Hylamide

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anett0426, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8490 Ft

Aranyló barna ragyogást kölcsönző, fokozatosan ható önbarnítószérum, bónuszokkal.

• 2-4 nap alatt kialakítja a bőr aranylását
  • Természetes bőrfényt kölcsönöz
  • Egységesebbé teszi a bőrtónust
  • Nem csíkoz, nem ságás, teljesen természetes
  • Állatokon nem tesztelték
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Ár: 8490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: nagyon keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai
Pomelo

2019. szeptember 14.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt valóban hatékony, pár nap alatt látványos hatást lehet vele elérni. Másrészt picit túl sárgás nekem. A fő bajom pedig a szagával van, illetve hogy a bőröm nem igazán szereti, eléggé zsírosítja. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ziadrienn

2019. július 10.

vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban,Sajnálom,hogy nem hidratál valami 8500 ft-ért,és ha keverem krémmel akkor sem olyan jó érzés használni ,de színe nekem tetszik és tényleg szépen barnít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

And1

2019. július 8.

Már többször újra vettem ezt a Hylamide-ot, csak ajánlani tudom. 1-2 napig pár csepp elég reggel és este és egy nagyon szép alapszínt ad a bőrömnek. Én kerülöm a direkt napfényt ahogy csak tudom, így ez sokat segít, hogy kicsit egészségesebben nézzek ki. :) Nekem egyáltalán nem sárgítja a bőröm. Az összetevői is szépek, külön öröm, hogy van benne SOD is , ami nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Aancsaa

2019. április 26.

Nekem tökéletesen bevált, az arcomra és a nyakamra használom. Este a tonik után viszem fel önmagában kb. 3-4 csepp elég. Reggel viszont a hidratáló krémhez teszek egy cseppet. Így tökéletes enyhe nyári barnaságot ad, egyáltalán nem sárgás, szép természetes színt hoz ki. Használok bőrszínt halványító termékeket, pl. C vitamin, AHA, de a Hylamide Glow mellett végre nem lesz olyan világos a bőröm. Irritációt nem okoz, szerintem az illata is tűrhető, nincs tipikus önbarnító szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Pandamaci37

2019. április 6.

Hatalmas csalodas. Nem jobb a dm alverdes onbarnitojanal, csak 10-szer dragabb. En napi egyszer hasznaltam, kb. 4 nap mulva lattam egy kis szint, ha napi ketszer felkentem, volt ahol foltos lett. Kopni sem kopik szepen es ugyanolyan onbarnito szaga van, mint az olcsobb tarsainak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

hambi

2019. március 29.

Nagyon szép színt alakít ki pár nap után a börön, plusz antioxidánst (SDSM) tartalmaz, amely egy enzim, tehát nem elhasználódik, hanem átalakul, így tovább van hatása.
Alapozó nélkül járok azóta, mióta használom. Kicsit fura az illata, de elönye, hogy nem hagy olajos réteget a börön. Azóta, mióta én beszereztem, még az ára is kedvezöbb lett, mivel az egész Hylamide családot ´leértékelték´ a deciem-nél, ahogy kb fél éve még Brandon ígérte, nyugodjon békében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

pamutbojt

2019. január 5.

A szép összetevőlistája miatt azt gondolom, nem választanék legközelebb sem másikat, most érek az első üvegcse aljára. Egyenletes színt ad, és hamar látszik a hatása, már a 2-3. napon. A végeredmény természetes, nem sárga, de rajtam igazán barna sem lesz, csupán természetes bőrszínt ad. Egyenletesen kopik, az arcon nem kell a foltosságtól tartani, de a vattakorongot arclemosáskor a nyakvonalnál megfogja néhány használat után. A használatát „elrontani” nem lehet, igazán csúnya akkor sem lesz, ha a kitapasztalás során túlzásba esik az ember. A beszívódása sem tart túl soká, és egyébként semmilyen bőrproblémát nem okozott. Nem fogy el túl gyorsan, gazdaságos. Az illata számomra kellemetlen, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

goldgirl

2018. augusztus 28.

UPDATE (2018.08.28):
Maradt a szerelem, a második üvegcsét gyűröm éppen és valóban bejött az Ordinary hidratálójával való keverés. Kizárólag este használom, és kb a 3. reggelre lehet észrevenni a változást, utána már csak szintentartás végett használom 1-2 naponta, amikor eszembe jut. Szerintem hamar kopik, aminek annyi az előnye, hogy nem tudod túlbarnítani magadat vagy ha sikerült, akkor hamar javítható azzal, hogy nem használod 1-2 este. A kopás pedig abszolút egyenletes. Ennek a terméknek (is) köszönhetően végignyomtam a nyarat és talán az ősz elejét is alapozózás nélkül.

