Hylamide

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anett0426, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Aranyló barna ragyogást kölcsönző, fokozatosan ható önbarnítószérum, bónuszokkal.

• 2-4 nap alatt kialakítja a bőr aranylását
  • Természetes bőrfényt kölcsönöz
  • Egységesebbé teszi a bőrtónust
  • Nem csíkoz, nem ságás, teljesen természetes
  • Állatokon nem tesztelték
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Makk Zsuzsó

2020. augusztus 7.

Nem rossz, nem rossz, bár azért azt szögezzük le: de, igenis sárgít és nagyon büdös. Akinek eleve kreol, vagy olivás alaptónusú a bőre, annak nem olyan feltűnő, de akkor sem a természetes napsütötte színt adja vissza.
Tényleg nem foltos, egyenletesen kopik és nem nagyon lehet túladagolni. Én is színkiegyenlítés miatt használom, az arc-nyak-dekoltázs területére, mert ide mindig 50-es fényvédőt kenek, a testemre alacsonyabbat.
A szaga borzalmas, ugyan mosakodással enyhül, de azért én érzem magamon utána is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

pont

2020. augusztus 2.

nekem elég nagy csalódás, nem is tudom hova tenni ezt a sok ötcsillagos véleményt, mintha teljesen más termékről szólnának, mint amit én használok.

alapvetően a testem és arcom közötti színkülönbséget szerettem volna csökkenteni vele, mivel a folyamatos 50-es fényvédőzésnek köszönhetően az arcom jóval világosabb, mint máshol és ez elég hülyén tud kinézni, maximum sminkkel tudom csak kompenzálni, de nyáron meg ki akar minden nap sminkelni?

kezdem a jóval, mert abból nincs sok. szerencsére semmilyen problémát nem okozott az amúgy elég kényes bőrömön, nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat (ez volt a legnagyobb félelmem), könnyű felvenni, nincs zavaró érzete az arcon, praktikus a csomagolás. és ennyiben ki is merül minden pozitív tulajdonsága.

leszögezném, hogy már használom egy ideje MINDEN NAP KÉTSZER (!) és végső kétségbeesésemben többféleképpen is próbáltam beiktatni a rutinomba: szérum előtt, szérum után, hidratálóba keverve stb., de sehogy nem hozott átütő sikert, azon kívül, hogy picit sárgásabb lett az arcom. átmenetileg, mert ha egy napig nem kenem, akkor eltűnik a szín (mentségére szóljon, hogy legalább ezt foltmentesen teszi).abszolút megvezetésnek érzem azt, hogy beépül a bőrbe és tartósa(abb) barnaságot eredményez, ez körülbelül egy színező - egy nagyon drága színező. konkrétan nyom nélkül eltűnt a fejemről egy strandolós nap után, de amúgyse nagyon bírja, ha nem kenem minden egyes nap újra.
pedig pont azt szerettem volna elkerülni, hogy minden nap foglalkoznom kelljen azzal, hogy milyen színű az arcom, de a napi 2 használat ennek keresztbetesz és így gyorsan is fogy, mert azért 1-2 csepp nem elég homloktól nyakig, pedig nincs nagy fejem. este, amikor micellás vízzel áttörlöm az arcom, mindig élénksárga lesz a vattakorong, ami nem csak dühítő, hogy ennyivel le tudom szedni a nagy 'barna ragyogást', hanem zavaró is, mert honnan tudjam, hogy maradt-e még kosz vagy smink az arcomon, amikor a sárgaságtól semmi sem látszódik? megszoktam, hogy addig törlöm az arcom, amig teljesen hófehér vatta nem marad utána ( - nyilván most nem).
a gusztustalan illata csak hab a tortán, amit amúgy elnéznék neki, ha működne, de így csak még dühítőbb. arról nem is beszélve, hogy azért elég drága dolog.

átlagos, világos bőröm van, de azért nem hófehér. én nem tudom, hogy ez a szín túl sötét-e és azért nem hoz látványos eredményt vagy ellenkezőleg, túl világos és ez a cucc inkább arra jó csak, hogy az amúgyis napbarnította arcot kiemelje. én utóbbira tippelnék. nyilván kidobni nem fogom, elkenegetem, amíg van, de egyálatlán nem ezt vártam tőle. sajnos sok alternatívát nem is tudok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

srskitti

2020. július 11.

Mivel 50-es naptejet használok az arcomra minden nap, így nem sok színem volt... Május óta használom minden este a vizes szérumok és a retinol között. Elkenek 3 (homlok, 2 orca) cseppet az arcomon, és 1 cseppet a nyakamon. Szerintem kifejezetten jó illata van. Mivel az esti rutinom közepén van, így nem érzem sokáig ezt az illatot (akit esetleg zavar annak jól jöhet ez az Info).
Engem nem sárgít, szép egyenletes színe van az arcomnak és a nyakamnak. Ha kimarad 1, esetleg 2 este, akkor sincs semmi probléma. Egyenletesen kopik, nem foltokban.
Testre másik (DECIEM glow oil) terméket használok.
Mindenképp újravevős :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Testre másik (DECIEM glow oil) terméket használok.
Mindenképp újravevős :-)

Lewanda

2020. május 24.

