Helia-D

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naive, Módosítva: 2011. október 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Elég száraz a bőröm, így a legtöbb testápoló (így ez sem) nyújtott sokáig tartó hatást, viszont imádtam az illatát. Sajnos azóta sem találkoztam vele a boltok polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Essie

2014. március 18.

Nagyon szerettem, főleg az illata miatt. Az összetevőkről akkoriban még nem sokat tudtam, de szerintem ennek ellenére még ma is bevállalnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Mesi

2012. november 28.

Hú, ezt nagyon szerettem, elsősorban a jó illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Hú, ezt nagyon szerettem, elsősorban a jó illata miatt.

Ingrido

2012. november 16.

Én ezt akkor használtam, amikor babát vártam. Akkor iszonyú szomjas volt mindig a bőröm, és nagyüzemi mennyiségben használtam a testápolókat. (Ráadásul jó nagy is voltam, úgy hogy nagy felületet kellett kenegetni.) Ez a krém szuperül hidratált és táplált, az illata finom volt, nem volt vele semmi gond. (Pedig sok krém megbukott nálam akkoriban.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Akciós volt, vettem egyet. Kevés volt a száraz bőrömre, így nagyon hamar elfogyott. Ezt is kipróbáltam, de nem hagyott különösebben nagy nyomot. Az illata kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

petrevici

2012. február 14.

Nem nyűgözött le.Elhasználtam, de száraz bőrre kevés.Nem venném újra, ha lenne sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 14.

Lillababa

2012. február 14.

Túl erős illat, irritált is kicsit és nem hidratált igazán.Száraz bőrre kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Túl erős illat, irritált is kicsit és nem hidratált igazán.Száraz bőrre kevés.

joouyee

2012. január 3.

Én imádtam, el is használtam belőle pár flakont, aztán sajnos hónapok óta nem találok sehol... Pedig tényleg hatásos és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

ljudith78

2011. október 27.

Én imádtam az illatát, bár tény, hogy nem hidratált olyan mértékben, mint a többi Helia-D-s testápoló. Utánajártam, sajnos már nem gyártják, a gyártó megfogalmazása szerint nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Panda

2011. szeptember 29.

Szerettem az illatát is, ahogy felszívódik, de nem tett olyan mély benyomást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Szerettem az illatát is, ahogy felszívódik, de nem tett olyan mély benyomást

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceteareth-20, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Panthenol, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin, Helianthus Annuus Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ceteareth-20, Ceteareth-25, Stearyl Alcohol, Ceteareth-6, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-25, Stearyl Alcohol, Ceteareth-6
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0