Helia-D

Ár:   830 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gre05, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kellemes állagú, gyorsan ható kézkrém nagyon száraz bőrre

Gyorsan felszívódó, regeneráló, tápláló hatású kézápoló, mely urea és körömvirág olaj tartalmának köszönhetően hatékonyan ápolja a száraz, igénybevett kéz bőrét. Rendszeres használata puha, ápolt bőrt eredményez.

Ár: 750 Ft , Eladó: Miharu
Állapot: Új, Helyszín: Kőröstetétlen, fizetés: Személyesen, posta vagy Foxpost előre utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ahiruuchan

2021. június 15.

A KM beauty boxban kaptam. Jó illatú, közepesen jól hidratál, kellemes használni, de nekem kicsit ragadós marad a kezem utána. Van más amit jobban szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Fannie

2021. április 26.

Már a sokadik tudussal vásárolok belőle, ha illat alapján kellene választanom, akkor nálam ez a termék mindent visz. A finom illat mellett viszont nekem jól is hidratálja a kezemet, bekenem és néhány perc múlva már nem érzek semmilyen réteget a bőrömön. Szép puhává is varázsolja a kezeket, én mindeképp ajánlom. (Nagy piros pont, hogy nem a hagyományos csavargatós kupakja van, ezért gyorsan lehet használni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Yummy

2021. február 25.

Km boxos szerzemény volt. Nekem tetszik az illata, nagyon gyorsan beszívódik (irodába billentyűpüföléshez szuper, mert nem ragad. Bekened és hiphopp a kéz be is cuppantja). Könnyed állaga van, nem lehet "túladagolni". A hidratálása viszont nem a legjobb, nem ez a krém fogja rendbe tenni a télen mazsolává aszalódott kezeket. A kéz ápoltságának a szinten tartására, munka közben is akár, erre kiváló. Kezek megmentésére más kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

anikvirag

2021. február 16.

Árérték arányban kifejezetten jó és szépen tette a dolgát. De a parfüm nagyon sok volt benne nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Gina19

2021. február 2.

Sajnos nekem télen extrém módon kiszárad/kirepedezik a bőr a kezeimen, ezzel sajnos nem nagyon tud megbirkózni ez a krém. Azt hinném, hogy gyorsan beszívódik, de mégis marad egy csúszós filmréteg a bőrömön, ami a következő kézmosásnál "távozik" és megint csak a szárazságot érzem. Szóval tartós hatásról nem tudok beszámolni. Az illata viszont annyira bejön, hogy már a 2. tubust használom. XD nyárra talán a hatása is elegendő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

vocy

2020. december 16.

Ez egy tökéletes kézkrém lenne, ha nem lenne a tokaji aszúsa a helia-dnek, mert így csak második helyet szerezheti meg. Kellemes hidratál, finom semleges illatú, könnyen felszívódik. De nem fogom újravenni, mert a másik jobb. De ez is ár érték arányban csodás + magyar márka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

fagas

2020. december 7.

Nekem sem lett a szívem csücske ez a krém sajnos. Kellemes illata van, könnyen beszívódik, kb. ennyi. Egyáltalán nem érzem, hogy hidratálna, pedig messze vagyok a száraz bőrrel rendelkezőktől. És még nincs is igazán odakint olyan hideg, amikor szüksége lenne kezeimnek az extra ápolásra. Elkenegetem, de nem próbálkozom vele újra. Közepeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 7.

floracska6

2020. december 1.

Akkor én leszek a kakukktojás, nekem nem jött be ez a kézkrém egyáltalán, nem szívódik be normálisan és sokáig zsíros érzetet hagy maga után a bőrömön. Nálam az Yves Rocher mini kézkrémei sokkal jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Mahoney

2020. november 30.

Ott kezdeném, hogy csak annyira vannak kiszáradva a kezeim, hogy mire észbe kapok már csupa vér az egész és keresem a házban, hogy mit kentem össze vérrel. Az itteni pozitív vélemények alapján akartam kipróbálni. Na most először is én atrixot szoktam használni, nem azért mert az a legjobb, sőt, igazából az semmire se jó kb, hanem mert tudom, hogy gyorsan beszívódik. A véres kezeim már egy testesebb, zsírosabb krémet igényelnének, de nálam az a fő szempont, hogy hamar szívódjon is be. Az atrix mennyiséget nyomtam a kezemre, és mivel ég és föld a kettő ezért azt se tudtam hirtelen, hogy most mit csináljak annyi krémmel. Hiába csaptam a szelet a kezemmel és próbáltam eldolgozni nem igazán történt semmi, aztán nem győztem letörölgetni, de azért meghagytam a megfelelő mennyiséget a kezeimen. Érzetre nekem olyan mintha rajta lenne, nem szívódott volna be, de mikor hozzáérek érzem, hogy mégis beszívódott. Gondolom ez az olajos bázisnak köszönhető amit én annyira nem kedvelek egy krémben, de nyilván rá van írva, ezért nem hibáztathatom. Valahogy nekem az illata túl mesterkélt, és persze tipikusan az a helia illat. Hátha jön a hú és csodaszer érzés, de egyenlőre nem lopta be magát a szívembe, nem hinném, hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Fitzsimmons

2020. november 28.

A tavaszi karantén alatt találtam rá az itteni kommentek alapján erre a kézkrémre, és valóban verhetetlen hidratáló kézkrém, imádom. Gyorsan beszívódik, a fertőtlenítőtől kiszáradt kezemet szépen karban tartja. Illetve a téli hideg ellen is kiváló lesz vélhetően. Már a második tubusomat koptatom, hűséges társam lesz még egy darabig. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate