Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Hajfény megőrző sampon áfonyabogyó, tea- és narancsvirág kivonattal.

rafi

2016. január 6.

Vendégségben próbáltam. Meglepően puha és fényes lett a hajam tőle, de ahogy észrevettem, gyorsabban is zsírosodott. Az illata és a csomagolása szuper. Hosszútávú hatásáról nem tudok véleményt alkotni, így kétszeri használat után nálam egy erős 4es. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

Roni27

2013. július 23.

Igaz, hogy nálunk más a csomagolása, de ugyanaz van benne. Nagyon elégedett vagyok vele, imádom az illatát és tényleg szépen fényesíti az amúgy vastag szálú festett hajamat. Már jó ideje ezt használom és nem is szándékozom leváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Dindy

2013. március 22.

Egyetértek az előttem szólóval. Itt Angliában még lehet kapni, majdnem minden drogériában, gondoltam kipróbálom újra, mert utoljára még gyerekoromban használtam a Herbal Essences samponokat. Bár ne vettem volna meg. A tünetek szóról szóra megyegyeznek az előttem szólóéval. Az illatán kívül más előnye nincs ennek a samponnak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

helcsicsakegyvan

2012. november 3.

Örülök, hogy eltűntek a polcokról ezek a samponok, valószínűleg nem véletlen. Nem érzékeny a bőröm, sosem volt nagyobb problémám semmilyen kozmetikai terméktől, de ettől minden egyes mosás után egyre jobban viszketett a fejbőröm, ráadásul az egész tiszta korpa lett, teljesen kiszárította a fejbőrömet, utána azt se tudtam mivel hozhatnám rendbe a fejem, mert olyan ronda lett. Úgyhogy részemről a tapasztalat az, hogy nem minden csilli-villi, amit annak hívnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.