Helia-D Professional

Ár:   10 250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: szilikon, Módosítva: 2019. szeptember 27.

Ár:   10 250 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali és hosszú távú lifting hatása mellett kisimítja a ráncokat és rugalmassá teszi a bőrt, ugyanakkor könnyen felszívódik. A termékben levő C-vitamin származék olyan antioxidáns, amely egyrészt megakadályozza a szabad gyökök okozta sejtkárosodást, valamint hatása révén védi a bőrt a káros UVB sugaraktól illetve a környezeti mérgektől. Bizonyítottan ráncsimító hatása is van. Mindennapos használatra ajánlott, fáradt, megereszkedett bőrre.

mimolya

2019. november 18.

Már a második tégellyel fogyasztom.
Kellemes állag, kellemes illat. A bőröm könnyedén beszívja, nem lesz tőle fénylő, vagy zsíros.
Nyáron csak éjszakára használom, amúgy pedig reggel és este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Már a második tégellyel fogyasztom.
Nyáron csak éjszakára használom, amúgy pedig reggel és este.

Gerbo01

2019. október 27.

Könnyen felszívódik, de hagy egy kis kéretlen réteget az arcon. A zselés állaga miatt kicsit nehéz adagolni, kivenni a tégelyből. Különösebb hatását nem éreztem, a c-vitamos szérumok nekem sokkal látványosabb hatást értek el. Elhasználom, de nem újravevős:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

danyadi77

2019. augusztus 26.

A Helia-D professional vonal Tens up lifting krémjét használtam előtte, gondoltam tegyünk hozzá egy kis C vitamint is. Az állaga teljesen más, ennek kicsit nyálkásabb, az vajszerűbb. Könnyen eloszlatható, beissza bőröm, de nem érzem azt a hű de nagy hatást. A Tens up -ot jobbnak éreztem. Lehet, hogy évente 1 tégellyel elhasználok belőle vagy inkább a Tens up mellé keresek egy C vitaminos szerumot. Szerintem annyit nem ér, mint amennyibe kerül, kizárólag kedvezménnyel vásárolandó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

zs001

2019. július 6.

Ez egy nagyon jó arckrém! Hirtelen ötlettől vezérelt vásárlás volt (-25%-os kupon...), amit kb. a rendelés leadása után meg is bántam. Szerencsére a krém tökéletes! 3 hete használom, és látványosan javult a bőröm állapota! A krém nem zsíros, kellemesen hidratál, és nagyon finom, selymes és egyenletes lett tőle a bőröm. Semmilyen irritációt nem okozott. Nálam ez kisebb csoda, mert gyakorlatilag a Paula "csúcskrémek" és a gyógyszertári hipoallergén vackok is irritálták a bőröm. Felkenéskor minimálisan bizsergető érzést ad, gondolom a C-vitaminnak köszönhetően. Nagyon nagy pozitív csalódás ez a krém! Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Gemma25

2019. április 11.

Télre vettem vízhiányos bőrömre. Este argán őssejtes krémjét használtam a márkának, reggelente pedig ezt kentem fel bőrömre. Hyaluronnal kiegészítve jól működött. Húzódás , feszülés nélküli napokat éltem. Négy csillag mert számomra nem csodaszer. Az árát sokallom, mivel ugyanezt a hatást más márka krémjével - ami olcsóbb - is elértem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

LenkeBP

2018. november 30.

Imádom! Ahogy felkenem, azonnal érzem és látom a hatását. Már nem húzódik a bőröm és láthatóan feszesebb, élettel telibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Trisodium Ascorbyl Palmitate Phosphate, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.