Helia-D

Ár:   830 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gre05, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kellemes állagú, gyorsan ható kézkrém nagyon száraz bőrre

Gyorsan felszívódó, regeneráló, tápláló hatású kézápoló, mely urea és körömvirág olaj tartalmának köszönhetően hatékonyan ápolja a száraz, igénybevett kéz bőrét. Rendszeres használata puha, ápolt bőrt eredményez.

Sepi

2019. december 13.

Fincsi illat, szép összetevők, állatkísérlet-mentes és nagyon gyorsan beszívódik, ami pihe-puha bőrt eredményez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

SandorJ

2019. november 20.

Nagy kedvencem az illata és a gyors felszívódása miatt. Táskában is jól elfér, mindennapi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

kjucus

2019. október 7.

Az utóbbi években nem találkoztam ilyen szuper, elfogatható áru kézkrémmel. Az illata egy picit édeskés, gyümölcsös, egész gyorsan felszívódik, a hatása pedig csodás. Még 1-2 kézmosást is kibír újrakenés nélkül. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Doribella

2019. május 9.

A tökéletes kézkrém, csak így tudnám jellemezni. Véletlenül vettem, és nagyon meglepett a minősége. Szép a csomagolás, nagyon kellemes az illata (különleges, de nem tolakodó) és ami a legfontosabb, fantasztikusan hidratál. A krém azonnal felszívódik, nem hagy ragacsos, filmes érzetet az ember kezén. Például bekenés után pár perccel már tudok vele olvasni anélkül, hogy a könyvet vagy újságot összezsírozná. A gyors beszívódás ellenére mégis több órára puhává varázsolja a bőrt. Néha még a sarkamat is bekenem vele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Kitts

2019. május 2.

Anyukám kért meg, hogy glamourozzak össze neki egy kézkrémet (ha nem rajtam múlik, magának egy 200,-Ft-os sarki boltos krémet vett volna...), hát én megleptem ezzel és jól ki is próbáltam.

Isteni jó! Kicsit lassabban szívódik be, de nem ragacsol órákig. Kellemes érzetű, testes krém. Első használat után egy nappal később is érezhetően puhává varázsolta még az én száraz, szétrepedezett (félig hidegallergiás, félig ekcémás) kezemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

vkata96

2019. március 1.

Télen nagyon csúnyán ki tud száradni a kezem, ezért egy testes kézkrémet kerestem, és a szép inci miatt erre esett a választásom. Nem a legolcsóbb alternatíva, de cserébe 100ml-es, és tényleg hatásos. A hámló részeket eltüntette és azóta se tértek vissza. Kellemes állaga van, kicsit lassan szívódik be, de este szoktam használni. Szerintem az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

pilleriin

2019. február 22.

Gyümis illatú, lassan szívódik be, inkább estére jó. Szép a csomagolása és szuper, hogy magyar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Padli

2019. február 1.

Nagyon szeretem az illatát, téli időszakban a száraz kezem helyrehozza, jól hidratálja. Nekem gyorsan beszívódik. Már újra vettem, én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Adribogyi

2019. február 1.

Nagyon szeretem, télen mindig iszonyat piros, sebes, száraz kezeim vannak, nagyjából semelyik kézkrém nem szokott segíteni, talán ez az a krém ami úgy néz ki, hogy javít a kezeimen. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

NOrsi95

2019. január 25.

Nagyon jó kézkrém, kicsit tovább kell masszírozni a kézbe, hogy tényleg be is szívja a bőr. Én csak napi egyszer kenem, így is sokat segít, de jobb volna kétszer. Elég belőle kis adag is, mert nagyon zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate