Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

A Helia-D Classic Hidratáló Krém napraforgószár kivonat tartalma segít a bőr rugalmasságának megőrzésében. Segít helyreállítani a kevert bőrtípus száraz és zsíros részei közötti egyensúlyt, ezáltal hozzájárul a bőr természetes állapotának visszanyeréséhez. Klinikai tesztek igazolják, hogy a bőr 24 óra elteltével is hidratált marad. A benne lévő E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését.  Növényi olaj tartalma bőrpuhító hatású.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 950 , Eladó: Csokri
Állapot: Uj bontatlan , Helyszín: Budapest XI.KER, alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

krisztinareka

2020. október 18.

Az Arckrém! Számomra az idei év nagy felfedezettje, a márkával együtt. Egy kisebb tálcán tartom a napi használatban levő kencéket és arckrémből ő az egyetlen rajta; pedig mondhatom sok, nála drágább társát sikerült kiszorítania.
Egy ideje már kerestem azt a terméket, ami nem tartalmaz semmi extrát: gondolok itt az olyasmikre mint q10 vagy hyaluron vagy virág olajok és ilyesmik. Hosszabb-rövidebb távon mindig azt vettem észre, hogy ezek a plusz összetevők már nem javítanak a bőröm állapotán, hanem akár rontanak is. Elkezdtem itt a krémmánián kutakodni, így leltem erre rá.
Most már üveg tégelyben érkezik, aminek személy szerint örülök; viszont a feliratozást biztosító matricákon még dolgozhatnának (más terméküknél is megfigyeltem, hogy az még elég kezdetleges minőségű) vagy más technikára válthatnának. A krém maga hófehér, már már kenőcsösen sűrű. Nekem viszonylag hamar beszívódik; ha olajat nem teszek utána, akkor már kis idő elteltével megtapintva az arcomat nincs ragacsosság érzet csak bársonyos puhaság. Az illatáról lehet az első használat után kellett volna nyilatkozni, de emlékeim szerint már akkor sem tartottam rossznak; így a második tégely vége felé pedig végképp nem. De az biztos, hogy például egy ligetszépe olaj szagától fényévekre van. Pozitívan persze.
Nagyon szépen és szerényen tud beleidomulni egy összetettebb rutinba, ami az összetevőit nézve talán nem is csoda; eddig még nem veszett össze egy szérummal, olajjal vagy bármi egyébbel sem. Mert azért ugye én is használom a -véleményem elején emlegetett- extrákat, de előnyösebb számomra, ha ezeket nem a napi szinten alkalmazott alap cuccban viszem fel, hanem spontán érzés alapján egy szérummal vagy ilyesmivel. Szóval ő lett az arckrémem és ha elnézem, hogy már hány évtizede tartja magát a piacon, akkor azt kell mondjam, hogy ez már valószínűleg így is marad. Ha pedig valami újdonságra vágyom, akkor mostanában már nem is ebben a kategóriában nézelődöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Soraya

2020. október 13.

Könnyű, finom állagú krém, de nekem hagy egy zsíros hatást maga után, ezért csak éjszakára használom. Furcsa módon, az én zsíros bőrömbe mégsem tud olyan jól beszívódni reggelre, mint a sűrűbb állagú Helia-D éjszakai krém. Ennek ellenére jó kis krémnek tartom, finom illattal, jó ár/érték arányban. A csomagolása is szép, elegáns. Szeretem az üveg tégelyeket. Összességében meg vagyok vele elégedve, jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

cuppoyjka

2020. szeptember 16.

Néha kombinált, de leginkább normál bőröm van, tehát elvileg nekem (is) ajánlják a terméket. Azt ígéri, hogy egyensúlyt teremt a száraz és a zsíros bőrrészek között. Ez volt az a szempont, ami miatt megvásároltam a terméket. Se az előbb leírt hatást, se a hidratálás funkciót nem nyújtotta számomra. Enyhén zsíros állaga van, nekem nehezen szívódott be. Az illata nem túl kellemes, inkább elviselhető. A 3 csillagot csak azért adom, mert nem túl drága termék. Újra nem venném az tuti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

baliveronika1

2020. május 16.

