Hourglass

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   $46
Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszan tartó alapozó stift egy korrektor fedésével, a folyékony alapozók könnyedségével és púderek súlytalanságával az észrevehetetlen, teljes fedésért.
A hagyományos alapozókhoz képest kétszer annyi pigmentet tartalmaz. Különleges, hosszan tartó és vízálló formulája a test hője segítségével könnyedén beleolvad a bőrbe, akár 12 órás fedést biztosítva.

Parabén-, szulfát- és ftalátmentes. Vegán, nem tesztelték állatokon.

32 árnyalatban elérhető

Jennie94

2019. augusztus 25.

A number 1 alapozóm. Nagyon drága, nagyon kevés a termék a többi stickes alapozóhoz de nagyob megéri. Gyönyörű finishe van, bármivel ellehet dolgozni... na jó nem bármivel de én próbáltam a beauty blenderrel és a sigma f80 air ecsetével is mindkettővel tökéletesen ellehetett dolgozni. Nagyon szeretem és nagyon ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

bugeyes

2019. április 9.

Hú hát nagyon meglepett! Utazások miatt szerettem volna beruházni rá, és a reggeli rohanások miatt. Nagyon egyszerű és kényelmes használni, kis helyet foglal, így utazáshoz is tökéletes, nem kell attól férni, hogy eltörik, kifolyik stb., ezen felül is nagyon szép a csomagolása. A teljes fedéssel azért vitatkoznék, de pont elég, így ezt nem hátrányként emelném ki. Nagyon szép a finishe, természetes, de mégis szinte hibátlan bőr finish-t eredményez. Most már szerencsére csak rosszabb napjaimon jön ki egy-két pattanás, de persze, ha tele lennék velük, akkor valószínűleg nem lenne számomra elég. Az viszont pozitívum, hogy a pórusokba nem ül bele és nem hívja fel rájuk a figyelmet. Továbbá ami miatt nagyon megszerettem, hogy a zsíros bőrömet bár nem mattítja, és nem is matt hatású az alapozó, de tartós, és egész nap vállalható a fejem, és olyan kinézete van, mintha csak egy kis egészséges bőrfényem lenne, kukacosodás nélkül. A bőrtípusom miatt sose gondoltam, hogy alapozóval el fogok tudni érni ilyen szép hatást.
Engem teljesen levett a lábamról a minősége és a praktikussága miatt, úgyhogy bár drága, de úgy érzem, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

GyongyiCsoban

2019. március 7.

Annyira egyszerű a felvitel a sticknek koszonhetoen, eldolgozni megint csak könnyű, hala a kremes allaganak.
Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Nagyon tetszik!

JoyBlond

2018. november 6.

A nude árnyalatot választottam, ami talán mindenkinek jó lehet. Egyszer próbáltam, és azt kell mondjam tényleg olyan mint amilyennek képzeltem, minden igaz amit állítanak róla, pedig nekem aztán van mit fedni (tág pórusok, aknés hegek). Nagyon bejön ez az állag, sokkal jobb vele dolgozni, mint a folyékony típusokkal.

... viszont, én nem használok alapzót, ennek okát nem tudom megmondani, így szegényke csak áll a sminkes szekrényemben. Így valószínűleg eladom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

murczinodett

2018. május 30.

Gyönyörű a finishe, de csak akkor ha megfelelően ápolód a bőröd én azt vettem észre. Nagyon kiváncsi voltam erre az alapozóra, mert minden youtuber akit követek imádja és ódákat zengenek róla, tényleg jó, de például egy makeup revolution fast base alapozó stick ugyanolyan jó és az jóval olcsóbb, szóval az ára miatt csak 4pontot adok mert szerintem annyit nem ér, de valóan gyönyörű, tartós, könnyen elkenhető, praktikus:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Propanediol

Ceresin 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.