Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók

Gazdag és krémes testápoló a napi bőrápoláshoz, mely intenzíven hidratája a bőrt, továbbá ápolja és kisimítja a száraz, repedezett bőrt. A mandulaolaj és a szőlőmagolajtáplál és hidratál, míg a dióolaj tonizál és segít megelőzni az öregedés jeleit, így bőre láthatóan selymesebbé és puhábbá válik.

panneszka

2016. február 23.

Nagyon hamar beszívódik ami nekem nagyon fontos. Az illata is bejön, és puhább lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Heloise

2015. augusztus 11.

Tesztert próbáltam, ami elsőre egész jónak tűnt, de ezt a masszív szintetikus illatot nem tudom hová tenni. Mandula olaj? Hol? Ez a termékcsalád amúgy nekem amolyan nesze semmi fogd meg jól kategória. Természetesnek ható reklámszöveg, 100% növényi összetevőkkel...telepakolva parabénekkel....Akkor hogy is van ez? Az biztos hogy nem veszek testápolót tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

sniki

2013. december 11.

Nekem nagyon bevállt ez a testápoló. Gyorsan felszívódik,igaz az illatát meg kell szokni de nekem az is bejön.A LÉNYEG:nem vagyok rá allergiás!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 11.

honey

2013. szeptember 27.

Én nagyon szeretem az illatát, többször újravettem! Tény, hogy hidratáló hatása nem a legkiemelkedőbb, de valahogy mindig visszatalálok hozzá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

csipkeorsika

2013. szeptember 15.

A többi Himalaya testápolókkal ellentétben ennek tetszik az illata! :) jól eldolgozható, hamar beszívódik ,és tartósan hidratál! ettől függetlenül vannak jobb krémek, ennek az előnye az összetétel ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

artbunny

2013. május 5.

Nekem az illata és az állaga is megfelelő, nekem tökéletesen bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Nekem az illata és az állaga is megfelelő, nekem tökéletesen bevált :)

lau0502

2013. március 11.

Én is egy mintát kaptam belőle, hát nem mondanám, hogy túlzottan elnyerte volna a tetszésemet. Az állaga kellemes,krémes, eddig nincs is probléma. De a szaga, egyszerűen förtelmes, keserű, gyógyszerszag. Amikor magamra kentem, egy része egyből felszívódott, de maradt egy csúszós olajos réteg és a szag a bőrömön. Azonnal mostam is le, (úgyhogy a hosszútávú hatásáról sajnos nem tudok véleményt mondani) a maradék pedig a kukában landolt. Az összetevői sem tetszenek túlzottan. Nekem nem jött be. Tuti, hogy nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

Andicska

2013. január 26.

Tényleg nagyon nem szimpi az illata, eléggé irritálja az orrom... Hatását tekintve jó, puha bőrt csinál, ami még másnap is érezhető. Egyébként a parabenek és a szilikon sem túl szimpatikus összetevők, szóval mindezt összegezve nem vagyok elalélva tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

svivko

2013. január 2.

Ajándékba kaptam belőle mintát a Douglasban. Így előre leszögezem, hogy hosszútávú használatról nem tudok véleményt alkotni.
Íme, a rövidtávú benyomásaim a termékről...Rettentő büdös, mindenképp szagoljátok meg vásárlás előtt. Nem tudom, mihez hasonlítsam, savanyú, fűszeres, olyan nyálkahártya szurkáló illata van. Rendkívül sima, selymes bőrünk lesz, miután a kezdeti (5perc alatt elmúlik) ragacsos érzet elmúlik, de ezt leginkább a belecsempészett szilikontól van, így ezért nem kap plusz pontot tőlem.
Gyenge 3-as.
Szerintem ha azért vásárolunk valamit, hogy szépítsen rajtunk, nem engedhetjük meg, hogy kellemetlen szagot árasszon belőlünk, így lehúzva a hatást. A barátom sem kezdte el simogatni a karomat, miután kijelentette, hogy milyen büdi ez a cucmó..."Miket nem kensz te magadra...." :D
Megvan, szúnyogűző gyertya! Pont ilyen illatom lett tőle....
Kár, hogy nem nyáron kaptam belőle mintát. ;)
Az ajánlott fogyasztási ára 999Ft, ha valakit érdekel, a kis kedvcsinálóm után...

Pár órával később amúgy semmi ápoló, vagy simaságot adó hatást nem éreztem, mintha az egész lekopott volna úgy, ahogy volt.
A két pont az értékes benne lévő olajoknak megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Gyenge 3-as.
Megvan, szúnyogűző gyertya! Pont ilyen illatom lett tőle....
Kár, hogy nem nyáron kaptam belőle mintát. ;)

A két pont az értékes benne lévő olajoknak megy.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2