Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. október 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

Formidable

2021. szeptember 21.

Miután a nappali verziója hamar elnyerte a tetszésem, beszereztem ezt is gyorsan. Bevallom, ezelőtt sosem használtam "igazi" (arcra szánt) hidratálót, csak többfunkciós, testre és arcra egyaránt szánt termékeket estére (nappalra pedig semmit), így nincs jó viszonyítási alapom, de összességében elégedett vagyok vele: míg a korábban használt hidratálók mellett megjelentek száraz foltok az arcomon, addig emellett (és a párhuzamosan használt nappali változata mellett) ez szerencsére megszűnt. A nappalihoz képest jóval sűrűbb az állaga, de még így is elég könnyed krém - talán lehetne is egy kicsit testesebb, de mivel reggelente mindig puha és hidratált volt a bőröm (időnként ki is hagyhattam nappali hidratálást, annyira) nincs okom panaszra. Az illata kellemes, engem teljesen a borra emlékeztet, de felkenés után gyorsan elillan, így ha valaki nem szereti, ettől sem kell tartania.
Nekem egy tégely kb. 3 hónapig volt elegendő (valamivel kevesebb ideig, mint a nappali, de ez az állagukból adódik).
Nem okozott semmilyen irritációt vagy egyéb problémát, ennek ellenére szeretnék kipróbálni egy parfümmentes hidratálót is kíváncsiságból, viszont ezt bármikor újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Ilona77

2021. szeptember 14.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam- az itteni véleményeket olvasva, de sajnos csalódás volt. Az illata túl erős--mint egy fürt Izabella szőlőé.
Az állaga jó,hamar beszívódik, de sajnos 3 nap után pattik jelentek meg az arcomon tőle.(azelőtt évekig nem voltak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

lisbeth10

2021. szeptember 3.

Az állaga egyáltalán nem hasonlít egy megszokott éjszakai krémhez, sokkal lágyabb és könnyedebb. Kellemes a használata, az illata is tetszik, számomra picit muskotályos volt. Jó a hidratáló hatása, reggelente nem ébredtem feszülő és száraz bőrrel, de a száraz bőrűek számára szerintem egy ici-picit kevés a hatás, amit nyújt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

draculina

2021. július 29.

Nekem sajnos nem jött be, szerencsére ajándékba kaptam, tovább is fogom adni másnak. Nekem kiszárította a bőrömet, és felkenés után néha csípte is. Szerintem inkább zsíros vagy kombinált bőrre lehet jó ez a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 29.

szilonka

Korcsoport: >54
2021. július 18.

Remek krém. A nappali társával együtt használom. Szépen hidratál, minimálisan feszesít. Nem okoz irritációt, jó az illata és nem utolsó sorban magyar termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 18.

Anett18

2021. július 15.

Legjobb éjszakai krém, amit eddig próbáltam, könnyed, nem túl zsíros, finom illata van és megfelelően hidratál. A nappali krém tesójával együtt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

kitti5406

2021. július 8.

Ez volt talán eddig a legjobb éjszakai krém amit használtam, imádtam, nagyon jól hidratált, reggel is lehetett még érezni a hatását, ellenben nem volt nehéz vagy ragacsos, az esti szérumok után is könnyű volt felvinni, nem kukacosodott soha. Nekem az illata is nagyon jó volt. Imádtam +++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 8.

jane79

2021. július 4.

Szívesen használom a Helia D termékeit. Nagyon finom szőlő illata van, szerettem használni. Télen talán kevésnek találnám a hidratáló hatását de tavasszal vagy nyáron tökéletes választás lehet. Ár érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Massacre

2021. június 16.

Nekem szárít vagy nem hidratál eléggé. Hiába éjszakai krém, amikor felviszem egy jó illatú testes krémnek tűnik, de pár perc múlva mintha nemis lenne hidratáló az arcomon. Nem egy drága krém, ennyiért nem sajnálom annyira, majd elkenem valamire jelleggel tartom meg mivel már egy jó részét elhasználtam. A tokaji aszús nappali krémet száraz bőrre szerettem, ennek az illata ugyanolyan de valahogy a hatás egyáltalán nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

dianaA

2021. május 15.

Sajnos valamit nagyon nem szeret a bőröm benne, pedig egyáltalán nem vagyok egy érzékeny típus, eddig sosem okozott nálam krem problémát. Lehetségesnek tartom, hogy sok benne a parfüm, egyébként az illata nagyon tetszik.

Többször is elofordult az első pár használat után, hogy piros, gyulladt, kinyomhatatlan pattanásaim lettek, pedig nem vagyok rá hajlamos egyáltalán.
Most elhasznalom a lábamra, azóta szépen letisztult az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Most elhasznalom a lábamra, azóta szépen letisztult az arcom.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.