Helia-D

Ár:   3670 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. március 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai ránctalanító krém, minden bőrtípus igényeire. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A  Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém tokaji aszú, shea vaj, szőlőmagolaj, E-vitamin, B5 provitamin és speciális Vin-Up-Lift jégborral kombinált növényi poliszacharid tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról és ránctalanításáról.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Annamary7
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után Foxposttal

Alexa789

2020. augusztus 3.

Ez az első kifejezetten éjszakai krémem, használom önállóan is és szérum fölé is. Kicsit csipkedi az arcom, de jól hidratálja és puhava varázsolja az arcom reggelre.
Én nem tapasztaltam problémát sem az állagával, sem a felkenésével. Az illata isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

niki994

2020. július 24.

Elsősorban az itteni velemenyek alapján vettem meg. Nagy örömöm viszont kárörömbe torkollott. Kibontottam az illata isteni, de az állag.. EZ MI EZ?! Gumiszerű galacsinos mire kivakarod a tégelyből. De próbáljuk neg felaplikalni az arcra. Megy ez semmi baj jo lesz ez biztattam magam. Nem túlzottan nehéz könnyűnek nem könnyű az egyenletes eloszlatása. Viszont nem hogy beinná a bőr és táplálná kritikán aluliak kukacosodik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

rekra

2020. július 15.

Nagyon szeretem, gyorsan vettem is mégegy adaggal, tökéletesen beszívja a bőröm, hű de nagyon ránctalanító feladata nálam azért nincsen, de valamiért ezt vettem, de jól tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

hollieme

2020. július 12.

nekem nagyon furi ez a krém. áprilisban rendeltem online, és már akkor is darabokban állt a tégelyben, majd' kigurult belőle a krém, és ez azóta sem lett jobb, teljesen összecsomósodott, hol látom a tégely alját, hol nem. miután sikerül kimarkolni a krémet a tégelyből, nagyon nehéz krém, nem könnyű felvinni és eloszlatni az arcomon, vizesen sem, mert ugyanúgy összeáll. nem is tudom mihez hasonlítani... ez nem krém, mert nem lehet kenni. emiatt annyira nem élvezetes a használata, nem sokszor nyúlok érte, de kiütéseket, bőrpírt, ragyákat nem okozott. a hatását annyira nem vettem észre, bár igaz, hogy ahhoz többször kellene használnom. lehet, hogy csak én kaptam selejtet, de nekem ez a nem veszem újra kategória, ennyi pénzért többet vártam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Sz_Réka

2020. június 17.

Imádom!!Mióta használom sokkal puhább és hidratáltabb a bőröm. Reggelre nem zsírosít le. Mindenképpen újravevős ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

TAnna94

2020. április 17.

Nagyon jó illata van, tetszik az állaga is. Puhává varázsolja a bőrömet, nem hagy zsíros érzést maga után. Talán egy kicsit ki is simította a bőrömet, bár ezt ennyi idősen még nehéz megítélni. Nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

jennihfer

2020. április 9.

Fogyoban volt az ejszakai kremem, a borom pedig epp sokkot kapott, minden bantotta amit rakentem es ugyanolyan dehitratalt maradt. Majd megvettem Ő-t. Par napja használom, de azota visszatert a pihe-puhasag es a sokkot is kezdi levetkozni. Remelem hosszabb tavon is jonak igerkezik es a feszesito hatasa is szuperal! Ha igen, Örök Barátok leszünk:)
A must illatot pedig Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

A must illatot pedig Imádom!

Candy21

2020. február 8.

Szeretem ezt a krémet picit sűrű állagú de könnyen beszívódik. Egész jól hidratál nem hagy maga után ragadós réteget. Viszont nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

csakvi

2020. január 28.

Nagyon szeretem. Másodszorra vettem. Szeretem az állagát, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros, csillogó bőrt maga után reggele. Így télen, nagyon finoman hidratál. Azt mondjuk nem tudom, hogy valóban ránctalanít is-e, de reggel nagyon finom, puha a bőröm tõle. Bár van egy ilyen érdekes réteg, ami a reggeli arcmosással jön le, de azt hiszem így is beszívódik a nagy része. Drogériás krémhez képest kicsit drága, de megéri az árát. Az egyetlen probléma a csomagolása - nagyon nem higiénikus kézzel nyúlkálni bele, de még spatulával is nehéz kiszedni a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

eddiethestray

2019. november 2.

Ő lett a kedvenc éjszakai krémem! Semmi különbséget nem vettem észre a nappali hidratáló verziójától, amit már akkor is nagyon nagyon dicsértem, így ezzel a krémmel sem teszek másképp :) Isteni must illata van, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Anyukám is ezt kapja karácsonyra! 5* nekem, marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Wine Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.