Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Hidratáló krém a száraz bőr igényeire kifejlesztve, melynek tokaji aszú, szőlőmagolaj, körömvirágolaj, shea vaj, B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról.

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

yogisloth

2020. február 20.

Éjszakai krémnek és nappalra, smink alá is ezt használom. Jól hidratál, gyorsan beszívódik és az illata is mesés! Már több tégellyel elhasználtam, a jövőben is újraveszem! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Noemie

2020. január 2.

Éjszakai kremkent használom, gyorsan beszívódik, reggelre szép, sima a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Éjszakai kremkent használom, gyorsan beszívódik, reggelre szép, sima a bőröm.

Juccimo

2019. december 27.

Ez a nappali arckrémem, már vagy 3-4 tégellyel elhasználtam belőle. Az éjszakai társával együtt alapdarab számomra, együtt használva a kettőt az én arcomat megfelelően hidratálják, rásminkelve nem leszek múmia a nap végére. Egész sokáig elég egy tégely, az ára sem vészes, az illatáért és a dizájnért pedig odavagyok. Külön örülök, hogy magyar és nagyjából természetes. Valószínűleg amúgy ahogy öregszem (:)), kénytelen leszek leváltani, de egyelőre még elvagyok ezzel egy darabig. (Kivéve késő tavasszal és nyáron, akkor könnyebb, fényvédős nappali krémet használok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Candy21

2019. december 21.

Nekem ő nagyon tetszik pont megfelelően hidratál én smink alá használom hamar be is szívódik. Az illata nagyon finom nem okoz semmilyen irritációt pattanást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

HChristelle

2019. december 5.

Nen volt rossz a hidegebb időszakban, viszont sokáig tartott mire beszívódott a bőrömbe és ezáltal kicsit zsíros érzése volt. Ja és az illata finom, de túl erős, nekem irritálta a szemeimet,úgy is, hogy nem kentem közvetlenül közel hozzájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

kisski

2019. október 21.

Annyira imádom az illatát, de nálam sajnos apró pattanásokat okozott, és nem hidratálta kellően az arcbőrömet... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Kamea

2019. május 20.

Csodákat senki ne várjon tőle, de nyári nappali krémnek, illetve smink alá nekem kiváló. Könnyed állagú, gyorsan beszívódó, az illata is kellemes. Azt nyújtja, ami ennyi pénzért nyújtható. Már évek óta ott a polcomon.
"Szeretem" kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

"Szeretem" kategória.

angelikaa

2019. május 3.

A csomagolás nagyon szép, az illata is tetszik nekem, de a csoda közelében sincs sajnos. A semminél jobban hidratál és smink alá megfelelő, nem csúszik el és egész könnyen beszívódik. A dehidratált bőrön viszont nem nagyon segít, bár az árát tekintve nem lepődtem meg.
Sminkalapnak és fényvédő alá viszont jó lesz elhasználni, lehet újra is veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Sminkalapnak és fényvédő alá viszont jó lesz elhasználni, lehet újra is veszem.

tiri

2019. április 9.

az illata nekem nagyon tetszik,nem tolakodó és nagyon hatásosan hidratál.Smink alá is jól lehet használni,mivel nagyon kis könnyed állagú és gyorsan beszívódó termék.Ár érték arányban meg pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Babyspacejelly

2019. április 5.

Szeretem, jól hidratál, tök jó az állaga, nekem az illata is bejön, kellemes a bőrömnek, és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.