HelloBody

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

• Krémes arcradír, amely megtisztítja a bőrt és elősegíti a sejtek megújulását anélkül, hogy kiszárítaná arcbőrét
  • Természetesen hámlasztó szemes kávét, őrölt dióhéjat és tisztító tulajdonságokkal rendelkező tőzegkivonatot tartalmaz
  • Az avokádóolaj és a mandulaolaj hidratálja és simítja a bőrt

Ár: 5000 , Eladó: Fanny20
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

amdeghalilia

2021. február 23.

Alapvetően szeretem az arcradírokat, de ennek a terméknek használhatatlan a formulája. Túl nagyok a szemcsék és ezáltal inkább csak kapargatja a bőr felszínét a gyengéd hámlasztás helyett. Az illata ugyan finom, de leárazva sem éri meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Eri_88

2021. január 25.

Én komplett csomagot vásároltam (habos lemosó, radír, rózsaszín agyag maszk, hidratáló krém). Két csillagra értékeltem, mert azt el lehet mondani a termékekről, hogy finom az illtuk, de rettenetesen zsírosak. A kávés radír után is úgy éreztem, hogy egy zsír réteget hagyott az arcomon, nem győztem utána többször megmosni. Sajnos így hamar az egész pakkot elajándékoztam olyannak, akinek extra száraz a bőre.
Csalódtam, mert német márka, természetes összetevők, jó a koncepció de nekem sajnos nem vált be.Ennek megfelelően azt is gondolom, hogy túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

bebecske22

2020. november 13.

Tényleg nem szárít, sőt még hidratál is. Elég nagy szemcsék találhatóak benne, de mégsem "bántja" az érzékeny bőrömet, szóval maximálisan elégedett vagyok ezzel az arcradírral!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Accika

2020. július 30.

Isteni az illata, vaníliás kávéra emlékeztet! Eddig még csak egyszer próbáltam, teljesen jó arcradír, nem okozott számomra semmilyen problémát szerencsére, utána egy hidratáló fátyolmaszkot használtam, tökéletes kombinációnak bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

vikooo

2020. július 9.

Mivel elfogyott az arcradirom, hosszas keresgeles utan ratalaltam erre a termekre. Szimpatikus mert mindenmentes, igy meg is rendeltem.
Ket hasznalaton vok tul, es azt kell h mondjam h wow. Az illata, az allaga, a hatasa abszolut nr1. Jol radiroz, könnyü a felvitele, es könnyü lemosni is.
Hosszutavu hasznalat utan meg updatelek.
Eddig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Hosszutavu hasznalat utan meg updatelek.
Eddig szuper.

bczfanny

2020. június 17.

Nem ajánlom olyanoknak akiknek szintén érzékeny és pattanásra hajlamos az arcbőre borzalmas pattanásokat okozott nekem és teljesen tönkretette ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Pocok7

2020. május 27.

Szép csomagolás, kellemes használni, finom puha lesz utána a bőröm, sehol nem hámlik a használata után és nagyon finom kávé illata van. Az érzékeny bőrömön nem okozott problémát, pedig van benne parfüm :/ Lehet hogy mást is kipróbálok még a márkától :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).