Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Könnyed dús hatású sampon fehérbarack- és rózsaszirom-kivonatokkal.

sailorluna

2018. augusztus 2.

imádtam ezt a sampont. a vékony szálú, lelapuló hajamat szép dússá, fényessé tette, nem zsírosított, az illata is kellemes volt. az összetevői mai szemmel nem túl szépek. örülnék, ha újra gyártanák, szebb összetétellel, de ugyanolyan hatással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

timcsike1989

2014. szeptember 16.

Az illata miatt vettem meg, mert az isteni. Jól tisztít, fényes lesz a hajam tőle, de sajnos eléggé csomósodik tőle és kicsit kiszárad a vége. Elhasználom, de nem veszem újra.

Amúgy ha keresitek a Müllerbe is van, én ott vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Amúgy ha keresitek a Müllerbe is van, én ott vettem :)

Kishoshi

2014. június 5.

Pár hónapja fedeztem fel egy vasúti boltban,egyetlen darab volt és ráadásul cirill betűs.De kellett sampon,olcsó volt,az illata mennyei tiszta nektarin,meggyőzőtt.Nem bántam meg,nagyon tetszik a flakonja is!! Nagy kár,h már nincs sehol:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Liela

2014. május 5.

Ez a sampon egy istenkirály volt régen, kb úgy 5-6 éve. Más volt a csomagolása, majd megszüntették, egy darabig nem lehetett kapni, és ezzel az új külsővel tért vissza. Borzalamsan sajnálom, mert tökéletes volt, fantasztikus az illata és hatott is. nem tudom pontosan, hogy ez volt-e, hajdúsító funkciója volt és sárgás a lötty, a balzsam pedig narancssárga tubusos.
Egyszer használtam ezt az újat, annyira nem volt jó ha jól emlékszem, most nem tudom, vajon változott maga a termék vagy csak a dizájn, valaki?

update - bocs, most látom, már ezt sem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

update - bocs, most látom, már ezt sem gyártják!

vanillashake

2013. szeptember 28.

Nagyon szépen megemelte a vékony szálú hajamat, de teljesen kiszárította, olyan lett mint a széna :S. Hiába a balzsama. Kidobva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

bőregér00

2013. június 19.

Szerintem teljesen jó sampon, teszi a dolgát, a zsíros fejbőröm szereti, a hajamat egy picit kiszárítja,de a balzsam segít rajta, kicsit dúsít is, a festéket sem fakítja. Bár a festett hajra való verzióját igazán kipróbálnám, de sajnos olyat sehol nem látok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

CrazyKid

2013. március 23.

Jól habzik,finom az illata,de igazából semmit extrát nem tud.Teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

kriszta0329

2012. december 29.

Zsíros, rövid hajam van, nekem bejött. A hajam nem lapult le, kicsit tovább maradt vállalható. Az illata is okés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

evi_iv

2012. december 13.

Iszonytosan szárította a hajam,még a hozzá illő balzsam alkalmazásával is!:(
Egy dúsító hatású sampon sem okozott nálam ennyire kócombóc szénaboglya hatású frizkót!:)
Nem tudtam tovább használni.
Azért plussz pont neki,hogy szilikon mentes,és nagyon fincsi az illata!
Csak éppenséggel nekem nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Iszonytosan szárította a hajam,még a hozzá illő balzsam alkalmazásával is!:(
Nem tudtam tovább használni.
Azért plussz pont neki,hogy szilikon mentes,és nagyon fincsi az illata!
Csak éppenséggel nekem nem jött be!

CrazyKid

2012. október 29.

Jól habzik,kellemes illatú,de balszam nélkül nem jó.Áltagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Jól habzik,kellemes illatú,de balszam nélkül nem jó.Áltagos.

Hidratálók: Propylene Glycol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.