Amióta megjelent ez a krém a bőrömnek felüdülés. Mi az, hogy öreges az illata, aki ezt állítja, nem tudja, hogy ez valójában a napraforgószár illata! Én imádom ezt az illatot. Pont az ellenkezőjét érzem, hogy friss, üde és kellemes. Nekem kevert bőröm van, ezért ezt a normált használom. Ez valóban egy csodaszer a bőrömnek, de szerintem tudni kell jól használni, mint ahogy a ruhát is tudni kell viselni. Úgy használom, hogy arcmosás után csak épp felitatom a felesleges vizet, de nedves marad a bőröm. Egy vattacsomót benedvesítek és azzal nyúlok a tégelybe, nem sajnálva az anyagot. Majd felkenem az arcomra és utána benedvesített ujjaimmal alaposan bemasszírozom körkörösen, a vizes kezemmel gyengéden bele is paskolom úgy, ahogy a kozmetikusok csinálják. Hagyom rajta kb egy kávéivás erejéig, majd bő kellemesen langyos vízzel a fennmaradt immár felesleges krémet leöblítem. Az eredmény tökéletes, egyszerűen felüdülés a bőrömnek és nagyon frissen érzem magam. Kár lenne kivonni a forgalomból, mert ezután már nem hiszem, hogy tudnának jobbat. Szerintem ez tökéletes és szeretném még sokáig ezt használni. Ha lehetnek akár 10 pontot is adnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

Kismakul

Korcsoport: < 18
2020. május 10.

Egy viszonylag olcso es megbizhato kremet kerestem. Nem voltak nagy elvarasaim,tudom hogy ennyi penzert nem lehet varazsszert venni. Viszont ez a krem hatalmas csalodas volt szamomra! A budos, gyogynoveny szaga mellett, masnapra hamlani kezdett az arcom a homlokomon es az orromon,emelett pattasanok is felbukkantak. Ment is a szemetbe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 10.

Zood

2020. április 25.

Érdekes nekem semmi problémám nincs az illatával. Hamar beszívódik nem jön utána le kukacokba ha végig simítom az arcomat. Pont hidratál, nem húzódik a bőröm. Ott nem kenem be ahol zsírosabb a bőröm. Ár érték tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

hadri

2020. április 21.

Csatlakozom az előttem véleményt íróhoz. Mi ez a bűz??? Mint valami 1000 éves férfi borotvahab! Nem szagolta meg senki ezt a terméket, mielőtt piacra dobták? Felfoghatatlan számomra, hogy egy ilyen neves márka hogyan engedheti meg magának azt, hogy egy nőknek szánt kozmetikuma ilyen büdös legyen. Szuper persze, hogy parabénmentes meg növényi olajat tartalmaz. De akkor is irtó büdös! Én kézkrémnek se tudtam elhasználni annyira zavart a szaga, úgyhogy nálam a kukába végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

TimiEger

2020. január 24.

De sokáig igyekeztem megszeretni, de nem sikerült. Ez a sokadik krém szaggal... Mi ez a bűz HeliaD-éknél? Egy krémet sem tudnak összekotyvasztani normális illattal? Ez a krém meg a csúcsa a hányingernek. Büdös, tömény, túl zsíros.. Hol az a minusz pontszám?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

makeupqueen1

2020. január 3.

Szerintem egy abszolut csalódás ez a krém.
Eleinte tetszett, mert picit megpuhitotta a boromet de nagyon nehez az állaga es utana ugyanugy húzódik a bőröm.
Ettol szerintem sokkal jobb es hatékonyabb krémek vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Szerintem egy abszolut csalódás ez a krém.
Ettol szerintem sokkal jobb es hatékonyabb krémek vannak.

berbo

2019. december 28.

Téli napokon, amikor szárazabb a bőr, az esti arctisztító szeánsz után, elalvás előtt felkenem vékony rétegben, kicsit be is masszírozom. Reggelre olyan az arcom tapintása, mint a babapopsi :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak