Helia-D

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2021. november 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

3 lépésből álló arcápolási program. Első lépés a rugalmasság szérum, második a kollagént és növényi hatóanyagokat tartalmazó formula, a harmadik lépés pedig fenntartja a bőr hidratáltságát és frissességet.

panelli

2022. március 28.

Ajándékba kaptam karácsonyra egy csomagban, gondoltam, eljött az ideje, hogy kipróbáljam. Először is, egyet kell értsek arizona07-tel, rengeteg cucc van a krém és a szérum tasakjában is,érdemes lenne 2 fátyolmaszkkal forgalmazni. Egyébként a maszk minden igyekezetem ellenére sem illeszkedett valami flottul, fekve tudtam abszolválni az ajánlott 30 percet anélkül, hogy minden a nyakamba folyjon. Mivel a tasakot a hűtőben parkoltattam pár óráig, nagyon jólesett a hűsítő érzet. Sajnos ezen kívül az ígért hatások közül semmit nem észleltem, mi több, ez a Helia-D termék is ragacsos érzetet hagyott. Azt hiszem, ezt a márkát hanyagolom a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 28.

ami2015

2022. március 7.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Aapvetően tetszett, a mennyiség elég nagy vagy nekem kicsi az arcom. :) Mindegyik lépés tetszett a bőrömnek, megfelelően hidratáltank éreztem utána, sőt kifejezetten jól esett neki, mert eléggé száraz volt most. Illat nélkül 5 csillagos lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 7.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Dancyy

2022. január 13.

Tesztelésre kaptam a terméket (ezúton is köszi)

Kellemes üde bőrkép a végeredmény, de picit talán ragacsosnak érzem a végén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Tesztelésre kaptam a terméket (ezúton is köszi)

Kellemes üde bőrkép a végeredmény, de picit talán ragacsosnak érzem a végén.

tedy

2022. január 2.

Tesztelésre kaptam a terméket. A koncepció, hogy 3 lépésből áll a maszk használat, kitűnő ötlet. Praktikus , könnyen használható, megfelelő mennyiség van a szérumban és krémben. Nagy szérum használó vagyok és imádom felfedezni az új termékeket ebben a kategóriában -is. Ez a szérum számomra csalódás volt. Sűrű, nehezen szívódik fel és ragacsos érzetet hagy maga után. A maszk rendesen át van itatva “cuccal”, teljesen rendben van. Amin meglepődtem, az az éjszakai krém. Könnyű állaga van és kellemes felvinni a bőrre. Ami miatt pontot vonok le, az illatanyag. Miért kell használni? Zavaró. Összeségében hidratált, felfrissült a bőröm a használat után. Amit változtatnék rajta, a szérum mennyisége bőven elég, így a nyakra is használható, ezért a maszkot nem csak az arcra gyártanám, hanem egyben a nyakra is és a fülre akasztható változatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 2.

barbimariposa

2021. december 17.

Tesztelésre nyertem ezt a terméket és egy erős közepest adnék neki.Nekem érzékeny, kombinált bőrtípusom van, kifejezetten szeretek szérumokat, fátyolmaszkokat is használni. Viszont pont emiatt, nem szeretem az illatosított arcápolási dolgokat- ez szerencsére irritációt nem okozott.Szépen hidratál, azonban, ha nekem kellene megvennem, sokkal inkább a Balea med ultra érzékeny bőrre való fátyolmaszkért nyúlnék a polcon, mivel az harmad áron hidratál és illatanyag mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

arizona07

2021. december 15.

