Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovely, az összetevőket feltöltötte: Chemsitra, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Intenzív hidratáló testápoló a mindennapi bőrápoláshoz, mely olyan nagyszerű tápláló és mélyen felszívódó természetes összetevőket tartalmaz, melyek helyreállítják, táplálják, puhítják és kisimítják a száraz bőrt. A kakaóvaj intenzíven hidratál, puhítja a bőrt és javítja annak szerkezetét. A búzacsíraolaj gazdag E-vitamin forrás, táplálja és növeli a bőr rugalmasságát. Az olívaolaj és aszőlőmagolaj segíti a bőr regenerációját, így megőrizheti bőre egészségét és hosszú távú ragyogását.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Blacky

2019. szeptember 7.

Nekem bevált! A téli napokon nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet. Ahhoz képest, hogy kicst "zsíros" elég hamar beszívódik, és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Darky

2019. július 5.

Nos, én, mint életében kb. 5 millió féle testápolót kipróbáló egyén, az örök elégedetlen, pont egy ilyen kis "egyszerű" testápolóban lelje meg az egyik kedvencét... De tény, ami tény, sok neves testápolóval volt már összetűzésem (irritáció, csúszós olajosság, túl híg, fullasztó stb.) de ez a kakaóvajas kence teljesen jó télen, amikor több hidratálásra van szüksége a bőrömnek. (Érdekes, mert nyáron szinte ki sem szárad a bőröm, kb. csak azért kenem, hogy ápoltnak hasson, de mindez télen átvált a lehető legszárazabbá, és muszáj sűrűn kenegetnem...) Az előttem szóló "gyurma-szagú" érveit én is érzékeltem, ill. mint ha egy idő után avasodna talán!? Bár, én sokáig hagytam egyszer használatlanul, és arra fogtam ezt a "tünetet"... Hatásában hasonlít kissé a Ziaja kakaóvajasához, de ez sokkal lágyabb, és hamarabb felszívódik. Ráadásul mostanság 500 Ft-ért láttam a helyi DM-ben. Nálam benne van a Top 5-ben! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Ari90

2019. június 16.

Ez is egy nagyon kedvelt Himalaya termék számomra . Főleg télen használom, mert akkor nagyon száraz a bőröm és szükségem van egy tápláló " zsíros " krémre, bár itt a "zsírosságot" a növényi olajok adják és amitől nagyon jó illatú leszek az a csodát tevő kakaóvaj. Ápol, szépít és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Andrea1985

2019. február 14.

Nagyon jó illata van, sokáig érzem a bőrömön, finoman hidratál, de nem tudom, valahogy túl sokat kell egyszerre használni belőle, hogy mindenhova megfelelő mennyiség jusson, így hamar elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Ariella

2019. február 12.

Az illatával eleinte nehezen barátkoztam meg, kicsit furának tűnt, nem az a tipikus agyon illatósítószerezett szer. De pont ettől még hitelesebb, hogy nem csupa káros anyagot kenek magamra. Szuperül hidratál, kevés is elég belőle, nem fogy gyorsan. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Elinor95

2019. február 12.

Nagyon szeretem! Egyik kedvenc testápolóm. Isteni illata van, INCI-je egész szép, csodásan hidratál,és árban is jó. Mi kell még? Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

LivErpool

2019. január 4.

Itteni vélemények alapján vásároltam és persze mert imádom a kakaóvajat valamint àltalában elégedett vagyok a márka termékeivel. Igen száraz a bőröm a lábamon, azon segít, de nagyon fura, valahogy a gyurmára emlékeztető szaga van. Kissé mű hatású. Elhasználom, de azzal véget is fog érni az ismeretségünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

erikag23

2018. november 26.

Úristen az az illat. Imádom! Gyorsan szívódik és nagyon pihe-puha utána a bőr. Ilyenkor már viszkedni szokott a bőröm, de most ... csak pihe-puha és köszöni jól van. :D Csillagos-csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

gaadrienn

Korcsoport: < 18
2018. november 23.

Személy szerint nagyon imádom a Himalaya termékeket, és kedvező áron is vannak a termékeik. Ennek a testápolónak elég erőteljes illata van, viszont nem a fojtogató fajtából. Jól hidratál, és nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 23.

pakbak

2018. október 29.

Isteni. Az illata tipik kakaóvajas, kellemes, gyorsan beszivódik, de nem hagy maga után olyan fura disznózsíros érzést, pedig azért elég vastag krém. Én ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.