Lush

Ár:   3450Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuf11, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 3.

Ár:   3450Ft

Borostyan

juli0812

2024. január 25.

Csodaszer!
Extrém módon szárad a kezemen a bőr télen, olyan brutál módon hogy sokszor még vérzik is.
Ajándékba karácsonyra kaptam ezt a krémet, és valami brutális!
Nekem mostanra fogyott el szinte napra pontosan egy hónapig tartott!
Végre egy tényleg zsíros krém 🥹🫶
Látom hogy sokan nem szeretik számomra tök meglepő módon hogyha nem zsíros a krém, de nekem ez abszut előny mivel extrán szaraz a kezemen a bőr és kb mindig vizes állagú kéz krémeket vettem :(
Egy nap egyszer kentem be vele napközben sose krémezek mert csak le mosom mindig elalvás előtt szoktam miután már semmihez sem nyúlok csak alszom teljesen mindegy milyen márka nekem ilyen a rutinom.
De ahogy ehhez a tégelyhez nyúltam áhhh én nem tudtam hogy ez lesz :D
Első alkalommal brutál módon megnyugtatta végre a bőröm igen zsíros de hát ez egy kezkrem xd ennek igen is ilyennek kell lennie!
Gyönyörű hidratált lett a bőröm szerintem sose volt ilyen szép 🥹 konkrétan sírni tudnék az örömtől.
Igen nem a legjobb az illata de ha meg parfümös lenne akkor meg az lenne a baj 🥱 ...
Én örülök hogy kicsit gyógyszertári kenőcs illata van és nincs tele tömve ilyen olyan illat anyaggal aminek amúgy semmi értelme sincs ráadásul nem is segít...
Végre nem viszket a kezem, végre újra szép és alig várom hogy megérkezzen az új tégely 🫶
Ha száraz a kezed és nem akarod hogy az legyen csak is ezt vedd meg! Nem pénz érte...🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Csodaszer!
Ajándékba karácsonyra kaptam ezt a krémet, és valami brutális!
Nekem mostanra fogyott el szinte napra pontosan egy hónapig tartott!
Végre egy tényleg zsíros krém 🥹🫶
De ahogy ehhez a tégelyhez nyúltam áhhh én nem tudtam hogy ez lesz :D

Aylawitch

2023. február 6.

Sűrű állagú krém, egy kevés is elég belőle és nagyon jól hidratál. Valóban gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Csak azért nem adtam 5 csillagot, mert az illata még csak kellemesnek sem mondható, inkább gyógyszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 6.

Pajzs

2021. június 22.

Mintához volt szerencsém, de a kis tégely tartalma bőven elég volt jó pár alkalomra. Gyógyszertári gyógynövénykrémre emlékeztető illatú, testesebb állagú krém. Zsíros érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be, de jól táplál, emiatt este használtam, vagy a téli hideg elleni bőrvédelemre. Nem hozta ki az ekcémámat, viszont mikor a folyékony szappan kicsapta a kezeimet, és elkezdődött a hólyagok sebesre száradása, arra kevés volt ez a kézkrém. Sima bőrszárazságra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

emeseee6

2020. november 28.

Imádom a Lush -legfőképpen a haj cuccaikat- de ez nagyon nem jött át. Azt mondja gyorsan beszívódó blabla aha :D Kb egy éjszaka kell neki,hogy beszívódjon :D Utálom az ilyen kézkrémeket,meg ha így zsíros a kezem,úgyhogy nekem ez nem. Hidratálni viszont tényleg hidratál. Én eladtam az enyémet,annak ajánlom,akit a fentiek nem zavarnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

floracska6

2020. október 25.

Sajnos nekem nem váltak be a Lush termékek. Értem én, hogy trendi meg zöld de úgy érzem hogy ezt fizetem meg és a design-t, hatásban viszont a legolcsóbb márkákkal van egy szinten.
Ezt a kézkrémet ajándékba kaptam de jobb is hogy nem adtam ki érte pénzt mert nekem baromi zsíros tőle a kezem és nem szívódik be az istenért sem, ki kellett dobnom.
Hogy egy pozitívumot is mondjak, az illata nagyon tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

Hogy egy pozitívumot is mondjak, az illata nagyon tetszett

babolka

2020. március 6.

Nagyon jó a hatása, télen szoktam használni, már többször vásároltam. Kézmosás után is megmarad, sokáig hidratál. Egyetlen hátránya, hogy az illata sajnos elég hamar átcsap szagba ha az ember nem használja el időben vagy melegben tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Marcipancica

2019. november 30.

Számomra a leghatásosabb kézkrém. Érdemes számításba venni, hogy lassan szívódik be, szóval egy ideig képtelenség bármit megfogni, de a végeredmény mindenért kárpótol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

vocy

2019. június 5.

Nagyon nagyon szeretem, este lefekvés előtt szoktam bekenni vele a kezem és reggelre finom puha lesz mindig. Az ára kicsit borsos, de nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég emiatt ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Fanki

2019. május 20.

Rettentő zsíros krém, így mindenképpen csak lefekvés előtt ajánlom, de emellett igazi csodaszer. A hideg időtől rettenetes kiszárad a kezem, de ez a krém, ami leghamarabb elmulasztja a szárazságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

kosztis

2017. december 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Van hogy elfelejtem naponta bekenni a kezem, így többször inkább 3-4 napot jut eszembe, de amióta ezzel kenem sosem száraz. Elég érzékeny a hidegre a bőröm, allergiám is kiszokott ilyenkor jönni. Amióta ezt használom semmi problémám a kezemmel! Az illata nem a legfinomabb és lassan szívódik be, de számomra ez nem hátrány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.

Methylparaben i I ta I par 0 0