Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji Bor Kivonattal és Bakuchiollal

Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeliaDKft, Módosítva: 2021. október 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag éjszakai ránctalanító krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Vegán összetétel, amely gondosan válogatott, természetes hatóanyagok egyedi kombinációját tartalmazza. A bakuchiol egy különleges, növényi eredetű antioxidáns, amely hozzájárulhat a rugalmasabb, simább bőrhöz, a ráncok csökkenéséhez. A krém tokaji bor kivonat, hyaluronsav, ligetszépeolaj, homoktövisolaj, barackmagolaj, szőlőmagolaj, shea vaj, panthenol és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratáltságáról.

szawai

2023. január 25.

Terméktesztelésre kaptam a krémet, köszönöm szépen ezúton is a lehetőséget!
Ez az első krémem a márkától, magamtól sosem vettem volna, valahogy mindig olyan retrónak tartottam a Helia D-t. A tesztelés alatt megváltozott a véleményem. Könnyen beszívódik, kellemes az állaga és az illata, jó érzés használni. Megfelelően hidratál, a ránctalanító hatása még 1 hónap alatt nem hozott csodát, de igazából nem is vártam ezt. Összességében abszolút pozitív a véleményem, kedvet kaptam más terméket is kipróbálni a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

Terméktesztelésre kaptam a krémet, köszönöm szépen ezúton is a lehetőséget!

timocka01

2023. január 7.

Tesztelésre kaptam a krémet, amit nagyon szépen köszönök a Krémmánia csapatának. Haladjunk kívülről. A gyártó már az arckrém csomagolásával leveszi az embert a lábáról. Megakad a szem a kis papírdobozon. A tégelye üveg, kupakja jól zár. 50 ml-t kapunk a pénzünkért. Ára kifejezetten kedvező. Évek óta nagyon kedvelem a Helia-D termékeit. Magyar márkáról van szó, akik kiváló minőséget képviselnek. A terméket  pár hete használom véleményemet az alapján írom meg. A bőröm enyhén dehidratált és a T-vonalban olajos. A Botanic concept éjszakai ránctalanító arckrém összetevői meglehetősen szépek. Vegán termékről van szó.Tokaji bor kivonatot és a kiváló antioxidáns bakuchiolt tartalmazza. Összetevői között megtaláljuk a  hyaluronsavat, a rozmaringot, a ligetszépeolajat, a homoktövisolajat, a barackmagolajat, a szőlőmagolajat és a shea vajat. Este a megtisztított bőrre hidratáló szérumot teszek, majd arra kerül ez a termék. Könnyed állagú, fehér krém isteni illattal ami az aszúnak köszönhető. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Irritációt nem okoz, pattanások nem jöttek elő tőle. A pórusokat nem tömíti el és tömörebb hatású használata után az arcbőr összképe. A finom ráncokra jó hatással van, pár használat után láthatóan kisimítja azokat. Összességében egy remek éjszakai arckrém 30 felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 7.

kovacsanett43

2023. január 3.

Tesztelésre kaptam én is, szuper kis krém. A nappalit már használtam előtte is, ez testesebb, mégis könnyed, nekem pont megfelel éjszakára. Szép, hidratált lesz tőle a bőröm. Az illatát is szeretem, illetve annyira csodaszép a tégely, öröm elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 3.

birokitti

2022. december 26.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Valóban kellemes illatú, selymes állagú, jó összetevős krém. Ránctalanító hatásáról pár nap után még nem lehet nyilatkozni, de gondolom a bakuchiol hosszú távon valamennyire, a szilikon és a hialuronsav pedig szinte azonnal feltölti a halványabb ráncocskákat. Nekem a hidrató hatása kevés, amit egy éjszakai krémben igényelnék jobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 26.

Myrkky

2022. december 23.

A krémet tesztelésre kaptam. Pár napja már használom, állagával nagyon elégedett vagyok, mert hamar beszívódik, nem hagy ragacsos réteget. Az összetevők ígéretesek, kicsit a szilikon jelenléte zavar, éjszakai krémben annyira nem szimpatikus, de ennek ellenére pozitív a véleményem. Az illata számomra olyan, mint az "illatos szőlő", szőlőlére emlékeztet, egyáltalán nem kellemetlen, kicsit furcsa. Ráncalanító hatásról korai volna nyilatkozni, de bízom benne, hogy olyan hatása is lesz egy kicsit a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 23.

aeszter88

2022. november 27.

Csodalatos, friss illat, konnyed allag, imadom. Nagyon szepen kisimitja es feszesiti a borom, es a tegelye is nagyon esztetikus. A termekcsalad nappali hidratalo kremevel es ranctalanito szerumaval egyutt hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 27.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2022. november 11.

Nagyon jó kis krém. Könnyed és könnyen kenhető, finom illatú, ami egy idő után el is párolog. Ajánlom a nappali krémmel együtt a használatát. A fenti ártól már drágább ugyan, de mégis elfogadható áron kapható, én a dm-ben vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. november 11.

angelface

2021. december 2.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódó, fantasztikus illatú krém. Nagyon jól hidratálja a bőrömet, friss, üde érzetet ad. A nappali arckrémmel együtt használom régóta. Plusz pont, hogy a termékcsalád vegán lett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 2.

Piross

2021. november 22.

Jól kenhető, gyorsan felszívódik és kellemes érzést hagy a bőrön. Hihetetlenül jó illata van és reggelre sokkal simább és szebb bőrrel ébredtem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Bakuchiol, Wine Extract, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0