Krémmániás tesztelés alkalmával sikerült kipróbálnom. Kellett egy kis idő mire sikerült úgy kilogisztikáznom az arcápolási rutinomat, hogy el tudjak mindent hagyni és csak őt tudjam használni, hogy valós képet kapjak az eredményről. Őszinte leszek, nem vártam csodákat, és kicsit tartottam amiatt is, hogy mi van ha a szemem alatti ekcéma bedurran tőle. De semmi ilyesmi nem történt!:) Hatalmas adag van egy ilyen zacsiban, ha lenne 2 maszk, akkor simán elmenne 2 napra is. Az utasításoknak megfelelően alkalmaztam, bőségesen masszíroztam be az anyagot a bőrömbe. A szérumnak nagyon kellemes illata van, a maszk bár hűvös helyen volt, iszonyú jó érzés volt viselni, nyugtatta a bőrömet. Bár nekem egész nagy pofám van (haha), sajnos a fátyolmaszk mégsem illeszkedett pontosan, és a szám körül 15 perc után el is vált. De hát tudjuk ez ilyen. :) Az éjszakai krém nekem picit vékonynak tűnt, és mivel az illatától sem dobtam hátast, fölöslegesnek találtam benne plusz irrizáló tényezőként. Ezt leszámítva, másnap reggel üde és puha bőrrel ébredtem. :) Szóval aki szeret néha ilyen extra rituáléval foglalatoskodni, annak ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

erasm98

2021. december 11.

Tesztelésre kaptam, vegyesek érzések. Nagyon tetszett a 3 lépéses dolog, kind a luxusérzet. Az első szérum könnyed, az utolsó pedig testes. A maszk közte átlagos, sima maszk. NEgatívumként az illatanyagot emelném ki én is, amellett hogy felesleges, még kellemetlen szaga is van szerintem, illetve a legnagyobb problémám az volt, hogy valahogy az utolsó szérum után mintha láthatóbbak(?) lettek volna a pórusaim, de nem volt vészes a dolog. Ha kapnék még ilyen maszkot ajándékba, elhasználnám szelesebb napokon, de amúgy magamtól nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Stella1993

2021. december 8.

A Krémmániának hála, sikerült kipróbálnom. Tetszik ez a három lépéses dolog, viszont az illatanyag tényleg zavaró tud lenni. Amúgy maga a maszk kényelmes viselet, nem szakad el a fátyol használat közben és a mérete is pont megfelelő. Szépen hidratál, én inkább éjszakára ajánlom, mert sminkelni nem lehet utána, mindenképp le kell mosni először mert nem szívódik be teljesen. Lifting hatást ígér, na én azt egyáltalán nem tapasztaltam. Ha stimmel az itt feltüntetett ár, akkor szerintem teljesen rendben van, ennyi pénzért nem lehet botox hatást várni, viszont hidratálás szempontjából teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

SJuli

2021. december 6.

A 3 lépéses megoldás rendkívül jól hidratál, feltölti a kisebb ráncokat, ragyogó bőrt varázsol. Mindhárom termék tartalmaz parfümöt, de nagyon enyhe az illata, számomra nem zavaró, pedig érzékeny bőröm van, és nagyon megszoktam már az illatmentes kozmetikumokat. Szembe kerülve nem csíp, pedig nálam ez is sokszor előfordul más termékeknél. Ha csak az első két lépést csináljuk meg, mondjuk egy esti program előtt, már az is egy nagyon szuper smink alap, hiszen nagyon jól feltöti a bőrt. Először 4 csillagot szerettem volna adni, mert nem kell a parfüm arc termékbe, jobb nem stresszelni ilyesmivel a bőrt. A bőrgyógyászok is mindig az illatmentesség mellett teszik le a voksukat. De azért döntöttem az 5 csillag mellett, mert jobban hidratál, mint bármi más, amit idáig próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

Tiriteri

2021. november 19.

Mindhárom lépés kellemes volt a bőrömnek. Könnyű, egyértelmű használat, ez pozitívum. Viszont az, hogy van illata, nekem egyértelműen zavaró. Nem kellemetlen az illat, de minek? Sem a rugalmasságon nem éreztem változást, sem nem láttam kitöltöttebbnek a bőrömet, viszont jól hidratált. Ajándékba kaptam, de én nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az Afrikában honos majomkenyérfa (más néven afrikai baobabfa) magjának a kivonata. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segít megvédeni és regenerálni a bőrt és a hajat az UV sugárzás okozta károsodástól.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.