Helia-D

Ár:   3670 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. március 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai ránctalanító krém, minden bőrtípus igényeire. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A  Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém tokaji aszú, shea vaj, szőlőmagolaj, E-vitamin, B5 provitamin és speciális Vin-Up-Lift jégborral kombinált növényi poliszacharid tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról és ránctalanításáról.

judit1982

2021. január 15.

Már első használat után szebb volt a bőröm reggelre, puhább, simább. Minden este tervezem használni, majd update-elek a pár hetes eredményekről is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

fioretta

2020. december 28.

A csomagolás dizájnja tetszetős, a doboz szép arany-sötétpiros színe nagyon dekoratív. A krém állaga megfelelően sűrű, az illata szőlőlére emlékeztet. Nem használom napi szinten, csak amikor feszültnek, száraznak érzem az arcbőröm, amelyet szinte beszívódás után azonnal puhábbá és hidratáltabbá tesz. Nem nehezíti el, nem zsírosítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

bongi

2020. december 10.

Az arcomra csak egy alkalommal használtam, de túl tömény volt, zsírosította a bőröm és az erős műszőlő illatért sem vagyok oda. Nyakra és dekoltázsra kenegetem el. Összességében nem rossz, akinek nem problámás a bőre és szereti a nagyon illatos kencéket, annak bejöhet. Érdemes azért kilesni valamilyen akciót, szerintem teljes áron drága ahhoz képest, amit nyújt.

Frissítés: -1 csillag, mert minden alklommal lesz 1-2 pattanásom miután használom. Bárhova kenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 18.

Elfogyott az éjszakai krémem, és ez tetszett meg. Kellemes állagú, jó kenhető és gyorsan felszívódó krém. Must illata van, ami nekem kifejezetten fura, egyáltalán nem tetszik. De ezt még elviselném, ha nem csípné az egyébként nagyon kényes bőrömet. Azt hiszem, testápolónak fogom elhasználni, újra biztos, hogy nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 18.

melindadd

2020. november 2.

Itteni vélemények alapján választottam. E között és a "lila hidratáló" változat között vaciláltam nagyon. Végül erre esett a választásom. 1 hónapja használom, összességében: nem hagy zsíros érzést,reggelre pihe-puha lesz a bőröm és eleinte nem, de heti 2-3 használat után pár hét múlva már látszik az eredmény, főként a homlokomon tűnt fel, hogy bár mély ráncaim nincsenek, de azokat az apró kis zavaró barázdákat nagyon szépen kisimította! Úgyhogy akinek egyenlőre még nincsenek túl nagy mélyesdései, annnak nagyon tudom ajánlani, szerintem nekem egyelőre csodaszer és biztosan újra fogom vennni, ha elfogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Soraya

2020. szeptember 15.

Nagyon tetszik ez a krém. Lágy állaga van, mely hamar beszívódik. Ugyanakkor a hidratáló összetevők egész éjjel táplálják az arcbőrt, és reggel kifejezetten látom a pozitív változást. A zsíros arcbőröm nagyon szereti, mert sok más arckrémmel ellentétben, nem nehezíti el az arcbőrömet, és nem tömíti el a pórusaimat. Az illata kellemes, és szerencsére nem annyira erős, mint a márka hidratáló tokaji aszús arckrémének. A csomagolása is nagyon elegáns. Nem tudok semmi negatívumot mondani rá. Abszolút jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Alexa789

2020. augusztus 3.

Ez az első kifejezetten éjszakai krémem, használom önállóan is és szérum fölé is. Kicsit csipkedi az arcom, de jól hidratálja és puhava varázsolja az arcom reggelre.
Én nem tapasztaltam problémát sem az állagával, sem a felkenésével. Az illata isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

niki994

2020. július 24.

Elsősorban az itteni velemenyek alapján vettem meg. Nagy örömöm viszont kárörömbe torkollott. Kibontottam az illata isteni, de az állag.. EZ MI EZ?! Gumiszerű galacsinos mire kivakarod a tégelyből. De próbáljuk neg felaplikalni az arcra. Megy ez semmi baj jo lesz ez biztattam magam. Nem túlzottan nehéz könnyűnek nem könnyű az egyenletes eloszlatása. Viszont nem hogy beinná a bőr és táplálná kritikán aluliak kukacosodik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

rekra

2020. július 15.

Nagyon szeretem, gyorsan vettem is mégegy adaggal, tökéletesen beszívja a bőröm, hű de nagyon ránctalanító feladata nálam azért nincsen, de valamiért ezt vettem, de jól tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

hollieme

2020. július 12.

nekem nagyon furi ez a krém. áprilisban rendeltem online, és már akkor is darabokban állt a tégelyben, majd' kigurult belőle a krém, és ez azóta sem lett jobb, teljesen összecsomósodott, hol látom a tégely alját, hol nem. miután sikerül kimarkolni a krémet a tégelyből, nagyon nehéz krém, nem könnyű felvinni és eloszlatni az arcomon, vizesen sem, mert ugyanúgy összeáll. nem is tudom mihez hasonlítani... ez nem krém, mert nem lehet kenni. emiatt annyira nem élvezetes a használata, nem sokszor nyúlok érte, de kiütéseket, bőrpírt, ragyákat nem okozott. a hatását annyira nem vettem észre, bár igaz, hogy ahhoz többször kellene használnom. lehet, hogy csak én kaptam selejtet, de nekem ez a nem veszem újra kategória, ennyi pénzért többet vártam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Wine Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.