ledőlni a párnára. Extrém száraz bőrre kevés lehet, de az én kombinlt bőrömre tökéletes. Nem okozott pattanásokat. Az illata nagyon kellemes, nyugtató. De most jön a legjobb: tényleg halványabbak lettek a ráncaim. Nem csak optikailag, ha néhány napig nem használom, akkor is szép a bőröm, nagyon sokat javított az állapotán, pedig bevallom nagyon féltem, hogy a benne lévő retinol majd irritációt fog okozni. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam. A szememet sem irritálja, ha véletlenül a közelébe kenem. Rugalmasabb tőle a bőröm és puha. Árban is tökletes. Az összetevő listájával is elégedett vagyok, örülök, hogy parabénmentes is. Nem hiszem, hogy egyhamar más termék után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

tekladee

2019. február 14.

0 hatás,soha többé nem adnék érte pénzt.Gusztustalan,ragacsoas állag a nappali krémmel együtt, kinézetre szintén.Hiába,elmúltalk a 80-as évek,a minőség valszeg megrekedt itt.Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

pankusz

2018. december 20.

Imádom! Érezhetően táplál, hidratál és feszesít, sokkal jobb a bőröm tőle. Annak ellenére, hogy a T zónában zsírosodni szokott a bőröm, ez a krém valahogy szabályozni tudja ezt, és egységesen finom felszíne lesz a bőrömnek mindenhol, nem zsírosodik be a homlokom. Az illatát nagyon szeretem, a krém textúrája kicsit nehezebb de nem zsírosít egyáltalán.
Azt meg egyáltalán nem értem miért panaszkodnak rá, hogy nehéz a tégelyből kipiszkálni a krémet. Beledugom az ujjam, krémes lesz, felkenem és kész! :)
Az éjszakai és nappali verzióját együtt használom, jól kiegészítik egymást. Sok horrordrága krém elbújhat a Helia-D mögött! Tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Kissyfurrr84

2018. június 7.

Ez a krém megérdemli az 5 csillagot! Az illata és az állaga kiváló, sok drágább krém elbújhat mögötte! Táplál és reggelre simább bőrt eredményez. A mimikai ráncokat is csökkenti, nyilván nem "vasaló", de sokkal simább a bőr tőle. A tégely eddig nekem még nem okozott galibát. Ha azt vesszük, hogy sok krém dupla vagy tripla ennyibe kerül és tele van parabenekkel, plusz még volt olyan amiben csalódtam is a drágábbak közül, nos akkor ez a krém megérdemli a jó véleményt!!! Szeretem! 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Eria

2018. április 22.

Az általános jó vélemények miatt kezdtem el válogatni a Helia D termékek között, végül ez jött haza és lett az elsőm.
Direkt kerestem ránctalanító hatásut.
A tégelye, ami üveg, bár nőies forma, szerintem nem szép és valóban nem jó. A szája ehhez a magassághoz kicsi és van egy belső perem ahol a krém megbujik. Viszont plussz pont a kis müanyag belső fedélzáróért. Így nehezebben szárad ki a krém.
A krém fehér, inkább szilárd, mint lágy, de a kéz hőjére kenhetőre puhul, a bőröm egész gyorsan issza, bár ahogy a nedvesség beszívódik, egy darabig még ragacsosnak érzem az arcom, aztán később ez selymesre szelidül. Összességében sokkal rusztikusabb benyomást nyujt, mint a külföldi krémek.
Táplálónak érzem.
Az illatáról nem tudom eldönteni, hogy zavar-e. Gyerekként sokat játszottunk kukoricaföldön, a krém illatában érzem a kukoricaszár illatát, de nem a szárazat hanem a nedves, erjedőt.
Szeretném szeretni, mert magyar és elég jó anyagok vannak benne. A márka iránt felkeltette az érdeklődést. Lehet hogy ujraveszem, mert összességében rendben van, de több Helia D krémet is kiprobálnék, mielőtt döntök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Direkt kerestem ránctalanító hatásut.
Táplálónak érzem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinol, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.