Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2016. október 13.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Holika Holika Clearing Petit BB Creamben teafa olaj és olajképzést kontroláló powder van ami segíti a bőr tisztulását. Előnyök:

• feljavítja a sérült bőrt
  • olaj kontroll
  • UV védelem

Lilyvalentine

2019. november 15.

Nagyon-nagyon szeretem, körülbelül 4 tubussal használtam el belőle, sokkal jobbat tesz a bőrömnek, mint egy alapozó, ráadásul magas fényvédő van benne, ami plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. október 28.

Nagyon sötét az én bőrszínemhez. A NYX alapozó világosítóval próbáltam ki 2-szer, de egyik alkalommal se tetszett a végeredmény. Annak ellenére, hogy nincs magas fedése, rajtam úgy nézett ki, mintha rengeteg alapozó lenne rajtam, maszkos hatása volt. Még próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 28.

orsesz

2019. október 28.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de hiába. A fedése egy bb krémhez képest erős, de ez még kevés a boldogsághoz, mivel nehéz eldolgozni, olyan ragacsos az állaga, eltömítette a pórusaimat, emiatt sok mitesszerem lett. Világos bőröm van, de engem lesápasztott. Mikor ez volt rajtam mindig azt mondták a munkatársaim, hogy fáradtnak tűnök. Púder ellenére is hamar átfényesedik. Heteket, hónapokat vártam a semmire, azóta se használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

barkacskutya

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem, az árnyalat tökéletes a világos, kissé sárgás tónusú bőrömhöz. Könnyű, egyáltalán nem maszk hatású, és minimális púderrel egész nap szépen tart fényesedésre hajlamos bőrömön. Az ára pedig nagyon baráti. :) Vásárlás előtt érdemes swatch-okat nézegetni, hogy esetleg ne legyen csalódás a színe. Bár én úgy vettem észre, hogy felkenés után némileg alkalmazkodik a bőrtónushoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Olivliv

2019. január 30.

Szerintem eléggé sötét(az én nagyon világos bőrömhöz képest) és eléggé rózsaszín tónusa van, de maga a termék nem rossz,nagyon jó állaga van, jó a fedése is egy BB krémhez képest, de sajnos a színe miatt önmagában viselhetetlen számomra, így a hófehér bőrűeknek csak világosító alapozóval ajánlom. A szín miatt kap tőlem csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

rayeri

2018. december 14.

Számomra ez egy borzalom! Nem is értem miért csábulok el még mindig szökőévente egyszer a koreai vonal felé, mikor egyáltalán nem kéne. Az ő bőrükre kifejlesztett kozmetikumok olyan messze vannak az én bőröm igényeitől mint Makó Jeruzsálemtől. És ez is kb.olyan messze van a BB krémtől. Ez egy vakolatként fedő, brutál erős alapozó! Konkrétan élettelen, hulla színem lett tőle, kettő másodperc után mostam is lefelé. Fullasztó, vastag vakolatként ül a bőr tetején. Használja bátran akinek ez bejön, én köszönöm, nem kérek belőle! Szerencsére volt annyi eszem, hogy csak egy fél tubust vettem meg itt a Krémmánián, az is pénzkidobás volt, 1 borsónyit használtam belőle, tovább is adnám a rajongótábornak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

barackvirág

2018. december 1.

Világos színe van, télen szuper, de sajnos tavasztól őszig mellőznöm kell. Sajnálom, mert egyébként ez az eddigi legjobb BB krém, amit valaha használtam! Könnyű, szépen, természetesen fed, belesimul az arcomba. Bőröm minőségén nem javított, de nem is rontott, ami nálam már eredmény. Újrarendelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

deezsina

2018. október 29.

A Watery verzióval kezdtem, azt eléggé kedveltem bár félretettem mert az a legfehérebb időszakomhoz jó, ezt a fajtát nyáron vettem meg mert úgy láttam, picit sötétebb árnyalatú, gondoltam ebben az időszakban jó lehet még nekem is (jobban megnézve amúgy annyira nagy eltérés nincs). Először nem tetszett, nagyon maszkszerű, sűrű állagú terméknek találtam, de mostanában megszerettem, érdekes, hogy ha több idő eltelt a felvitel után akkor nagyon természetesre "kopik" le, ha reggel használom dél-1 óra felé mintha semmi nem lenne az arcomon, cserébe nem annyira gyulladtak a problémás részek, természetes de egységes marad. Nem tudom hogy kopik vagy felszívódik, mindenesetre ez nem zavar.
Ecsettel viszem fel, akkor teljesebb fedése van egy ideig, alapozó szerű erősséggel, durvább pirosságokat közepesen fed, oda már korrektor kell. Egyetlen bajom a szilikon, ami miatt sűrűbb és nagyobb térfogatú, több kell belőle egyszeri felvitelhez mert nem túl folyós. De nagyon olcsó, szóval el tudom nézni a gyorsabb fogyását is. A clearing funkció hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

update: beszereztem egy tojás alakú alapozó szivacsot, azzal egyszerűen mesésen el lehet dolgozni, semmi csíkozás, kis mennyiség is nagyon jól oszlatható, relatíve keveset szív fel belőle, a hatás természetes, alig látszódik, hogy van rajtam valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Feketemacska

2018. szeptember 12.

A kedvenc BB krémem lett rövid idő alatt. Először nem sűrűn használtam ezt mert volt egy missha amit jobban szerettem de az nyáron fényvédővel nagyon hamar átfényesedett ezért azt most félre tettem. Ezt használom már egy jó ideje, kevés elég belőle szép a fedése, egyenletes bőrképet ad. Az új fényvédőmmel pedig sokáig matt a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

PappBettina

2018. június 22.

Több éve ezt használom már ezt a fajtát :) Próbálkoztam több félével is, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon jó árban van, kellemes a fedése. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.