Lush

Ár:   3450Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuf11, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 3.

Ár:   3450Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Pajzs

2021. június 22.

Mintához volt szerencsém, de a kis tégely tartalma bőven elég volt jó pár alkalomra. Gyógyszertári gyógynövénykrémre emlékeztető illatú, testesebb állagú krém. Zsíros érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be, de jól táplál, emiatt este használtam, vagy a téli hideg elleni bőrvédelemre. Nem hozta ki az ekcémámat, viszont mikor a folyékony szappan kicsapta a kezeimet, és elkezdődött a hólyagok sebesre száradása, arra kevés volt ez a kézkrém. Sima bőrszárazságra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

emeseee6

2020. november 28.

Imádom a Lush -legfőképpen a haj cuccaikat- de ez nagyon nem jött át. Azt mondja gyorsan beszívódó blabla aha :D Kb egy éjszaka kell neki,hogy beszívódjon :D Utálom az ilyen kézkrémeket,meg ha így zsíros a kezem,úgyhogy nekem ez nem. Hidratálni viszont tényleg hidratál. Én eladtam az enyémet,annak ajánlom,akit a fentiek nem zavarnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

floracska6

2020. október 25.

Sajnos nekem nem váltak be a Lush termékek. Értem én, hogy trendi meg zöld de úgy érzem hogy ezt fizetem meg és a design-t, hatásban viszont a legolcsóbb márkákkal van egy szinten.
Ezt a kézkrémet ajándékba kaptam de jobb is hogy nem adtam ki érte pénzt mert nekem baromi zsíros tőle a kezem és nem szívódik be az istenért sem, ki kellett dobnom.
Hogy egy pozitívumot is mondjak, az illata nagyon tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Hogy egy pozitívumot is mondjak, az illata nagyon tetszett

babolka

2020. március 6.

Nagyon jó a hatása, télen szoktam használni, már többször vásároltam. Kézmosás után is megmarad, sokáig hidratál. Egyetlen hátránya, hogy az illata sajnos elég hamar átcsap szagba ha az ember nem használja el időben vagy melegben tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Marcipancica

2019. november 30.

Számomra a leghatásosabb kézkrém. Érdemes számításba venni, hogy lassan szívódik be, szóval egy ideig képtelenség bármit megfogni, de a végeredmény mindenért kárpótol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

vocy

2019. június 5.

Nagyon nagyon szeretem, este lefekvés előtt szoktam bekenni vele a kezem és reggelre finom puha lesz mindig. Az ára kicsit borsos, de nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég emiatt ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Fanki

2019. május 20.

Rettentő zsíros krém, így mindenképpen csak lefekvés előtt ajánlom, de emellett igazi csodaszer. A hideg időtől rettenetes kiszárad a kezem, de ez a krém, ami leghamarabb elmulasztja a szárazságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

kosztis

2017. december 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Van hogy elfelejtem naponta bekenni a kezem, így többször inkább 3-4 napot jut eszembe, de amióta ezzel kenem sosem száraz. Elég érzékeny a hidegre a bőröm, allergiám is kiszokott ilyenkor jönni. Amióta ezt használom semmi problémám a kezemmel! Az illata nem a legfinomabb és lassan szívódik be, de számomra ez nem hátrány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

wasp

2017. december 6.

Nekem télen úgy néz ki a kézfejem, mintha beszántották volna, állandóan szétreped a bőröm, viszket, vérzik. Gyakran mosok kezet, ez igaz, viszont mióta van ez a krém, összehasonlíthatatlanul jobb állapotban van a bőröm. Ajánlom mindenkinek, akinek gyakran kell fertőtlenítenie a kezét, ebből a krémből nagyon kevés kell és nagyon hamar felszívódik. Szerintem megéri az árát, mert hatékony és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

nagydorand

2017. október 13.

Amikor csak használom oda vagyok érte. Sajnos otthon tárolom, mivel a tégely miatt nem optimális arra, hogy a táskámban legyen,de otthon pl lefekvés előtt imádom használni. Könyökömet, kezemet is csodásan puhítja valamint az illatát is imádom. Ha valakinek szárazabb bőre van, akkor annak a legnagyobb szeretettel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.