Helia-D Professional

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 5390 Ft

Azonnali komfort érzetet nyújt, csillapítja a bőr irritációját és védelmet nyújt a külső káros (napfény) tényezőkkel szemben. Magas E-vitamin, B5-provitamin és shea vaj tartalmának köszönhetően megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt. Pore Away hatóanyaga a bőr textúráját simábbá és egyenletesebbé teszi. A vadgesztenye kivonat javítja a bőr általános funkcióit és erősíti az érfalakat. UVA és UVB védelemmel ellátott krém.

Ár: 5390 Ft , Eladó: Helia-d.hu

mesifix

2022. március 25.

Hálás vagyok a kozmetikusomnak, hogy ajánlotta nekem ezt a krémet. Extra érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm van. Először a téli hónapokban használtam a nappali krémet éjszakára! Valóban csillapítja a bőr irritációját, reggelre simább és egyenletesebb volt a bőröm. Most hogy megjelent a jó idő és százával süt a nap, tesztelem nappalra is. Szerintem ahhoz képest, hogy érzékeny arcbőrre mennyi pénzt elkérnek egy hidratáló krémért, egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

6vilag

2021. május 27.

Mint hidratáló, kiválóan működik. Plusz pont valóban jár a fényvédelemért. Nagyon gyorsan felszívódik, kellemes az illata, textúrája. Tényleg egy minőségi krém, azonban amiért valójában megvettem, azon nem sokat segített eddig, de ennek ellenére mégis jó. Kellemes viselet, gyors felszívódás, de csodára semmiféleképpen nem kell számítani. A már kialakult helyzettel nem sokat tud kezdeni, vissza nem fordítja a fennálló állapotot, sőt meg sem akadályozza az újabbak kialakulását.
Ennek ellenére meg nem bántam a vásárlást, de nem hiszem, hogy lesz folytatás.
Drágának mondanám, és nálam nem volt több, mint egy jobb hidratló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 27.

Ennek ellenére meg nem bántam a vásárlást, de nem hiszem, hogy lesz folytatás.
Drágának mondanám, és nálam nem volt több, mint egy jobb hidratló.

Arezu

2019. november 18.

Nekem sajnos a pirosságot egyáltalán nem enyhítette, nagyon jó illata van, de néha kicsit csípett is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

pappveronika30

2019. augusztus 14.

Kozmetikus ajánlása miatt kezdtem el használni ezt és hozzá az éjszakai krémet. Nagyon megvagyok vele elégedve, mert szépen egységesíti a bőröm,régebben voltak világos, sötét, piros részek az arcomon amin csak az alapozó tudott segíteni. Szuper, hogy fényvédő is van benne, ami nyárra kifejezetten jó. A T zónám zsírosodó, az orcák és orrom két oldala pedig mindig száraz, szinte már hámlik.Ezeket szuperül megszüntette. Elég drága krém, főleg ha nappali, éjszakai krémet is beszerezni az ember, de a fodrászkellékes boltokban/honlapon be lehet olcsóbban szerezni és mivel elég testes krém, kevés is elég belőle,de nem nehezíti el a bőrt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Zelmora

2017. szeptember 25.

Vadgesztenye kivonat tartalma miatt vettem meg, mert van pár pici hajszálér repedés az arcomon. Ezeket persze nem tünteti el, de amúgy egy gazdag állagú krém, ami száraz, pirosodásra hajlamos bőrre nagyon jó lehet, az SPF tartalma nyárra nekem pont elég volt. Engem picit csípett néha, de nem okozott semmilyen problémát ezen kívül. Ár érték arányban nagyon jó, smink alá is kellemes, de szerintem egy másik Helia-D krémet fogok kipróbálni ezután, ha elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Navi

2017. május 3.

Rosaceás vendégeim kedvence! Plusz pont a fényvédő benne!
Kozmetikámban ezeket használnom és én is és a vendégeim is elégedettek vagyunk a hatásával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Rosaceás vendégeim kedvence! Plusz pont a fényvédő benne!

Kencefice84

2016. július 6.

Rosaceára kaptam a kozmetikustól, nyugtatja a bőrt. Nekem bevált csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Lettike77

2015. október 7.

Száraz bőrömre nagyon jó arckrém. Én általában sminkelni szoktam rá, sminkalapnak is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

evilshedevil

2015. szeptember 21.

Amikor megszimatoltam a krémet egyből az igazi Helia-D illat jutott eszembe, nem mernék megesküdni rá, hogy pont olyan, de nagyon hajaz rá. Maga a krém lágy textúrájú, közepesen gazdag. A mostani hőségben (35 fok felett) a vegyes bőrömnek már kicsit sok ez a krém, bár ilyenkor már szinte minden (ilyenkor már lassan szívódik fel és a T-zónában hamar fényesedik is). Normális idő mellett a krém megállta a helyét, kellemes érzés volt használni és úgy vettem észre, hogy a bőröm pirosságán folyamatosan szépen korrigált, nyugtatta. Sminkelni is könnyen lehet rá, a Pore Away technológiának köszönhetően még primer sem kell a pórusok eltüntetéséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.