Holika Holika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: titinem, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Három lépéses pórus tisztító és összehúzó kezelés.

Az első tapasz kitágítja a pórusokat,így a második tapasz el tudja távolítani a felesleget, a harmadik megnyugtat,összehúz.

Water / Aqua Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water gy Butylene Glycol h 1 0Sodium Lauroyl Sarcosinate ti I eu Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract Viscum Album (Mistletoe) Extract Juniperus Communis (Juniper) Extract i Arctium Majus (Burdock) Root Extract Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Caprylyl Glycol eo I h Saponaria Officinalis Root ExtractHypericum Perforatum (St John's Wort) Extract 1,2-Hexanediol ta Propanediol h Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Chrysanthemum Indicum Flower ExtractCamellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf ExtractJasminum Officinale (Jasmine) Extract h Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf ExtractSaccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Parfum / Fragrance i Water / Aqua PVP 0 0Dimethicone Copolyol szilKaolin 0 0Titanium Dioxide f 0 0VP/ VA Copolymer Propylene Glycol h Methylparaben ta I par 0 0Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract Red 33 Lake / CI 17200 sz Water / Aqua Glycerin h 0 0Propanediol h Sodium Hyaluronate h 0 0Hydroxyethylcellulose PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Erythritol h Trehalose h Caprylyl Glycol eo I h 1,2-Hexanediol ta Disodium EDTA Dipotassium Glycyrrhizate gy Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractCitrus Aurantifolia (Lime) Extract Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i

HeniM

2019. március 18.

Nagyon vicces használni, meg hogy 3 lépéses, emiatt be is jött, figyelnek mindenre!
Viszont nekem sokmindent nem használt, azon túl, hogy fehérebb lett az orrom.
Aranyos meg minden, de elhasználom és ennyi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Viszont nekem sokmindent nem használt, azon túl, hogy fehérebb lett az orrom.
Aranyos meg minden, de elhasználom és ennyi

aranypáva

2018. augusztus 17.

Eddig egyszer próbáltam, akkor kozmetikus után 1 héttel, így nem volt sok miteszerem. Ennek ellenére ami volt elég szépen kiszedte, gyakorlatilag az első ilyen tapasz, amit miután a lámpához tartottam látványosan mutatta a kihúzott miteszereket. Az eddigiek amiket próbáltam egyáltalán nem használtak, csak irritálták a bőröm. Ez után is maradt egy kis érzékenység és viszketés, de nekem abszolút megérte 200ftért. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Vivi0507

2018. március 15.

Semmit nem szedett ki , az utolsó lépés meg borzalmasan zsírosította az orrom . Sajnos ez nem vált be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Mower

2018. március 15.

Nekem bevált, szerintem újra fogom venni. A pórusokat szépen kitisztította, bár nekem nincsenek olyan látványosan eltömődve, de így is jól teljesített. A 3. lépéses gél az valami csoda volt. Reggelre mikor felkeltem, olyan sima lett tőle az orrom, hogy öröm volt nézni. Semmi pirosság vagy irritáció nem lépett fel. Kissé időigényes, de megéri. Érdemes figyelni a különböző árkategóriára, és hogy, honnan rendeli az ember. A 200Ft-os Kínából rendelt, nagy valószínűleg hamisítvány, így ne is várjunk tőle ugyan olyan eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

nita99kasler

2018. február 5.

Egy 3x3-as csomagot vettem kb 700Ft-ért Wishen. Az első maszk használata nekem hatalmas pozitívum, a pórusaim teljesen kitágultak, szemmel láthatóan “előbújtak” a miteszerek. A második lépés használatakor viszont nem szedett ki annyit, amennyire én számítottam. Kb a baleás tapasz szintjével azonos. A 3.lépés szuperül összehúzná a pórusokat, ha szépen ki lennének tisztítva. Azthiszem ha újra látok ennyiért újra veszem, de csak az első lépéses maszk miatt. Utána fogom mechanikusan eltávolítani őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

barbiii_sz

2018. január 19.

Még egyetlen "mitesszer eltávolító" tapasz sem vált be nekem, sajnos ez is beállt a sorba. Az első lépéses maszk lenne hivatott felpuhítani a bőrt, szemmel látható hatása nincs, de ez még nem is baj, viszont olyan illata van, mint a Clin Ablaktisztítónak. A második maszk kellene, hogy kiszedje a mitesszereket, de egy-kettőt leszámítva semmi sem csinál. A harmadik pedig nem húzza össze a pórusokat sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

hajduanett950804

2017. augusztus 4.

Nekem nagyon tetszett ez a kis tapasz! Sokkal jobban tisztította a pórusokat, mint amiket eddig használtam! Bár az ára kicsit húzós ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

bebuska94

2017. augusztus 4.

Ebayen nyertem 87Ft-ért, az egyik legjobb nyereményem. Nem bíztam benne, de többet szedett ki az elvárásaimnál. Az első lépés eléggé büdös volt, a 2. lépésnél kicsit nehezen illeszkedett és volt egy rész, ami nem ragadt fel rendesen(összetapiztam) Az orrom többi részére se passzolt teljesen. Az utolsó lépés maga volt a hűsítő érzés a 40fok forróságban! (Gondolom eléggé kitágultak a pórusaim az izzadásban.) Eddig még semmi nem hatott ennyire látványosan, ilyen kevés pénzért főleg megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Sheilagold

2017. július 5.

Ebayről szereztem 200ftért. Elég sok miteszer tapaszt próbáltam már de egyik sem csinált semmit, de cukinak tűnt ezért gondoltam ennyit megér. Nagyon meglepett, mert nagyon sokat leszedett a második tapasz. Igaz, fürdés után voltam, nem tudom ez hozzájárult e ahhoz hogy ilyen hatékony legyen.
Viszont azt is muszáj megemlítenem, hogy az elso és harmadik tapasz egy kicsit kellemetlen volt az érzékeny bőrömnek. Nem okozott pirosodást, nem viszketett csak nem volt annyira kellemes érzés.
Ha továbbra is ennyiért lehet megszerezni biztos hogy veszek máskor is gyors orr tisztításra, nekem nagyon tetszett az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

nicike

2017. június 6.

Kedves LajkoTimi!hol lehet beszerezni pár száz forintért?!köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Kedves LajkoTimi!hol lehet beszerezni pár száz forintért?!köszi

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Erythritol, Trehalose, Caprylyl Glycol

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

PVP 0 0

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.