Helia-D

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A Helia-D Tápláló Arctisztító Tej segítségével maradéktalanul eltávolíthatja az arcbőrön lévő szennyeződéseket, sminkmaradványokat, miközben hidratálja a bőrét. Bőrbarát növényi hatóanyagokban gazdag: Q10 koenzimet, C-vitamint, napraforgószár-kivonatot, hidratáló shea vajat, kukoricacsíra olajat, B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

crazy724

2020. március 15.

Imádom. A rossmann-ban bukkantam rá, akciós volt, szóval megvettem. Az illata egész kellemes, nem túl intenzív, elviselhető és könnyen megszokható. Állagra sokkal folyósabb, mint az előtte használt arcitsztító tejek. Az adagolója nem a legpraktikusabb, legtöbbször sokkal több termék kerül az arcomra, mint kellene, de ezen túllendülve a termék maga szuper. Szépen tisztít, (én szemre nem használom), nem irritál, és a használata után nem üvölt a bőröm hidratáló krémért. A csomagolása cuki, az eredeti ára a mennyiséghez képest annyira nem tetszik, de remek darab, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

danyadi77

2020. február 17.

Pár hete használom. Nagyon kellemes, hatékonyan tisztít (a szememre mást használok). Nekem kicsit sokat adagol egyszerre, még akkor is, ha finoman nyomom meg a flakont. Az illatát kezdem megszokni, de elsőre a romlott tejéhez hasonlított leginkább. :) A csomagolása nagyon kis helyes és masszív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

fabyen

2019. szeptember 28.

Régen nem voltam nagy ismerője a Hélia-D-nek, de az elmúlt pár évben jó pár terméküket próbáltam és még fogom is.
Valami táplálóbb tisztítót kerestem, amikor rátaláltam, gondoltam, jöjjön velem. Nem bántam meg! A bőröm tapintása kellemesebb, nem szárít, nem zsírosít, illatra is kellemes.
A szempillaspirált nem hozza le maradéktalanul, nálam ez az egyetlen szépséghibája, de ettől még jár neki az 5 csillag. Ősztől-tavaszig hálás lesz neki a bőröm, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

kissbianka81

2019. szeptember 25.

Nagyon szépen leszedi a tartósabb sminket is. Tényleg hidratál és táplál. Az illata is finom. Egyszerűen imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Dettolka

2019. április 17.

Nagyon szépen el tudja távolítani a sminket még a szememről is anélkül, hogy csípné. Puha érzetűvé válik utána a bőr. A 4 csillag egyedül az illat miatt jár, azt valahogy annyira nem komálom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

tiri

2019. április 9.

Nagyon szeretem.Hatásosan lehozza a sminket és nagyon puhává varázsolja a bőröm,tényleg tápláló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

zsazsa

2019. február 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nem igazán használtam eddig Helia D termékeket, valahogy fenntartásaim voltak vele kapcsolatban pedig egy nagyon régi márka. De ez az arctej meggyőzött. Nagyon szépen lehozza a sminket, nincs húzódás, nincs viszketés utána, nem okoz pattanásokat és nem csípi a szemem sem lemosáskor. Sajnos pont amiatt kellett lecserélnem az egyik natúr márka olivaolajos arclemosóját, mert ha nem voltam elég elővigyázatos, és belekerült a szemembe, akkor az csípett, minden másban az is szuperül teljesített. Tetszik a finom visszafogott illata is és úgy látom sokáig elég lesz. Remélem marad a Helia D kínálatában ez a krémes lemosó, mert újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

senskin

2018. december 5.

Már egy csomó arctejet kipróbáltam, több kevesebb sikerrel. Ezt most dicsérni fogom, mert egyszerűen szuper! Maradéktalanul eltávolítja a sminket is. Igaz én még micellással is áttörlök, de ez a tej sikeres nálam. Puha pofi, nem szárít. :) Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Zsofi23

2018. november 18.

Már egy hete használom, és imádom. Kellemes az illata, a sminkkel gond nélkül elbánik, lágy, krémes a textúrája, és utánna pihe-puha lesz tőle a bőröm. Kezd csípős lenni az idő, ilyenkor piros, száraz foltok jönnek elő az arcomon, de amióta ezt használom nyomtalanul eltüntek. Azt hiszem a téli időszakra megtaláltam a tökéletes arctisztítóm! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

hdori23

2018. november 9.

Nagyon szeretem. Maradéktalanul eltávolítja a sminket, nem kell dörzsölni a szemem,nem csíp amivel nálam már elnyerte a tetszését. Az arcom utána puha és tiszta . Szeretem az illatát és az állaga is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid, Ubiquinone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.