3 napja használom arcra és nyakra, nagyon szép természetes barnulást értem el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Alvero

2020. május 23.

Szerintem sokkal jobb, mint a legtöbb krémes önbarnító. Rajtam nem sárga, olyan mint ha 2-3szor elmentem volna szolizni. Egyáltalán nem foltos felkenés után és egyenletesen kopik mindenhol. Én nem önmagában használom, hanem belekeverem a hidratáló arckrémembe és mivel testre is kenem, a testápolómba is, majd arc/testradírozás után felkenem estére, majd másnap reggel is. Így kb 5-7 napra szép színem lesz. Egyetlen hátránya hogy büdös. Nem az üvegben, hanem felkenés után a bőrömön, tipikus önbarnító szag. Nehezen viselem, de szerencsére csak 2-3 napig tart. Összességében nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Tudi

2020. április 5.

3 napja használom, nekem nem zsírosította a bőröm, könnyen beszívódott. Nekem szép színem lett tőle, de sajnos azt vettem észre, hogy a pórusaim is elszínezte és így fekete miteszereim képződtek... sok.. Mivel már a szín megvan, és nem akarok túlzásba esni, átállok a heti 1-2 napi használatra, majd meglátjuk mennyire tűnnek el ezek a miteszerek ha nem használom annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

BTLaura

2020. január 23.

Egy üvegen vagyok túl. Csak testre használtam, arcon nem szeretem az olajos formulákat. Pár nap alatt látható eredményt hoz, nem sárga, nem csíkos, egyenletesen veszít a színéből, nincs foltos kopás. Ugyanakkor az illata nekem émelyítő. Krémbe keverve használtam, mert önmagában túl tömény, de nem tudtam vele igazán megbarátkozni, főleg, hogy nehezen is szívodott fel, annak ellenére, hogy a száraz bőrömön simán eltűnnek a krémek. Vegyesek az érzelmeim, mert a hatása tetszik, az összetevői szintén, de maga a formula valahogy nagyon nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

balazskrisztii

2020. január 6.

Update
2 év használat után is nagy a szerelem. Tippek/trükkök: előtte lévő este 30% aha 2% bha the ordinary hámlasztás (és testradírozás+alapos!! testápolózás -legjobban bevált csodaszer: Balea med15%urea) másnap a tonizálás után jön (leginkább csak magában) fontos a hajtövekre is kenni valamennyit, mert különben maszk hatása lesz (a fül se maradjon ki :) ) most épp Missha The time revolution krém kerül rá. Hetente kétszer használom, a második alkalom előtti estén 2% retinoid a The ordinarytől. Télen nálam ez a heti 2 vált be (van,hogy csak 1) mert alapvetően fehérke vagyok. Az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra és a vállaimra használom ezt, a testem többi részére Dove világos bőrre való önbarnító megy. Ha nem lenne tökéletes az átment, tél van, senki sem látja...:D A hangulatomon sokat segít, hogy nem vagyok hulla színű, nyáron a polcon pihen, szerencsére a viszonylag magas spf mellett is barnulok

Nagyon vártam, hogy végre megérkezzen, miután a testemen sikerrel használtam a Dove önbarnítóját, az arcomat is fel akartam tuningolni:) Kicsit ijesztő volt a sárga színe, illetve, hogy sokan panaszkodtak rá, hogy sárgás a végeredmény, de hát egyszer élünk.... Előtte TO-s Buffet és Niacinamid, utána ez, majd a hidratáló. Könnyű egyenletesen eloszlatni, nem "problémázik" az előtte/utána használt termékekkel. Engem nem igazán zavar az illata (szintetikus uborka?), de a párom teljesen kivan tőle. 2 naponta használom esténként (azokon a napokon, mikor a Dove-ot is), az arcomra, nyakamra és dekoltázsomra rakok belőle. Az első használat után már másnap látszott a változás. Nem vettem észre, hogy le tudnám törölni pl micellás vízzel, a törölközőn se hagyott nyomot- én ebből azt a következtetés vonom le, hogy nem kopik, legalábbis látványosan nem. Lehet, hogy a nyár közeledtével minden este fogom használni, egyelőre maximálisan elégedett vagyok ezzel a színnel. Szerintem a tél legjobb ellenszere :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Update

Pomelo

2019. szeptember 14.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt valóban hatékony, pár nap alatt látványos hatást lehet vele elérni. Másrészt picit túl sárgás nekem. A fő bajom pedig a szagával van, illetve hogy a bőröm nem igazán szereti, eléggé zsírosítja. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ziadrienn

2019. július 10.

vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban,Sajnálom,hogy nem hidratál valami 8500 ft-ért,és ha keverem krémmel akkor sem olyan jó érzés használni ,de színe nekem tetszik és tényleg szépen barnít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Phospholipids, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.