Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nagamai

2021. április 14.

Nagyon alkoholos és irritatív volt, ezenfelül nem is nyújtott semmi új élményt. Himalayanak vannak sokkal jobb maszkjai ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Provence

2020. szeptember 22.

Borzasztó tömény alkoholos illata van, néha még a szemem is bekönnyezik tőle. Nem tudom egyben lehúzni, de maga a lehúzása nem fáj. A mitesszereket nem szedi ki, viszont utána sima és puha lesz az arcom. Egynek jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

dunaimano

2020. szeptember 2.

Bőrápolási szempontból nem a legjobbak a lehúzható maszkok, de nekem is van egy, a hámlasztás nyári kiváltására. Ritkán használom, utána rengeteget fényvédőzöm azért. Jó vastagon kenem, főleg a széleken, mert másképp nehéz megfogni és lehúzni a végéről. Elégedett vagyok a hatásával, a bőrömet szépen felfrissíti, a pórusaim kitisztításában is segít. Ettől függetlenül nem valószínű, hogy újraveszem, mivel nem csodaszer, tudok nélküle élni, és muszáj mindig valami újat kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

szilinora

2020. július 17.

Nagyon szeretem, a Neem-es arcradírral együtt használom. Egyik nap radír, másnap pihi, 3. nap ez a maszk, 4. nap pihi, radír, pihi, maszk, stb.
Sokat segített a pattanások megelőzésében. Szépen le lehet húzni, kimondottan jobb utána a bőrképem. ÍEste szoktam alkalmazni és másnap nézek ki jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

playergirl20

2020. május 6.

Nem igazán csinál semmit. Jól le lehet húzni de semmi különbség nincs utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Nem igazán csinál semmit. Jól le lehet húzni de semmi különbség nincs utána.

sshd

2019. október 23.

Nagyon szeretem, mert miután kinyomkodom az arcomat szépen lehozza a pirosságot és megnyugtatja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

TKataa

2019. július 19.

Semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön hosszabb távú használata után. Nem igazán ártott, de nem is használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Solange

2019. május 30.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Tényleg könnyen lehúzható, puha lesz tőle a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Kyrasmileee

2019. május 27.

Kellemes radírozás után használom. Engem nem zavar a lehúzós része bár nem annyira hidratálja a bőröm mint reméltem. De teljesen korrekt. A radírral kombinálva olyan új bőrréteget kapok az arcomon hogy bármelyik babapopsi megirigyelné. Bár szerintem a parabén tartalma miatt nem fogom újra venni ://

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Dianaponi

2019. február 8.

Imadom a maszkokat es az uborkas arcapolokat nekem talaltak ki. Imadom az illatat es finom puha lesz a borom. A -1 csillag azert jar mert csak olyakor merem hasznalni amikor nem megyek sehova ugyanis lehuzas kozben pirosas lesz a boron raadasul sokszor pici foltokat eszre sem veszek hogy ott maradtak es hiaba a viz hogy atmosom nem latszik :D de lehet ez mar az en benasagom.... szerintem nehezen lehet lehuzni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol