Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Hidratáló krém a száraz bőr igényeire kifejlesztve, melynek tokaji aszú, szőlőmagolaj, körömvirágolaj, shea vaj, B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról.

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Mantra

2021. április 17.

Nem tudom megszokni az illatát, fél tégelynél leselejteztem. :(

Az illatát eleinte elég erősnek találtam. Az állaga nagyon kellemes, ahhoz képest, hogy száraz bőrre való nem egy nehéz, testes krém. Nem szabad vele túlzásba esni, már egész kevéske is szépen eloszlik az arcon. Eleinte kissé fényes a bőr, de aztán szépen beszívódik. Most, home office-ba ez simán belefér. :) Nyárra szerintem elég lesz, télre biztos kevés lenne, most egy kis plusz hidratálóval megtámogatom. Az összetétele egész korrekt, a szőlőmag olajnak különösen örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Nem tudom megszokni az illatát, fél tégelynél leselejteztem. :(

fuge7

2021. április 12.

az illata nekem bejön :) de háát... olyan fura krém, a száraz és vízhiányos bőrömmel nem sok mindent csinál. mikor felkenem, olyan fullasztó érzés, mintha nem lélegezne alatta a bőröm... aztán fél óra múlva ugyanúgy ott vannak a száraz foltok az orrom mellett... próbáltam nappalra / éjjelre felkenni, de a hatása nekem csalódás. de azért elkenegetem, közepes, 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

TLolara

2021. február 4.

Nem lesz újra vevős, rossznak sem mondanám. Az illata fura volt, száraz bőröm van, alapból nincsenek pattanásaim, de ettől lettek. Rákentem a fejenre és aznap kijöttek. 😂 Nekem túlzsírosított vagy nem is tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

glittergirl

2020. október 22.

Szerettem, jól hidratál. Illata először kicsit fura volt, meg kellett szokni, de utána már imádtam. Szeretek kísérletezni különböző krémekkel, nem szoktam többször ugyanazt a terméket venni, de ezt szerintem ezt mégis újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

rekra

2020. július 15.

Jajj de örülök, hogy megtaláltam ezt a termékcsaládot! Ez volt belőle az első krémem, azóta van több más is, nem csalódtam egyikben sem. Érzékeny bőröm tökéletesen viseli ezt a krémet, semmi bibi, szépen beszívja, illatát is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

egyno

2020. június 7.

Akkor próbálkoztam vele, amikor bebolondult az amúgy zsiros bőröm, és inkább kiszáradt. Imádtam az illatát, de csipte a szemem hiába nem kentem aköré. Valamint piros foltjaim is lettek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

picibalang

2020. június 3.

Egyik kedvenc hidratálóm. :) Éjszakára használom, de nekem így is viszonylag hamar beszívja a bőröm. Az illatát nagyon szeretem, és kellően hidratál, szépek az összetevői, és még árban is szuper! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

HarmatosHajnal

2020. május 29.

Nem igazán jött be, édes kevés száraz bőrre és a vízhiányt se nagyon tudja kezelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

rata.sum

2020. május 13.

Ez a krém nagyon jó, túl vagyok egy tégelyen. Nagyon kell a kissé megrogyott bőrömnek a hidratálás, ez a krém megadta. Mégsem nehéz vagy zsíros, nagyon könnyen eloszlik, szépen beszívódik. Nappalra kevesebbet, éjszakára kicsit bőkezűbben kentem. Jól kijött a fényvédővel és a sminkkel, valamint az éjszakai szérumaimmal is. Semmilyen irritációt nem okozott. Jobban örülnék pumpás adagolónak a higiénia miatt, de meg kell hagyni, nagyon igényes, szép a csomagolása. Az illata engem nem zavart, kellemesnek találtam. Ezért az árért ajándék. Kíváncsi, kísérletező típus vagyok, de szinte biztos, hogy újra fogom venni.

(+) tartós hidratáló hatás
(+) kellemes, más arcápoló szerekkel kompatibilis állag
(+) nem irritatív
(+) kellemes illat, szép csomagolás
(+) ésszerű ár

(-) nem higiénikus (tégelyes) kiszerelés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

(+) tartós hidratáló hatás
(+) kellemes, más arcápoló szerekkel kompatibilis állag
(+) nem irritatív
(+) kellemes illat, szép csomagolás
(+) ésszerű ár

(-) nem higiénikus (tégelyes) kiszerelés

danna113

2020. május 7.

Szeretem, bár első választás sose lett belőle. Remekül hidratál, az illata kellemes, az összetevők nagyon jók. Sminkelni is szépen lehet rá, de hajlamos az alapozóm jobban árfényesedni, ha használom. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nyáron nekem soknak tűnt, viszont télen nagyon szerettem. Ha lesz rá esetleg kupon, vagy nagyobb leárazás akkor lehet, hogy újraveszem, addig is maradnak a szerelem termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.