Hylamide

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anett0426, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Aranyló barna ragyogást kölcsönző, fokozatosan ható önbarnítószérum, bónuszokkal.

• 2-4 nap alatt kialakítja a bőr aranylását
  • Természetes bőrfényt kölcsönöz
  • Egységesebbé teszi a bőrtónust
  • Nem csíkoz, nem ságás, teljesen természetes
  • Állatokon nem tesztelték
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Tudi

2020. április 5.

3 napja használom, nekem nem zsírosította a bőröm, könnyen beszívódott. Nekem szép színem lett tőle, de sajnos azt vettem észre, hogy a pórusaim is elszínezte és így fekete miteszereim képződtek... sok.. Mivel már a szín megvan, és nem akarok túlzásba esni, átállok a heti 1-2 napi használatra, majd meglátjuk mennyire tűnnek el ezek a miteszerek ha nem használom annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

BTLaura

2020. január 23.

Egy üvegen vagyok túl. Csak testre használtam, arcon nem szeretem az olajos formulákat. Pár nap alatt látható eredményt hoz, nem sárga, nem csíkos, egyenletesen veszít a színéből, nincs foltos kopás. Ugyanakkor az illata nekem émelyítő. Krémbe keverve használtam, mert önmagában túl tömény, de nem tudtam vele igazán megbarátkozni, főleg, hogy nehezen is szívodott fel, annak ellenére, hogy a száraz bőrömön simán eltűnnek a krémek. Vegyesek az érzelmeim, mert a hatása tetszik, az összetevői szintén, de maga a formula valahogy nagyon nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

balazskrisztii

2020. január 6.

Update
2 év használat után is nagy a szerelem. Tippek/trükkök: előtte lévő este 30% aha 2% bha the ordinary hámlasztás (és testradírozás+alapos!! testápolózás -legjobban bevált csodaszer: Balea med15%urea) másnap a tonizálás után jön (leginkább csak magában) fontos a hajtövekre is kenni valamennyit, mert különben maszk hatása lesz (a fül se maradjon ki :) ) most épp Missha The time revolution krém kerül rá. Hetente kétszer használom, a második alkalom előtti estén 2% retinoid a The ordinarytől. Télen nálam ez a heti 2 vált be (van,hogy csak 1) mert alapvetően fehérke vagyok. Az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra és a vállaimra használom ezt, a testem többi részére Dove világos bőrre való önbarnító megy. Ha nem lenne tökéletes az átment, tél van, senki sem látja...:D A hangulatomon sokat segít, hogy nem vagyok hulla színű, nyáron a polcon pihen, szerencsére a viszonylag magas spf mellett is barnulok

Nagyon vártam, hogy végre megérkezzen, miután a testemen sikerrel használtam a Dove önbarnítóját, az arcomat is fel akartam tuningolni:) Kicsit ijesztő volt a sárga színe, illetve, hogy sokan panaszkodtak rá, hogy sárgás a végeredmény, de hát egyszer élünk.... Előtte TO-s Buffet és Niacinamid, utána ez, majd a hidratáló. Könnyű egyenletesen eloszlatni, nem "problémázik" az előtte/utána használt termékekkel. Engem nem igazán zavar az illata (szintetikus uborka?), de a párom teljesen kivan tőle. 2 naponta használom esténként (azokon a napokon, mikor a Dove-ot is), az arcomra, nyakamra és dekoltázsomra rakok belőle. Az első használat után már másnap látszott a változás. Nem vettem észre, hogy le tudnám törölni pl micellás vízzel, a törölközőn se hagyott nyomot- én ebből azt a következtetés vonom le, hogy nem kopik, legalábbis látványosan nem. Lehet, hogy a nyár közeledtével minden este fogom használni, egyelőre maximálisan elégedett vagyok ezzel a színnel. Szerintem a tél legjobb ellenszere :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Update

Pomelo

2019. szeptember 14.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt valóban hatékony, pár nap alatt látványos hatást lehet vele elérni. Másrészt picit túl sárgás nekem. A fő bajom pedig a szagával van, illetve hogy a bőröm nem igazán szereti, eléggé zsírosítja. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ziadrienn

2019. július 10.

vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban,Sajnálom,hogy nem hidratál valami 8500 ft-ért,és ha keverem krémmel akkor sem olyan jó érzés használni ,de színe nekem tetszik és tényleg szépen barnít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

And1

2019. július 8.

Már többször újra vettem ezt a Hylamide-ot, csak ajánlani tudom. 1-2 napig pár csepp elég reggel és este és egy nagyon szép alapszínt ad a bőrömnek. Én kerülöm a direkt napfényt ahogy csak tudom, így ez sokat segít, hogy kicsit egészségesebben nézzek ki. :) Nekem egyáltalán nem sárgítja a bőröm. Az összetevői is szépek, külön öröm, hogy van benne SOD is , ami nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Aancsaa

2019. április 26.

Nekem tökéletesen bevált, az arcomra és a nyakamra használom. Este a tonik után viszem fel önmagában kb. 3-4 csepp elég. Reggel viszont a hidratáló krémhez teszek egy cseppet. Így tökéletes enyhe nyári barnaságot ad, egyáltalán nem sárgás, szép természetes színt hoz ki. Használok bőrszínt halványító termékeket, pl. C vitamin, AHA, de a Hylamide Glow mellett végre nem lesz olyan világos a bőröm. Irritációt nem okoz, szerintem az illata is tűrhető, nincs tipikus önbarnító szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Pandamaci37

2019. április 6.

Hatalmas csalodas. Nem jobb a dm alverdes onbarnitojanal, csak 10-szer dragabb. En napi egyszer hasznaltam, kb. 4 nap mulva lattam egy kis szint, ha napi ketszer felkentem, volt ahol foltos lett. Kopni sem kopik szepen es ugyanolyan onbarnito szaga van, mint az olcsobb tarsainak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

hambi

2019. március 29.

Nagyon szép színt alakít ki pár nap után a börön, plusz antioxidánst (SDSM) tartalmaz, amely egy enzim, tehát nem elhasználódik, hanem átalakul, így tovább van hatása.
Alapozó nélkül járok azóta, mióta használom. Kicsit fura az illata, de elönye, hogy nem hagy olajos réteget a börön. Azóta, mióta én beszereztem, még az ára is kedvezöbb lett, mivel az egész Hylamide családot ´leértékelték´ a deciem-nél, ahogy kb fél éve még Brandon ígérte, nyugodjon békében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

pamutbojt

2019. január 5.

A szép összetevőlistája miatt azt gondolom, nem választanék legközelebb sem másikat, most érek az első üvegcse aljára. Egyenletes színt ad, és hamar látszik a hatása, már a 2-3. napon. A végeredmény természetes, nem sárga, de rajtam igazán barna sem lesz, csupán természetes bőrszínt ad. Egyenletesen kopik, az arcon nem kell a foltosságtól tartani, de a vattakorongot arclemosáskor a nyakvonalnál megfogja néhány használat után. A használatát „elrontani” nem lehet, igazán csúnya akkor sem lesz, ha a kitapasztalás során túlzásba esik az ember. A beszívódása sem tart túl soká, és egyébként semmilyen bőrproblémát nem okozott. Nem fogy el túl gyorsan, gazdaságos. Az illata számomra kellemetlen, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Phospholipids, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.