Helia-D

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nimras, az összetevőket feltöltötte: Astrelle, Módosítva: 2021. szeptember 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

2021-ben megújult változat!

Hidratáló hatása mellett táplálja a bőrt és segít visszapótolni az arcbőr hiányzó zsír- és nedvességtartalmát, csökkenti a száraz bőrérzetet. A krém napraforgószár kivonat tartalma segít a bőr rugalmasságának megőrzésében. Klinikai tesztek igazolják, hogy a bőr 24 óra elteltével is hidratált marad. A benne lévő E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését.  Növényi olaj tartalma bőrpuhító hatású.

Dermatológiailag tesztelt. Vegán. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft , Eladó: Helia-d.hu

skincareguru

2022. június 9.

Télre vettem, egyébként nem száraz a bőröm, de gondoltam a hideg időben egy kis plusz hidratálás nem árthat. Egyébként a normál bőrre levő egy elég könnyed hidratáló, ez egy picit sűrűbb, de ez is elég gyorsan beszívódik. Én a száraz bőrűeknek nem feltétlen ezt ajánlanám, lehet a helia d classic ,,extra száraz bőrre” egy fokkal jobb választásnak bizonyul.
Összeségében nem egy csodaszer, de teszi a dolgát, hidratált marad tőle az arcom egész nap, nem csillog a bőröm sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 9.

LinaBaba11

2022. március 19.

Nekem nagyon bevált a Heia-D Classic család. 20as éveimben tùl nehéznek éreztem ezeket a krémeket. Olajos, aknès böröm volt akkor, de mára változott. 30-on tùl issza a böröm a hidratálòkat. Nem ragacsos, szinte szagtalan. Az urea és panthenol kifejezetten jót tesz a börömnek. Megfeleloen kell alászérumozni, hogy “takaròként” kifejthesse a hidtató hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

blue16

2021. október 27.

Rettentően marja , égeti a bőröm 5-10 percig felkenés után, irritációs kiütéseket is okozott.
Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de ez kicsinálta .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de ez kicsinálta .

dreammiyss

2021. április 27.

Brutális parfum mennyiséget rejthet (ami nagyon zavar), mert olyan erősen illatozik, hogy csak na. Sajnos nem tudtam megnézni az összetevők listáját, mert a dobozára épp rá volt ragasztva egy román nyelvű címke, ami nem tartalmazta ezeket az adatokat. Random bukkantam rá az egy eurós boltban, sokat hallottam a márkáról, úgyhogy hazahoztam. Jól hidratál, puhává teszi az arcbőröm, könnyen felszívódik, mindemellett tetszik, hogy vegán termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

n.niki

2020. december 6.

Egyik télen szörnyen száraz volt az arcom, szóval beugrottam egy rossmannba és ez tűnt a legnormálisabbnak, szóval ezt választottam és megvettem... Nos, tévedtem, végül nagyon nem jött be, tiszta csalódás volt.
Nagyon nehéz krémről van szó, az arcom be se tudta szívni, szóval gyakorlatilag több percen keresztül próbáltam körkörös mozdulatokkal bemasszírozni a bőrömbe. Viszont az sem bizonyult jó stratégiának sajna, mert egy idő után már csak azt vettem észre, hogy összeállt és darabokban potyogott le az arcomról. Szóval nem ajánlatos túl sokáig sem kenegetni a kezeddel. Na de akkor mégis hogy fog beszívódni, hagyjam ezt a szörnyen sűrű krémet csak úgy az arcomon? Na nem.
Végül de nem utolsó sorban az illata se igazán jött be.
Bocsi, hogy így lehúzom, mert látom mások az egekbe dicsérik itt, de nekem több szempontból is egy csalódás volt a cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Végül de nem utolsó sorban az illata se igazán jött be.

virumiru

2020. július 9.

már annyiszor megfogadtam, hogy nem fogok bedőlni még egy drogériás arckrémnek, és tessék, megint itt vagyok... kezdem az elején: a csomagolása nagyon igényes, jó nehéz üvegből készült😀 a krém maga brutál sűrű. nekem nagyon száraz, hámló bőröm van alapvetőleg, de ezt még erre is túlzásnak tartom... nagyon kellemetlen felkenni, disznózsír effektus, úgyhogy csepegtettem bele pár csepp olajat vagy szérumot, úgy kellemesebb volt használni. én éjszakára használtam, egész pontosan 7 napig, a hatása: valóban, reggel nem akart lehámlani a fejem, de az előző véleményőzőhöz hasonlóan szétcseszte az arcomat. a fejem tele van mitesszerekkel, emellett 3 db kinyomhatatlan dudorral💁 biztos, hogy ez a termék volt, egyszerre csak egy új terméket vezetek be, de ennek nem is kellett adnom két hetet, hogy eldőljön a sorsa. a többihez hasonlóan ezt is elkenegetem majd a lábszáramra 🙃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

CintreLow

2020. június 4.

Amit ígér, teljesíti. Nagyon puhává varázsolja az extrém száraz bőröm, amire eddig nagyon kevés termék volt képes. Azonban olyan gyulladt, kinyomhatatlan pattanásaim, fekete miteszereim és tizesével megjelenő komedóim lettek tőle, hogy azt nem bocsátom meg a márkának, míg élek. Előtte soha nem volt ilyen problémám. Megy a férjemnek munkás kézkrémnek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

HChristelle

2019. december 6.

Általában nagyon szeretem a héliás krémeket, de ez sajnos konkrétan olyan érzés volt, mintha ragasztót kennék az arcomra. Nem jött be, pedig hideg időszakban használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

merida07

2019. október 26.

Az állaga picit sűrű, nehezen szívódott fel -kellemetlen, viszont hidratált és az illata nagyon kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

vocy

2019. május 28.

Nekem túl sűrű és krémes ez a krém. Nagyon jól hidratál, de sajnos órák alatt szívódik csak be a bőrömbe. Maradok a márka más termékeinél legközelebb. Viszont az illata igazán fantasztikus, klasszikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Diglycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, PCA, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

PCA h
Sorbitol h 1 1