UPDATE(2017.08.15):
Az első alkalommal leírt tapasztalatokat továbbra is tartom, de azóta még ezekkel a "hiányosságokkal" együtt is nagyon megszerettem ezt a kis terméket. Miután elkezdtem fél borsószem (The Ordinary) hidratálóval használni sokkal szebb a végeredmény és nem csak az arcbőröm színén javít. Észrevettem, hogy pattanásom is kevesebb, szinte gyógyít. Egyszerűen szép összképet varázsol, smink nélkül is simán elvoltam vele egész nyáron. Az ára valóban húzós, de szinte minden nap 1x használva még mindig háromnegyedéig van az üvegcse. Egész évre bevetem!!!
_____________________
Kétes érzések kerülgetnek vele kapcsolatban. Mindenféleképpen adni akartam neki egy esélyt, mivel az arcom árnyalatokkal világosabb a testem többi részéhez képest.

Tapasztalatok:
1. Nappalra el sem tudnám képzelni, mivel nekem hagy egy olajos, fénylő réteget hagy az arcomon, kizárt, hogy én erre sminkeljek.
2. Az előzőből kifolyólag esténként használom, már 2. alkalom után látszódott az eredmény, ha 3. este is felkenem, már van egy kicsit (számomra) sárgás beütése.
3. A kopásról pedig annyit, hogy talán én érthettem félre valamit, de nekem elég gyorsan elkezdett lekopni, minden arctisztítás után a micellás vattakorong csupa sárga lett, szinte le tudtam törölni magamról a színt, ellenben azzal az ígérettel, hogy a szín a bőr belsejében "készül". Fogmosás után konkrétan körben lemarta a színt az államról a fogkrém. Így elképzelni sem tudom, hogy egy hámlasztást hogy bírna ki.
4. Az szintén nem igaz, hogy teljesen szagtalan. Felkenéskor van egy enyhe uborka illat, ami azonban nem zavaró.
5. A fentiek ellenére mégis úgy gondolom, hogy hasznos kis anyag, mindenképpen használni fogom, mert valamire akkor is szükségem van, ami kiegyenlíti az arcom és testem közötti színkülönbséget, illetve újabban krémbe keverve oszlatom el, így talán egyenletesebb és nem is olyan drasztikus a változás.

Ezt a véleményt úgy írtam, hogy még soha életemben nem használtam önbarnítót az arcomra, így ezzel kapcsolatban nincs összehasonlítási alapom, valószínű lehet, hogy a többi piacon lévő opció "rosszabb" lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

UPDATE (2018.08.28):

UPDATE(2017.08.15):
_____________________

Tapasztalatok:

Asdfghjkl2108

2018. július 18.

Kb 4-5 hónapja rendeltem meg és eddig elég keveset használtam. Voltak persze időszakok hogy többet, de valahogy soha nem sikerült eltalálni azt a mennyiséget, ami tökéletes szint adna. Na de most hogy nyáron barnult a bőröm és így elég sárgás színe van, az arcom viszont világos és rózsaszínes így visszatértem hozza 😄 Szóval a tapasztalatok: ki kell kísérletezni milyen gyakran lehet/kell használni hogy szép szint adjon... Én személy szerint nem ajánlom reggel használni mert lesz azért egy kicsit fura és ragacsos réteg utána a bőrön. Ha este kenem fel reggel nincs már ilyen tapintása a bőrömnek. Érdemes előtte hánlasztani ha gyorsan szeretnél barnább lenni, mert akkor nekem már másnap reggel meglátszik, de ha nem hamlasztok előtte akkor se lesz foltos és ez nagy pozitívum. A szín ami kialakul szerintem szép és nagyon jól passzol a bőrtónusomhoz, de azért sárgás színe van, úgyhogy teljesen porcelán bőrön nem tudom milyen lehet. Ami számomra extra meglepetés és pozitívum, hogy ad egy "healthy glow"-t valahogy az arcnak.
+1 egyetlen negatívum hogy valamiért mégsem a kedvenc a rutinban, nem annyira nyúlok szívesen hozza. Kicsit mindig dilemma, hogy mi után következzen és a furcsa ragacsos érzést amit hagy estére se szeretem kifejezetten. Ettől függetlenül 5* jól teszi a dolgát és a végtelenségig is elég 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

nicole07

2018. július 1.

Sajnos csalódás... kicsit.. Mert nem nekem picit sárgás de mégsem láttam nagy változást és mintha romlott volna a bőrképem tőle és én érzek utána önbarnítós szagot.. de télen biztos elhasználom mert elég drága volt, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Phospholipids, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.