Helia-D

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. november 7.

Kategória:   Szemkrémek

Szemránckrém Q10 koenzimmel és tubarózsa kivonattal minden bőrtípusra

Természetes növényi hatóanyagokat és Q10 koenzimet tartalmaz, melyek segítségével hatékonyan veszi fel a küzdelmet a ráncok ellen. A Q10 koenzim optimális energiaforrást biztosít a bőrnek, és egyedülálló antioxidáns hatásának köszönhetően lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon. A tubarózsa és napraforgószár kivonat segít csökkenteni a mimikai ráncokat és a szarkalábakat. A benne lévő E-vitamin antioxidánsként hozzájárul a sejteket károsító szabadgyökök semlegesítéséhez.

cicamokusz

2019. október 30.

Szeretem a márkát, de ezt a terméket biztosan nem fogom újra vásárolni. A kiábrándítóan gagyi csomagoláson még túl is tudnék lépni. De azon már nem, hogy kb. 2 hét után a víz folyik a tubusból, úgy szétváltak az összetevők. Rázogatással is csak árnyalatnyit javul az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Viola23

2019. október 16.

Hááát nem is tudom, jó is meg nem is. Valami hatását érzem, de elenyésző. Hidratáltabb lesz tőle a bőr, ezért kap 3 csillagot, de ennél többet viszont nem nyújt. Elég testes, zsíros krém, nekem nem szívódik be valami jól. Van egy érdekes "szaga" is, ami annyira nem tetszik benne. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

danyadi77

2019. július 12.

Nem tudom, ugyanazt használjuk-e, én semmi illatát nem érzem, és nem mondanám testes, zsíros krémnek, inkább könnyedebbnek. Nekem is szétvált egy idő után, rázással némileg lehet segíteni rajta. (de azért nem ezt várnám egy normális készítménytól). Könnyen beszívódik, hidratál, ránctalanításról nem nagyon tudok nyilatkozni, rosszabb nem lett a helyzet. Sminkelni gond nélkül tudok rá. A csomagolása elég fapados, valóban, a tubus. Nem rossz, erős közepes, de ha találok jobbat, lecserélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

fairynorah

2019. május 22.

Kellemes narancsos (?) illata van, testesebb narancsszínű krèm, ami pikkpakk felszívódik, csak úgy issza a bőröm! Egyből lehet utána sminkelni. úgy látom szépen hidratàlja a bőröm, a kis rànc-kezdemênyeim mintha finomítanà 😊 Tetszetős a hatása. Maga a tubus kiábràndítóan egyszerű ( a képpel ellentétben áttetsző,kicsit home-made hatású), főleg a külső csomagolás után, de ezért nem vonok le az értékeléséből. 🙂
UP: harmadjára vettem újra, és az utolsó kettő állaga már nem volt az igazi, igazából a legutolsót egyből vissza kellett volna vinnem a boltba, mert már kivűlről is látszott,hogy szét van válva a víz a krémtől. Haragszom érte, mert egy jó krém lenne, de a gyártással vmi nem okés, mert nem ez az első szemkrémjük, amire ez a panasz. -2 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

zsucci93

2019. március 19.

Sokáig vártam, hűségesen használtam, hogy valóban átgondoltjam a véleményem róla, mielőtt leírom ide. De 3 hónap elteltével azt hiszem biztonsággal állíthatom: soha többet nem fogom újra a kezembe venni! Nekem semmit a világon nem segített a ráncaimon, a sött karikáim még rosszabbak is lettek (nem tudom ettől, vagy nem, de ezt figyeltem meg), és apro fehér pöttyök alakultak ki a táskáimon. Ezen kívül mikor a szemem köré felkenem csípi, elhomályosodik tőle a látásom (nem, nem kenem a szemembe! :) ) annyira sűrű az álaga, hogy ha utána hozzáérek az arcomhoz összekukacosodik. Nem szidom tovább, biztos van, akinek bejön, én nem erre vágytam, sajnos útjaink itt elválnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

crazy724

2019. március 8.

Csomagban vettem, nevetséges 1500ft-ért, nem gondoltam volna, hogy csak a szemkrém ennyire drága. Önmagában sokallanám az árát, szerintem ennyit nem ér. A papírdoboz valami csoda, a krémet tartalmazó tubus viszont kiábrándító, nagyon minimál, olcsó hatást kelt. A krém enyhén illatosított, érezni egy behatározhatatlan illatot, de nem zavaró. Nehezebb, zsírosabb állagú, az én bőröm nagyon szereti, nem kell sok belőle, ha megszaladt a kezem a bőröm nem szívta be és kukacokban jött le. Néha mintha kettéválnának a krém összetevői: folyékony és krémes rétegre, és hiába rázogatom, ez heti szinten többször előfordul. Ezt mondjuk nem értem, de ezt leszámítva egy kellemes kis mezei krém, én nem vettem észre, hogy halványítaná a karikáim, vagy a ráncaim, ellenben szuperül hidratál. Nem venném újra, mivel a hidratáláson kívül nekem nem nyújtott semmi pluszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

VictoryFord

2019. február 5.

Ez az a szemránckrém ami az égvilágon semmit sem csinál. Sajnálom,hogy le kell pontoznom de számomra pénzkidobás volt. Zsíros krém,csak éjszakára használom már mert szemüveges vagyok és a szempillámmal mindig rávittem a szemüveg belső üvegére a krémet ami nem szívódott be. Nappalra egy himalaya herbáls szemránckrémet használok jelenleg. Szóval ez a krém nagyon zsíros,nem szívódik be és még csak nem is ránctalanít. Igaz nekem még csak apró szarkalábaim vannak. De azokkal semmit sem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Banszky

2018. december 27.

Sűrű krémes állaga van,viszont nekem is ahogy nyomom ki a tubusból két komponensűvé válik,amin az elöttevaló "felrázás" sem segít. Ahogy elkenem már semmi gond vele,kellemes illata van,hidratál,talán pici ránctalanító hatást is észrevettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

kkinga07

2018. december 10.

Illata jó, könnyen kenhető, kellemes. A hatását egyelőre nem érzem, de puhább lesz tőle a szemkörnyéki bőr. Kissé csípi a szemem néha, emiatt mínusz két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

EBoglarka

2018. október 27.

Néhány napja használom. Még nincsenek ráncaim, megelőzésre gondoltam kipróbálom, de mégis látok némi javulást a karikáimon. Teljesmértékben megérte, viszont csodákat nem kell tőle várni. Reméltem, hogy a tubuson folytatódik majd a doboz mintája, de sajnos hiába :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Polianthes Tuberosa Callus Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.