Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2013. április 4.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hyaluronsavval a száraz bőrre. Közepes fedésű, tökéletesen hidratáló BB krém.

Kiszerelés: 30 ml

Gingerbread88

2018. március 29.

Most rendeltem újra. A világos, enyhén szeplős bőrömnek nagyon szép, egészséges, egységes színt ad. Világos, de általában alapozókból is a legvilágosabb kerül fel az arcomra. Az állaga a kedvencem; könnyen eloszlatható, kicsit krémes, az alapozómnál kevésbé száraz, tényleg jól hidratál. Télen plusz hidratáló krém nélkül viszont nem tudom használni, mert hámlik a bőröm. Az illata szerintem nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

2016. december 13.

Nagyon világos, sajnos nem tudtam használni, rettenetesen sápasztott. Az illata nagyon kellemes amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

midnightsun

2016. december 5.

imádat ... missha signature mellett a másik kedvenc BB krém, sajnos picit világos, de keverve egy másik sötétebb alapozóval szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 5.

Hobi

2016. november 17.

Első koreai bb krémem. Elégedett vagyok vele, nekem a fedése elegendő.
A színe tökéletesen illeszkedik a fakó bőrömhöz és még a szeles, hideg időben sem kell aláhidratálnom. Egészséges fényt ad az arcomnak, nekem púderezés nélkül is kibír egy egész napot. Az illata nagyon lágy és kellemes, az állaga nagyon könnyű, ujjal szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Első koreai bb krémem. Elégedett vagyok vele, nekem a fedése elegendő.

rose

2016. április 2.

Update: Egész napos sminkhez továbbra sem választanám, de a hónapok során kitapasztaltam a használatát, és nagyon megszerettem. A színe a "téli színemhez" tökéletesen passzol, ha fél perc alatt akarok emberi arcot varázsolni magamnak, akkor biztos, hogy ezután nyúlok. Megérdemel még egy csillagot. :)

Nagyon szerettem volna szeretni, mert kifejezetten az én bőrtípusomra találták ki, de annyira nem vált be, mint szerettem volna. A fedése alacsony, nagyon világos, és estére magától lekopik, ami nem is lenne baj, mert nem alapozóról van szó, viszont aláhidratálás mellett is kiemeli a száraz részeket az arcomon, és elég nehéz eloszlatni. Ennyi pénzért nem pénzkidobás, de érdekes módon a Clearing változat nekem sokkal jobban bevált száraz bőrre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

magicalzelda

2015. október 19.

Hát nem is tudom.... harmadik napja barátkozom vele, de kicsit csalódott vagyok. A színe nekem túl világos. Bár szépen egységesíti a bőrszínemet, de elég porcelán hatást kelt. A fedése nem tökéletes, de végülis nem alapozóról beszélünk, úgyhogy ezt elnézem. Ami viszont érdekes, hogy muszáj alá hidratálnom, DE még így is helyenként száraz foltok jelennek meg az arcomon. Pedig alapjáraton nem szárítja ki a bőröm, nem húzódik vagy ilyesmi, csak néhány apró folt... ami zavaró, mert pont ezt akartam elkerülni vele :( Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet, de lehet, hogy egy másik típust kellett volna választanom. Hármast kap, még küzdök vele.

Update: 3 hét eltelt és még mindig küzdök vele :( a száraz foltok még mindig megvannak, ugyanakkor viszont nagyon sokszor úgy érzem, hogy már-már "túlhidratál" és egy-két óra után érzem, hogy folyik az arcomon. Zsírosít is, ami fura, hiszen alapból száraz a bőröm, és már kezdek gyanakodni, hogy az utóbbi időben megjelent pattanásaimat is ez okozta :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

horsy

2015. október 8.

Nagyon olcsó,nagyon cuki csomagolás...de a bőrszinemhez képest nagyon világos!Úgy néztem ki vele mintha beteg lennék.A pihéket sajnos kiemeli,úgyhogy nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Mishil96

2015. október 4.

Kitűnő vásár volt. Porcelán bőrt csinál és tartós. Az illata és a színe pedig tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

zadri

2015. június 28.

Nagyon jó termék. Kicsit sötét a bőrömhöz képest, de szuper a fedése, az állaga és az illata is.
Jobban kedvelem a Clearing (kék) és a Watery (zöld) tesóját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

Jobban kedvelem a Clearing (kék) és a Watery (zöld) tesóját.

Giselle86

2015. június 23.

Szeretem! Egységes bőrtónust eredményez, teljesen természetes a hatása, mintha semmi sem lenne az arcomon. De a parabének miatt nem biztos, hogy újravásárolom... Igazán sajnálom, hogy belekerült.. :( Hatása 5*, de a parabének miatt csak 4*, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.