Hydroface

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hnellie311, Módosítva: 2014. június 11.

Ár:   10 900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• serkenti a bőrcellák megújulását
  • elősegíti az egészséges, egyenletes bőrszínt
  • bőrfeszesítő hatású
  • hidratál

igob

2015. május 12.

én beugrottam abba a bizonyos csőbe, és igazából rosszul jártam. az arcomat csípte, viszketett tőle, szóval nem hogy javult,de romlott a bőröm állapota. a család elhasználta végül kézkrémnek, de egy nagy átverés az egész, mert nem tud többet egy 500 forintos krémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Zsuzsiyes

2015. március 25.

Anyukámnak rendeltem a krémet, de gondoltam tesztelem én is. Első használatnál illetve bőrre kenéskor kellemes érzés. Hosszabb távon viszont hatástalan. Hidratálni még hidratál is, de bőrfeszesítésben nulla. Valamint nálam bőrpirulást, pattanásokat okozott. A cég 100% pénzvisszafizetést ígért, amivel megpróbálkozom. Várom a válaszukat. Majd beszámolok nektek a fejleményekről. Mindenesetre ne vegyétek meg, ha tanácsolhatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Wheat Gluten, Butylene Glycol, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Panthenol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

PVP 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.