Holika Holika

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Edina1313, az összetevőket feltöltötte: Kencifice, Módosítva: 2019. március 1.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

SPF30 / PA++ UV-védelemmel ellátott, hidratáló hatású, rugalmasságot növelő, öregedésgátló formula, mely simává és ragyogóvá teszi a bőrt.

Pancsika52

2019. június 4.

Meglepően jól fedő bb krém. Szeretem a Holika Holika termékeiben, hogy ellátják 30-50 fényvédővel, így nem kell külön azon gondolkodni hogy most akkor -főleg nyáron- az arckrémben vagy a primerben, vagy az alapozómban legyen és vajon ezek együtt kompatibilisek lesznek-e? Itthon drogériás viszonylatban keresgélve is, jó ha találok 15-20 SPF, ami azért manapság kb. télen elegendő. Kár hogy erre nem gondolnak és éppen a könnyebb fedésű bb, cc krémeknél amit az ember szívesebben visel a nyári melegben! Szóval ezekben van és emellett nem nehezíti a bőr, könnyű érzet viselete. Elég reggel egy hidratálókrém + a bb krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Kencifice

2019. február 27.

Tényleg mindent, szépen elfed, de az én bőrömnek túl világos. Pedig alapból fehér bőrű vagyok. Kicsit hulla hatás. Pirosítóval már kicsit jobb. Bár mások nem így látják, nekem azért még szokni kell a látványt. :) Hidratál, nem húzódik a bőröm sem érzetre sem látszatra. Szivaccsal viszem fel, és nagyon kevés kell belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

THeni

2019. január 18.

Borzasztó világos. Nekem szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Borzasztó világos. Nekem szárít is.

tyukanyo

2018. szeptember 13.

Most vettem észre hogy eddig rossz holika holika bb krém alatt volt a véleményem 😃Sajnos két fényvédőmmel nem működött jól, mert alapjáraton zsíros a bőröm és a fényvédő is olajos hatást keltett, ezért a bb krém mászkált és beleült a ráncokba. Ezen tudtam korrigálni púderrel, de nagyon nem szerettem púderezni. Ha este alkalomra mentem, akkor később olajosodott át. Kíváncsi vagyok hogy az új fényvédőmmel hogy fog majd működni. Nagyon szép egységes bőrképet ad, igazi babaarcom lesz tőle. Kellemes viselni, nem is érzem hogy rajtam van. Nyáron nem használtam, inkább 25 fok alatt volt kellemes a viselete, de ez minden alapozónál így van nálam. A fedését közepesnek mondanám.
Zsíros bőrre lehet nem a legjobb megoldás, csak sajnos nem tűnt fel hogy nem az eredeti rendelést kaptam meg. Tanulópénznek jó volt, de legközelebb jobban figyelek mit küldenek nekem, de biztos nem őt fogom újravenni, mert nagyon hamar átfényesedett.
Ami még említésre méltó, hogy tényleg csak hófehér bőrűeknek ajánlott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Ami még említésre méltó, hogy tényleg csak hófehér bőrűeknek ajánlott.

cleo8

2018. április 5.

Kedvenc BB-krémem.
Nem tudom hogy talàltam rá, a missha-t nézegettem, de ez olcsóbb volt és adtam egy próbàt neki. Már 3x rendeltem újra, mindenképp száraz bőrre ajánlott, de van 5 féle így mindenki megtalàlja a bőrére valót.
Nagyon jól működik a pupa púderemmel, le szoktam fixálni azért hogy ne mozduljon el.
Nagyon szép dewy hatást ad.
Moisturizing és Clearing volt amit próbáltam mindkettő szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Kedvenc BB-krémem.
Nagyon szép dewy hatást ad.
Moisturizing és Clearing volt amit próbáltam mindkettő szuper.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.