Hugo Boss

Ár:   9780 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, mandarin, liliom, jázmin, rózsa, sárgabarack, ámbra, citromfa

Ár: 10000 Ft postaköltséggel , Eladó: Mariann1984
Állapot: Használt, 75 ml/a képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalast követően postan maradó/foxpost

rekra

2020. július 21.

Hosszabban virágosabb rajtam, édeskés, tartósságra nem túl erős, már most keresnem kell az illatot a csuklómon, pedig még nincs fent 2 órája. Nekem egy kellemes, normál kimozdulós parfüm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

MesMess

2020. július 5.

5-8 éve volt az illatom, komfortos, virágos és irodakompatibilis parfüm. Kellemes, akkor nagyon szerettem, tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

NyBetti

2019. november 17.

Nagyon elegáns, nőies illat, mindig vidám leszek, ha használom.
Rajtam sokáig érezni. Inkább hideg időben érzem közel magamhoz, nyárra valahogy nem passzolunk össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Nagyon elegáns, nőies illat, mindig vidám leszek, ha használom.

nygigi

2019. június 24.

Úgy látom még senki nem írta, hogy friss és mentás lenne a bőrén. Lehet hogy csak rajtam jön ez elő? (talán a mandarin + borostyán)
Nagyon különleges illat, semmihez nem tudom hasonlítani és nagyon tetszik is ez a friss, üde érzés amit nyújt. Nyárra ideális viszont nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Nixa

2019. június 18.

Dögös, dívás, divatos illat. Nekem egy nagyvilági, nagyszájú nő jut róla eszembe, aki nem fél önmaga lenni, de mindemellett visszafogott is egyben, szerintem önbizalom növelő tulajdonsága is van!😀 Tartós is, tetszik az üvege is, olyan kis letisztult, semmi cicoma. Jelenleg a Nr.1 parfüm számomra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

BLili

2019. január 9.

Érzéki, nagyon nőies, letisztult, de ugyanakkor gazdag illat, aminek a hatása még egy hosszú tusolás után is jelentősen érződik. Nagyon megéri az árát. Kb. 10 éve már az egyik állandó parfüm a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

googles

2018. január 5.

Lehet ebben az illatban valami titkos jegy, ami miatt nem tudom elviselni. A kasmirra gyanakszom. Leiras alapjan nem kellene utalnom, de nagyon kellemetlennek erzi az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

vszidonia

2018. január 5.

Karácsonyra kaptam, így még nem használtam túl sokszor. Azt hiszem tavasszal illetve nyáron jobban fogom szeretni. Egyébként kellemes illat, és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

szamonika

2017. december 2.

Nagyon nőies, elegáns, virágos illat. Már a második üveggel fogyasztom, mert nagyon szeretem magamon és már többen is megjegyezték, hogy milyen finom illatom van. Sajnos tényleg nem túl tartós, de nem tudok pontot levonni ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Honeyhair

2017. június 15.

Olyan régen kerestem már ezt! Pont egy ilyen kellemes, nőiesen lágy, nyugalmat adó, léleksimogató illatra vágytam. Számomra tökéletes. Egyetlen problémám a kupakjával van, időnként nehezen tudom visszailleszteni a helyére, és emiatt már többször majdnem kicsúszott a kezemből az üveg. De maga az illat annyira jó, hogy emiatt nem akartam egy csillagot sem levonni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.