Best of Beauty 2019

Helia-D

Ár:   3670 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. március 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai ránctalanító krém, minden bőrtípus igényeire. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A  Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém tokaji aszú, shea vaj, szőlőmagolaj, E-vitamin, B5 provitamin és speciális Vin-Up-Lift jégborral kombinált növényi poliszacharid tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról és ránctalanításáról.

Titia

2019. június 13.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Időnként kialakulnak a bőrömön, illetve a mélyebb rétegekben gyulladt, pattanásnak tűnő göbök, amikkel nem tudtam mit kezdeni egészen addig, amíg meg nem lepett a férjem ezzel a krémmel. Már az első felkenés után azt tapasztaltam reggel, hogy feszesebb a bőröm, jobb a tapintása, tömöttebbnek tűnik és puha. A gyulladt göböt pár nap alatt eltünteti úgy, hogy lehúzza róla a gyulladást, majd szép lassan fel is szívódik.
Jó az illata, szeretem az állagát, nagyon szép a csomagolása. Az egyetlen rossz tapasztalatom, hogy mostanában ebben a melegben nagyon kifényesedik reggelre az arcom, illetve napközben is gyorsabban lesz fényes, de erről nem a krém tehet. A második tégellyel fogy el hamarosan, és most már biztosan mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

kovtunde80

2019. június 5.

Imádom az illatát és nagyon jól beszívódik. A kozmetikus is dícséri a bőrömet, hogy milyen puha tőle. Nekem nagyon bejött, mindenképpen állandó helye van nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Tabita

2019. március 16.

A ránctalanító hatását nem tapasztaltam, mivel alig két hete használom, de amiért kifejezetten tetszik, az az, hogy vastag állaga ellenére sem lesz zsíros a bőröm másnap reggel, sőt, kifejezetten selymes a tapintása. Ezen nagyon meglepődtem. Valóban fura szaga van, mondhatni büdös, de felkenéskor ez el is illan. Ha még a ráncokkal is kezd valamit, nos akkor tényleg öt pontot érdemel, amit megelőlegezek most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

Ginatural

2019. február 20.

Update: Fel kell pontoznom egy csillaggal, mert kiderült hogy a c-vitaminommal lesz olyan fura szaga! A hatása rendben van. És a szérummal is barátkozóban van csak várni kell vele legalább 10 percet.

Arcra felkenve nálam csillogó hatást kelt, ami estére végülis nem annyira borzasztó. De sajnos az ujjaimon olyan észvesztően borzalmas szag marad a felvitel után, hogy kénytelen vavyok 3-4x is alaposan kezetmosni. Van egy hyaluron szérumom, amit előszeretettel használok esténként krémezés előtt, de sajnos nem.kompatibilis ezzel a krémmel, mert a krém így kukacosodik sajnos. Így sajnos csak 3*, pedig nagyon szerettem volna, ha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

LevaCafa

2018. november 25.

Pozitív csalódás! Szerintem jobb mint a nappali változata, mert az kevés az én bőrömnek. Smink alá is inkább ezt használom mostanság. Szépen hidratál, beszívódik,simít nem zsíros. Szérumot mindig teszek ez alá is. Illatát kifejezetten szeretem, isteni szőlős! Nem csodakrém, de szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Andante

2018. november 22.

Az arcbőröm élettelibb a krémtől, az illata finom, könnyű, gyorsan beszívódó. Ránctalanító hatását azonban ennek sem érzékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

foxfox

2018. október 7.

Nagyon szerettem az illatát, és esténként használva reggelre frissebbnek tűnt az arcom tőle. Amiért nem adok max. csillagot, az az állaga. A vége felé járva nem szerettem kioperálni a tégelyből mert sosem sikerült annyit kiszedni amennyit szerettem volna. Nem is tudom körbeírni, egyszerűen fura volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Man0ka

2018. szeptember 25.

Tesztelem a krémet lassan egy hete. Nagyon tetszik, hogy nem nehezedik rá a bőrömre, beszívja, és reggelre nem olyan vagyok, mint egy zsíros bödön. A ránctalanító hatásáról nem tudok még írni, ellenben talán üdébb a bőröm tőle. Ha nem szeretnék sok mennyiséget felvinni, akkor egy kis Manna mandula olajjal vegyítem, úgy kellően be is tudom masszírozni a bőrömbe. Lassan jön a tél, illetve beköszöntött a szeles idő, most lesz csak az igazi teszt, update később. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

pavac

2018. szeptember 10.

Finom az illata, mustos! A bőröm szereti, hamar beszívódik. Nem lesz ragacsos, pattis. Szépen pihenteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

alphecca

2018. július 26.

Száraz, érzékeny bőrre kiváló. Isteni szőlős illata van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Száraz, érzékeny bőrre kiváló. Isteni szőlős illata van

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Wine Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.