Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Hidratáló krém a száraz bőr igényeire kifejlesztve, melynek tokaji aszú, szőlőmagolaj, körömvirágolaj, shea vaj, B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról.

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
kisski

2019. október 21.

Annyira imádom az illatát, de nálam sajnos apró pattanásokat okozott, és nem hidratálta kellően az arcbőrömet... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Kamea

2019. május 20.

Csodákat senki ne várjon tőle, de nyári nappali krémnek, illetve smink alá nekem kiváló. Könnyed állagú, gyorsan beszívódó, az illata is kellemes. Azt nyújtja, ami ennyi pénzért nyújtható. Már évek óta ott a polcomon.
"Szeretem" kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

"Szeretem" kategória.

angelikaa

2019. május 3.

A csomagolás nagyon szép, az illata is tetszik nekem, de a csoda közelében sincs sajnos. A semminél jobban hidratál és smink alá megfelelő, nem csúszik el és egész könnyen beszívódik. A dehidratált bőrön viszont nem nagyon segít, bár az árát tekintve nem lepődtem meg.
Sminkalapnak és fényvédő alá viszont jó lesz elhasználni, lehet újra is veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Sminkalapnak és fényvédő alá viszont jó lesz elhasználni, lehet újra is veszem.

tiri

2019. április 9.

az illata nekem nagyon tetszik,nem tolakodó és nagyon hatásosan hidratál.Smink alá is jól lehet használni,mivel nagyon kis könnyed állagú és gyorsan beszívódó termék.Ár érték arányban meg pláne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Babyspacejelly

2019. április 5.

Szeretem, jól hidratál, tök jó az állaga, nekem az illata is bejön, kellemes a bőrömnek, és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

elfi777

2019. március 21.

Csomagolás, tégely, illat, mint jó 30 éve, ott van a szeren, de nem, ez a márka valahogy nem tudja eltalálni a beltartalmat.
Megfogadtam, hogy neeem, többet nem költök rá, de jó sok idő telt már el a legutóbbi használattól, gondoltam, kap egy utolsó utáni esélyt.
A mostani tégelyem jóval lágyabb, habosabb krémet tartalmaz, pedig az elődje sem volt lejárt, hm, azért ezt értékelem. Könnyen kenhető, ha kissé nedves az arcom, meg szép és jó, aztán jön ez a "zsír van rajtam, mégsem hidratál" érzés. Érdekes, gyorsan felszívódik mégis, aztán kenhetem újra, és újra. Igen, három, vagy négy réteg kell, hogy egy átlagos arckrém hidratálását hozza.
Ezt most nem is tudom, hogy kéne értékeljem. A krém maga kellemes, de kb semmit sem ér, a többiben, ami nem olyan fontos, kiváló. Pont, mint a régi márka, nem változott semmi. Magas külcsin, csalódás tartalommal.
A termék kettest ér, hiába kellemes, de nem hozza a minimum elvárást sem, a többi 4-5, így kegyelemből kap közepest,
Pedig szeretném szeretni, de naaaa, azért ne kelljen már 3-4 réteg, hogy érezzem, kentem magamra valami hidratálófélét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Sztellaaaaa

2019. február 12.

Igazából ugyan az a véleményem róla mint a normál/kombinált bőrre kifejlesztett testvéréről.
Azt hittem hogy sűrűbb lesz az állaga de szerencsére nem, szóval nem kell aggódnom amiatt hogy eltömíti a pórusaimat.
Egyébként szeretem hogy mind a kettőnek már-már habkönnyű állaga van, legalábbis azokhoz a termékekhez képest amiket eddig használtam/láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

evelinsz

2018. november 26.

Nagyon kellemes illata van, valahogy az őszt juttatja eszembe. A mostanában elég problémás a bőrömet (száraz bőr + mitesszerek&pattanások) kezdi szépen helyrerakni. Hidratáltabb, puhább a bőröm, nem lett több pattanás és mitesszer. Szuper a tégelye és az ára is kedvező, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

szuleildi

2018. augusztus 8.

kellemes hidratáló krém. Jó az állaga,eleinte az illatát is szerettem, de az idővel kicsit sok lett. Nem rossz krém,de nem hinném, hogy újra veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Poppy99

2018. július 23.

Imádom!!! Az illatát, az állagát a hatását, egyszóval mindent imádok benne. Nekem ez a nagybetűs KRÉM. Mindig van otthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.