Helia-D

Ár:   3670 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. március 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali ránctalanító krém UVA/UVB szűrővel, minden bőrtípus igényeire kifejlesztve

A Helia-D Botanic Concept Nappali Ránctalanító Krém Tokaji Bor Kivonattal  tokaji aszú, shea vaj, szőlőmagolaj, E-vitamin, B5 provitamin és speciális Vin-upLift jégborral kombinált növényi poliszacharid tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról és ránctalanításáról.

vrabrigi

2020. március 4.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nekem nem jött be. Az állaga nehéz, nehezen is szívódik be, bármivel (pl a szemkrémemmel érintkezve) kukacosodik és apró csillámok vannak benne... Ráadásul amióta használom az államon pattanások jelentek meg és sajnos csak ez lehet a bűnös. Egy ideig még próbálkozom vele, hátha, de szerintem megválunk egymástól. Az illata mindenesetre nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

geucsa

2019. október 22.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát is. Könnyen beszívódik, nem zsíros tőle az arcom.
Egy nagy baj van vele: Tele van csillámszerű valamivel, amitől az egész arcom csillog. Felháborítónak tartom bármilyen krémben, testápolóban a csillámot, ha azt külön nem jelölik. Szemfényvesztés az egész. Férfiként különösen problémás egy csillogó krémet elhasználni. Ezért a 3 csillag, pedig nagyon bejönne az illata és az állaga.
Frissítés: Ugyanezt megírtam a Helia-D-nek és küldtek egy csereterméket, amiben már egyáltalán nincs csillám. Állítólag gyártási hiba lehetett és valami só, vagy a bor kikristályosodott a termékben. Ezek után módosítok 4 csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Kiccillag

2019. január 4.

A krém állaga kellemes, olyan mintha habosított lenne és felrakás közben könnyen eldolgozható, gazdag krém. Az illata viszont, nekem már szinte nem is illat, hanem szag. Őszintén másfél órán keresztül rosszul voltam tőle, remélem egy finom illatú szérummal alatta eltudom használni, mert kíváncsi lennék a hatására, de ez az illat tényleg too much.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

pankusz

2018. december 20.

Szeretem a kozmetikai termékeket és a bort is :) tetszett ez a különleges hungarikum, ezért megvettem. Örültem, hogy magyar termék, a Helia-D-t amúgy is nagyon szeretem, plusz állatokon nem kísérleteznek ezért is pozitív. A hozzávalók alapján azt gondoltam, hogy egy nehezebb krém lesz, de ennek ellenére elégy könnyű, kellemes krém, jól felszívódik hamar. Az én bőrömet egész jól hidratálta, viszont sajnos a benne lévő parfümre érzékeny lett a szemem, még két centire kenve is könnyezni kezdtem órákra, úgyhogy a tégely háromnegyedénél váltottam. Sajnálom, mert maga a krém egyébként nagyon kellemes, az illata fincsi szőlős. Mondjuk nem ránctalanít, de jól hidratál. Az allergiás reakció miatt két csillagot adok neki, anélkül 3as lenne nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

wialina

2018. október 30.

Nagyjából másfél hónapja használom, a bőröm nagyon szereti. Remekül hidratál, gyorsan beivódik. Amit vártam tőle, azt megkaptam. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

danzsu

2018. október 5.

Nagyon kedvemre való krém,és a bőröm is nagyon szereti. Már több termékét használtam a márkának és egyikben sem csalódtam.Féltem,hogy esetleg kevés lesz a hidratálása az én száraz vízhiányos bőrömnek,de nem! Kellemes állagú,hamar beszívódó krém.Nyilván nem ránctalanít,de élettel teli és jól hidratált az arcom tőle.Engem soha nem érdekel a krémek illata ,nem befolyásol a választásban ha kicsit "büdik" (a parfümözötteket igyekszem kerülni).Ennek viszont kifejezetten szeretem az illatát,bár hamar elillan ,akit zavarna esetleg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

Lory

2018. június 16.

Nekem most ő a nappali krémem.Nagyon könnyű állagú,jól kenhető,könnyen beszívódó krém.Mikor itthon vagyok és nem sminkelek rá,akkor tapasztaltam,hogy kb.20 perc után maradéktalanul beszívja a bőröm.Ha megyek valahova,akkor ugye nem várok ennyi időt és kerül rá még fényvédőkrém is pluszban,tehát nem mérvadó.Illata valóban borra emlékeztet :) De nekem tetszik,nem egy szokványos krémillat.
Összességében eléggé megszerettem ezt a kencét,jól hidratál,nyáron sem sok,nem nehezíti el a bőrt és még fényvédőt is tettek bele.
Ránctalanítani persze ez sem ránctalanít sajnos,egy halovány szarkalábbal sem lett kevesebb a szemem körül.Ha ígéri ezt egy krém,akkor le szoktam vonni egy csillagot,viszont ami visszatette,hogy állatkísérlet mentes és hogy magyar termék.Nem azért 5 csillag mert csodaszer.Nem,sajnos ő sem az...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.