Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
TKataa

2019. július 19.

Semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön hosszabb távú használata után. Nem igazán ártott, de nem is használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Solange

2019. május 30.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Tényleg könnyen lehúzható, puha lesz tőle a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Kyrasmileee

2019. május 27.

Kellemes radírozás után használom. Engem nem zavar a lehúzós része bár nem annyira hidratálja a bőröm mint reméltem. De teljesen korrekt. A radírral kombinálva olyan új bőrréteget kapok az arcomon hogy bármelyik babapopsi megirigyelné. Bár szerintem a parabén tartalma miatt nem fogom újra venni ://

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Dianaponi

2019. február 8.

Imadom a maszkokat es az uborkas arcapolokat nekem talaltak ki. Imadom az illatat es finom puha lesz a borom. A -1 csillag azert jar mert csak olyakor merem hasznalni amikor nem megyek sehova ugyanis lehuzas kozben pirosas lesz a boron raadasul sokszor pici foltokat eszre sem veszek hogy ott maradtak es hiaba a viz hogy atmosom nem latszik :D de lehet ez mar az en benasagom.... szerintem nehezen lehet lehuzni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

sumire0

2019. január 17.

Rendszeresen használom és sokat segít a bőröm tisztításában. Szépen kihúz mindent a bőrömből. Nagyon poros munkahelyen dolgozom, ezért fontos hogy amennyire csak lehetséges kitakarítsam a pórusaim. Pár hónapja használom és láthatóan javult a bőröm egészsége, összehúzza és tisztántartja a pórusaimat. ha az arcomra téved egy pattanás azt is szépen megnyugtatja, este használom, reggelre jelentősen kissebb a pattanás és másnapra már el is tűnik.
Amiért utálom használni: Nagyon undi ahogy felkenem, mikor pedig húzom le borzalmaqsan tudja húzni az arcom és fáj is az érzékenyebb helyeken, az arcom oldalán és az állam alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

mppl

2018. október 31.

Félve vettem meg a sok negatív komment után, de nagyon megszerettem. Nagyon jó árban van, csak egy picit kellemetlen lehúzni, nem folyik, nem csepeg és nagyon kis pihe-puha utána a bőröm. Egyetlen negatívuma talán az hogy aránylag sok idő ameddig megszárad, viszont ezt elnézi neki az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Vendy254

2018. augusztus 14.

Én nagyon szeretem. Nem használom tú sűrűn, de mikor érzem hogy már nagyon ráfér a bőrömre akkor felrakom lehúzom és sokkal jobb. Vastagon szoktam rákenni kicsit több idő mire megszárad de könnyebb egybe lehúzni. Puha bőr a végeredmény. Az illata nekem kicsit erős, de az el illan amint felkenem és elkezd száradni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

downtoearth

2018. április 28.

Próbálgatnom kellett pár hétig, viszonylag sokat kell felvinni belőle az arcodra (vastag rétegben), hogy könnyen, majdnem egészben le lehessen húzni. Miután erre rájöttem beleszerettem, nagyon szépen tisztítja az arcom, és puhább is lesz tőle a bőröm. Az illata csak az első használattal zavaróan erős. Az igaz hogy kicsit fájdalmas lehúzni, de a legtöbb ilyen típusú (hatékony) maszkkal ez így van, hagyd ki a szemed környékén az érzékeny bőrfelületet és nem lesz baj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

watbrontosaurus

2018. április 19.

Az itteni jó értékelések alapján szerettem volna megvenni a másik fajta pakolást, de az nem volt a boltban, így esett erre a választásom, nem lehet sokkal rosszabb alapon.
A helyzet az, hogy rossznak valóban nem rossz, de igazából nem is nagyon van hatása.
Amit nem szeretek benne, hogy bár vastagon kenem fel, az arcom szélén leszedés után valahogy mindig marad belõle , amit egyszerûen lehetetlen leszedni.
A maszk lehùzás után minimálisan szárítja is az arcomat, bár tény hogy kicsivel szebbnek tűnik. Én ennyi pénzért semmiképp sem venném újra, de nem használhatatlan a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Ttimii

2018. április 12.

Én imádom a Himalaya arcápoló termékeit, szinte csak azt használok és ez a lehúzható maszk is nagyon jó, DE valamiért van két pont az arcomon, ahol egy foltban egyáltalán nem szilárdul meg és folyós állagú marad ez a termék, pedig van hogy 20 percig is fenn hagyom.........először azthittem, hogy azért, mert túl vastagon kentem fel, de kipróbáltam egészen vékony rétegben is, és ugyanazokon a helyeken ismét nem szilárdult meg. Körülötte szépen le tudtam húzni a maszkot, de ezen a két ponton vízzel kellett lemosnom. Nemtudom ez mitől lehet, de emiatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol