Helia-D Professional

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 5390 Ft

Hidratáló, védelmet nyújtó krém – érzékeny és rosaceás bőrre

Gazdag aktív összetevőkben, amely csillapítja az érzékeny, irritált, pirosodásra hajlamos, rosaceás bőrt. A Pronaline Sensitiv Skin hatóanyag olyan növényi komplex, mely nyugtató, antioxidáns, szabadgyökfogó, enyhíti a bőr irritációját és véd a külső káros hatásokkal szemben. A vadgesztenye kivonat segíti a sejtek oxigén ellátását, fokozza azok anyagcseréjét és erősíti az érfalakat.

Ár: 5390 Ft , Eladó: Helia-d.hu

6vilag

2021. május 22.

Tudatos vásárlásom eredménye, sokáig hezitáltam a megvételén, leginkább az ára miatt. Amiért megvettem az a gyártó által állított varázsmondat: "rendkívül erős bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatással bír és kitűnő antioxidáns is egyben".
Nagyon dekoratív, szép csomagolása van, bár szerintem kissé feleslegesen van ez "túl cizellálva" és bár, gyönyörű a küllem, de ez a belenyúlkálós tégely nem annyira praktikus.
A krém maga kellemes állagú, jól felszívódó, visszafogott "Hélia D" illat jegyeit magán hordozó kellemes termék. Nem tudok rá semmi rosszat mondani, de különösebben jót sem. Használtam éjjelre, de nappalra is, néhány csepp fluid állagú fényvédővel feltúrbózottan.
Nem zsírosított, míg hűvösebb volt, azonban a meleg beálltával, sajnos ez már nem igaz. 25 fok fölött a nappalra nem jó, de lehet a fényvédő zsírosított.
Megvoltunk valahogy, a végére untam kicsit, annyira már nem szerettem. Jó-jó volt, de nem annyira, mint amennyibe került. Viszont, hogy 2 funkciós lett, még így sokáig kitart, nálam már lassan 3/4 éve. Igaz, nem folyamatosan használtam.
Megjegyzem minden évben karbantartatom lézes kezeléssel az arcom, de emellett simán jöttek újabb értágulatok, én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 22.

whitemagnolia

2019. szeptember 27.

Már többször újravásároltam és használtam együtt a nappali verziójával is. Együtt a kettő már kicsit sok a bőrnek, mert olajokban nagyon gazdag. Nekem ez nagyon bevált. Jól beszívódik, hidratál. Noha időről időre kipróbálok új termékeket, vissza szoktam térni hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

pappveronika30

2019. augusztus 14.

Szuper Krém. Kozmetikus ajánlására vásároltam meg a nappali párjával együtt. Nagyon jól hidratál és egységesíti a bőröm. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

oniemme

2019. április 1.

Nem igazán tudtam eldönteni, hogy milyen is a bőröm, mert nem rosaceás, de mégis vannak pirosas foltjaim ... szóval megvettem ezt a krémet, lássuk mi történik jelszóval. Sok dolog nem történt, a pirosas foltjaim megvannak továbbra is ... de mondjuk még csak a krém felénél tartok. Nagyon könnyű, majdhogynem habos krém, amit könnyű eloszlatni a bőrön. Az érzékeny szeműek a krém felvitele után kicsit csukják be a szemüket, mert a gőze, kicsit csipős. Ezen magam is meglepődtem, úgyhogy a szem környékétől távol tartom. Azon kívül, hogy kellemes a bőrön, másról nem tudok beszámolni. Jó lenne olvasni azok véleményét, akiknek tényleg rosaceás a bőrük, mit tett vele?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.

liababa

2018. december 25.

Szuper krém többlépéses rutinba.
Nagyon jól eldolgozható, egyből nyugtat, kellemes réteget hagy, de reggelre nyomtalanul beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

Szuper krém többlépéses rutinba.

anetta.filip

2018. május 4.

Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Kicsit tartalmasabb éjszakai krém.
Nem irritálja, hanem valamelyest nyugtatja a bőrömet, kevesebbszer pirulok be, mint korábban. Egyedül erős illata zavar, ami szerintem nem kellene hogy legyen, főleg estére, de emiatt nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Kicsit tartalmasabb éjszakai krém.

msvelvet

2018. március 19.

Vak vásárlás volt, a nappali párjánál szereplő vélemények alapján rendeltem meg. Egész télen ezt használtam nappalra is, nem volt az a hideg szél vagy minusz 10 fok, ami kifogott volna rajta. Száraz bőrre nagyon jó, könnyen beszívódik, de be tud izzadni alatta a bőr, így jobb időben már nem tudom használni, ezért minusz egy csillag. Kár, hogy bolti forgalomban nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Kaolin 0 0

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.