Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2016. október 13.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Holika Holika Clearing Petit BB Creamben teafa olaj és olajképzést kontroláló powder van ami segíti a bőr tisztulását. Előnyök:

• feljavítja a sérült bőrt
  • olaj kontroll
  • UV védelem

annushka88

2020. szeptember 21.

Hu nekem ez nagyon bevalt, valoban inkabb alapozo mint egy kis szinezett hidratalo, viszont szamomra annyi sok jo tulajdonsagat mutatta, hogy eltekintettem ezt felroni neki. Egy baj van, hogy a hazai vebsoppok valami szurrealis aron ertekesitik, ahhoz kepest hogy mennyi cultbeautyn vagy random kulfoldi drogeriaban (kb 4€)
Visszaterve a termekre, kevesszer talalom el az arnyalatom, ez sem az igazi, foleg, hogy egy db van belole. Ez nem ugy sapadt feher, mint az europai piacra szant kozmetikumot kozul a light ivory arnyalatok, hanem ilyen elettelen halott szurke- ennek tenyet mar sokaktol hallottal koreai termekekkel kapcsolatban. Ezt laza kis bronzositassal szoktam eltuntetni. Amugy tenyleg kremes es hidratalo, nekem nem maszott el es nem mutogatta a porusaimat illegalis mertekben. Ha olyan helyen jarok ahol nem 3000ft, tuti ujraveszem, mert telre a szine, a hidratalo tulajdonsaga, es a 30faktor is idealis.

Upsz- en a hidratalo verziojarol beszelek, nem a mattitorol :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Upsz- en a hidratalo verziojarol beszelek, nem a mattitorol :(

Bearbunny

2020. augusztus 1.

Nekem nagyon világos a bőröm, de ez a bb krém még nekem is világos, ezért szem alá, korrektornak használom, valamint egy-két pötty elfedésére, ugyanis annyira sűrű és maszk szerű, hogy elkenni nem tudom az egész arcomon anélkül, hogy ne lennék csíkos, foltos. Ha az egész arcomra próbálom elkenni, akkor olyan, mint egy erős fedésű alapozó és egyenesen fullasztónak érzem. Plusz pont a 30-as faktor azért. (De persze azért, mert egy bb krémben van spf, még használni kell alatta megfelelő arcra való fényvédőt. Kb fél teáskanál mennyiségű fényvédőt kell az arcra kenni, a bb krémből, alapozóból pedig nem lehet annyit felkenni egyszerre, hogy ugyanazt a hatást elérje, mint egy spf. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

xxs

2020. január 23.

Kár, hogy egy "feldobom és megyek all-in-one" hidratáló-fényvédő-aligszínezett terméket szerettem volna, annak pont nem jó.

Fényvédőnek és hidratálónak is nulla pontos termék, mert olyan tömör fedése van, hogy az említett elvárások teljesítéséhez szükséges mennyiségnek már a harmadától is karneváli maszk fedést kaptam.

Alapozónak remek, bár nem nagyon akartam alapozót használni. Hidratált arcon egy leheletvékony réteg sminkecsettel tökéletes bőrképet ad, nem fénylik át és nem mozdul fixáló réteg nélkül sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

kzsuzsi

2020. január 21.

Nagyon akartam szeretni, mert imádok mindent ami K-beauty de sajnos nekem használhatatlannak bizonyult :( Nehéz eldolgozni, maszk hatású, csúnyán kiemeli a pórusaimat. Ha reggel megcsináltam nagy nehezen vállalhatóra vele a fejem, mire beértem az irodába már elmászkált teljesen, pedig fixáltam indulás előtt. Én még soha nem nyúltam ennyire mellé BB krém/alapozó vásárlás során. A fényvédő meg a jó ár miatt nem adok 1 csillagot de nekem a kukában végezte pár szenvedős próbálkozás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

lexyweaver

2019. december 8.

Update: Azóta többször is használtam és nagyon szeretem, szép fedése van és már nem tapasztalom a maszkos hatást sem. Szerintem eleinte nagyon száraz volt a bőröm és nem hidratáltam alá megfelelően.

Nagyon sötét az én bőrszínemhez. A NYX alapozó világosítóval próbáltam ki 2-szer, de egyik alkalommal se tetszett a végeredmény. Annak ellenére, hogy nincs magas fedése, rajtam úgy nézett ki, mintha rengeteg alapozó lenne rajtam, maszkos hatása volt. Még próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

tamara428

2019. december 8.

Nagyon szeretem. Gyönyörű fedése van, kézzel könnyen eldolgozható. Nem sárgás, nem rózsaszínes, világos és neutrális színe van. A bőrön kellemes érzés, nagyon jól mutat. Ha nincs aláhidratálva, akkor nekem túlságosan mattít, de ez egy matt bb krém. Kb egész nap szépen tartja magát, imádom használni.
A fényvédő hatalmas pluszpont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

A fényvédő hatalmas pluszpont.

Lilyvalentine

2019. november 15.

Nagyon-nagyon szeretem, körülbelül 4 tubussal használtam el belőle, sokkal jobbat tesz a bőrömnek, mint egy alapozó, ráadásul magas fényvédő van benne, ami plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

orsesz

2019. október 28.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de hiába. A fedése egy bb krémhez képest erős, de ez még kevés a boldogsághoz, mivel nehéz eldolgozni, olyan ragacsos az állaga, eltömítette a pórusaimat, emiatt sok mitesszerem lett. Világos bőröm van, de engem lesápasztott. Mikor ez volt rajtam mindig azt mondták a munkatársaim, hogy fáradtnak tűnök. Púder ellenére is hamar átfényesedik. Heteket, hónapokat vártam a semmire, azóta se használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

barkacskutya

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem, az árnyalat tökéletes a világos, kissé sárgás tónusú bőrömhöz. Könnyű, egyáltalán nem maszk hatású, és minimális púderrel egész nap szépen tart fényesedésre hajlamos bőrömön. Az ára pedig nagyon baráti. :) Vásárlás előtt érdemes swatch-okat nézegetni, hogy esetleg ne legyen csalódás a színe. Bár én úgy vettem észre, hogy felkenés után némileg alkalmazkodik a bőrtónushoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

rayeri

2018. december 14.

Számomra ez egy borzalom! Nem is értem miért csábulok el még mindig szökőévente egyszer a koreai vonal felé, mikor egyáltalán nem kéne. Az ő bőrükre kifejlesztett kozmetikumok olyan messze vannak az én bőröm igényeitől mint Makó Jeruzsálemtől. És ez is kb.olyan messze van a BB krémtől. Ez egy vakolatként fedő, brutál erős alapozó! Konkrétan élettelen, hulla színem lett tőle, kettő másodperc után mostam is lefelé. Fullasztó, vastag vakolatként ül a bőr tetején. Használja bátran akinek ez bejön, én köszönöm, nem kérek belőle! Szerencsére volt annyi eszem, hogy csak egy fél tubust vettem meg itt a Krémmánián, az is pénzkidobás volt, 1 borsónyit használtam belőle, tovább is adnám a rajongótábornak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.