Hourglass

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariib, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   $38
Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az Ambient Lighting termékcsalád legújabb tagja. Szárazon és nedvesen is használható highlighter a tökéletes strobing technikához.

4 ellenálhatatlan színben kapható

vivuss87

2017. március 1.

Sephora Glow for it szettben jutottam hozzá és sokáig fejtörést okozott a cucc, mivel akárhány videót/képet néztem róla, semmit sem láttam belőle az alanyok fején. Aztán kipróbáltam és nagyon mérges voltam, hogy ez a horror árú valami egy kalap krumpli. Nézegettem, a fejem a tükörben és semmi. Szomorú. Majd adtam neki még egy esélyt, és a napocska megtette a varázsát. Olyan csodaszép természetes fényt varázsol az ember fejére, hogy szavakba nem tudom önteni. Olyan, mint amikor az ember csak néz, néz és nem tudja mitől olyan szép :D Én ezt nem nevezném highlighternek, ahhoz nekem kevés, de ha csak leheletnyi természetes fényt akarunk a fejünkre, akkor ő a tökéletes. Akár az egész fejünkre pacsmagolhatjuk vékonyan persze!! akkor sem lesz sok. Csodaszertől messze van és ezért az árért amit kérnek érte akár ki is sminkelhetné az embert. Így bajban vagyok a csillagokkal, de azt hiszem megkapja a különlegessége miatt az 5-öt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, C13-14 Isoparaffin, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Laureth-7, Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!