Hourglass

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   $32
Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, selymes, könnyű formula, szatén finish. Hidratáló shea- és jojobaolajtartalmú ajakceruza, hegyezést nem igényel.

Hourglass Girl Lip Stylo - Inventor
Ár: 7000 Ft+posta , Eladó: horgi
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
Amadea

2018. augusztus 7.

A szülinapomra leptem meg magam vele.
Nagyon szeretem a hidratáló jellegű ajakkencéket, sokkal jobban bejönnek, mint a szájra kötő, nehezen eltávolítható társaik - már írtam korábban, hogy jobban kedvelem a feltűnésmentes eliminálást, mint a makacs maradványok dörzsölgetését -, na, ez minden ez irányú igényemet kielégíti; könnyen, gyorsan kenhető, a kapkodós hétköznap reggelek megbízható kelléke, még tükör se kell hozzá, egy másodperc alatt fel-és el lehet maszatolni a szájon. Evésnél nem kell stresszelni, hogy a fele a fogakon köt ki. Az enyém az Activist árnyalat, abszolút my lips but better-szín, direkt ilyen árnyalatra pályáztam, hogy azzal tetőzzem az előnyei listáját, hogy minden sminkhez és színhez passzol. Az én számat egyáltalán nem szárította, de lefekvés előtt mindig vastagon bekenem Carmexszel.
A csomagolása nagyon elegáns, valóban luxus érzetű, nem csak imitálja, hogy high end termék.
Objektív mércével nézve - ha ugyan van ilyen kozmetikumok terén - valószínűleg nem éri meg az árát, még a 20% szülinapi kedvezménnyel se, de én nagyon szeretem, pedig volt bennem egy adag félsz, hogy megbánom a vásárlást. Szóval, akinek hasonló igényei vannak ajakkencék terén és megteheti, szerintem próbálja ki, már nem csak a Sephorában lehet kapni a márka termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A szülinapomra leptem meg magam vele.

scorpionqueen

2018. augusztus 7.

Meglepően jól pigmentált, könnyen, gyorsan használható kis cukiság. Egyszerűen és jól kenhető, gond nélkül siklik az ajkakon, kicsit vajas, valóban szilárdabb érzetű felkenéskor, emiatt tényleg jól lehet vele dolgozni. Egy picit szilárdul felvitel után, amolyan "rászáradás" szerű folyamat. A legnagyobb melegben is pontosan a helyén marad, amit kifejezetten értékelek. Egy rétegben is simán viselhető, szeretem az ujjammal belepaskolgatni a szájba, nagyon szép a végeredmény. Kiválóan építhető, a hegye miatt nagyon jól lehet vele kontúrozni is. Ami miatt nem kap maximumot: kifejezetten hidratálónak ajánlják, ebben viszont nálam elbukott. Nem hidratál egy cseppet sem, néha kicsit meg is tudja húzni a szájat. Viszont pillekönnyű valóban, nagyon kényelmes viselet.
Kivitel: ritka szép darab szerintem a stylo-k világában. Meglehetősen nehéz tok, jól záródó kupakkal, nagyon szép ez a kávé-arany párosítás, kifejezetten tetszik a kivitele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

szeliger

2017. december 19.

Peacemaker színben. Az enyém kisebb kiszerelés (1,5 g), a Liberty adventi kalendariumának 3. ajtója mögött találtam rá. A formula nagyon kényelmes és igen jól hidratál, felvitelkor szépen terül, krémes hatású. A szín elég visszafogott, amolyan my lips but better, de még így is barnának találom, magamtól nem választottam volna. Az illata kissé olajos, zsírkrétás jellegű. Annyi bizonyos, hogy az ígéretéhez híven nem igényel tükröt a felvitele, legalábbis egyelőre, a kúpos kialakítással könnyen felvihető. Tartóssága átlagos, pár óra múltán lekopik, de ezt szépen, diszkréten teszi. Talán egy másik színben rajongásig odalennék érte, így csak egy jól használható hétköznapi rúzsnak tartom, el fogom kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol