Hylamide

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   11 800 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 800 Ft

Magas hatékonyságú szérum koncentrátum, amelyben a peptidek széles skáláját használtuk fel, növényi szacharidokkal és aktív technológiákkal, hogy rehidratálja a szem körüli érzékeny területet, míg a célzott technológiák láthatóan visszaszoríják a szarkalábak, táskák és karikák megjelenését. Garantált eredmények azonnal, néhány napon, majd néhány héten belül.

• Klinikailag fejlesztett szérum, amely a szem körüli bőr öregedésének több aspektusát is megcélozza.
  • Flavonoid Glucoside hatóanyaggal a sötét karikák halványításáért
  • Darutoside komplex a szemhéj megemeléséért
  • Waglerin-1 Peptide komplex a mimikai ráncok láthatóságának csökkentéséért
  • Nonapeptide-3 Retino komplex: új technológia, amely a retinolnál jobban látható változásokat eredményez kevesebb irritációval
  • Fluorinated Perfluorocarbon komplex: rendkívüli technológia a szem alatti terület látható feszesítéséért azonnal és hosszú távon

Ár: 11 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Szlaura98

2021. április 8.

Szinte semmi változást nem hozott, bár csodát nem vártam tőle. Nagyon folyós az állaga, de nem irritál, nem csípi a szemet, viszont egy kis extra hidratáláson kívűl semmi másra nem volt számomra jó, ahhoz viszont sokba kerül nekem, hogy mégegyszer újravegyem, hiszen hidratálásra más termékek is megfelelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Szethy

2021. március 26.

Én nagyon szeretem. Nincsenek kifejezetten táskás szemeim, vagy sötét karikáim. De magam is meglepődtem, mikor pár hónap után észrevettem, hogy az a kevés sötét karika is eltűnt kb teljesen. Pozitív élmény ennyi idősen. 🤣 én szerintem újra fogom venni, mert nekem ez és a lila Subq is látványosan működik. Ellenben a Buffettel, amit kb hagytam megromlani🤷🏼‍♀️ Azt nem szerettem, nem is hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

srskitti

2021. január 9.

Este 1-1 cseppet teszek a szemeim alá, és jól bepaskolgatom. Könnyen beszívódik, erre szoktam kenni a Cerave szemkörnyék hidratálóját. A 2 együtt nekem nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

barbonca

2020. június 21.

Szorgalmasan használtam reggel-este 2 hónapig, amíg ki nem fogyott a mini-üveg, 34 vagyok, táskásodásra hajlamos alsó szemhéjakkal, de sem jobb, sem rosszabb nem lett tőle, magyarán semmit nem ér. Azért 2*, mert nem bántotta a szememet.
Visszatérek az Ordinary Caffeine solution 5%-áhoZ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Visszatérek az Ordinary Caffeine solution 5%-áhoZ.

Tudi

2020. április 5.

Én nagyon szeretem, CAIS után használom második rétegként. Nagyon szépen hidratál, és könnyen be is szívódik. Csak azért adok négy csillagot, mert drága és az utolsó cseppeket úgy kell kiimádkozni az üvegcséből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Boriskajuliska

2020. február 13.

Kb. 1 hónapja vettem és rendületlenül kenem napi 2X. Második rétegként 1 cseppet oszlatok el a két szememen. Állagra könnyű fehér illatmentes szérum. Pici várakozás után kenek még egy réteg krémet, de talán már ez is elegendő lenne de 50+ felett...... Viszonylag gyorsan fogy de valószínűleg újra veszem mert a táskáimat picit lejjebb vitte. Nagy előnye hogy könnyű, a túl nehéz krémek többet ártanak a táskáknak mint használnak (legalább is nálam).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Lencseee

2019. április 27.

Mat kinottem abbol hogy a csodat varjam egy szemkornyekapolotol😎 Hidratalo hatasukat nezem, amely jobb esetben megfelelo ahhoz, hogy feltoltse a rancocskaimat. A kence szagtalan, feher szinu es a konnyebb allaguak koze tartozik, ami hamar beeszivodik.Nekem rendszeres hasznalattal (ami nap 2szerest jelent)javitott a finomrancok optikai melysegen. Szivesen ujra veszem. Es vegre egy full hylamide rutinban nyomtam, lehet, hogy ez is tett hozza a hatasahoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

annroi

2019. április 20.

Mindig is úgy gondoltam, hogy majd a huszas éveim közepén elkezdek foglalkozni a ráncok megelőzésével, szerintem minél hamarabb elkezdem, annál jobbat teszek a bőrömmel. Ezért úgy gondoltam beruházok egy ilyen magasabb árkategóriás szérumra, mert az eddig használt szemkrémeim nem csináltak az égvilágon semmit.
Nos, egyelőre amit ezzel kapcsolatban tapasztaltam, hogy sokkal jobban nézek ki ébredés után, mint ezelőtt, nincsenek pufi szemeim. A karikáim persze maradtak, a genetikával sajnos nem tud mit kezdeni. Mikor felkenem annyira jól esik, nagyon szépen hidratálja a szem körüli részt. Viszont egyelőre a pici ráncaimmal nem csinált semmit. Elég csak egy kis csepp, ehhez képest azért nálam eléggé fogy. Számomra drága, de én hiszek benne, hogy hosszútávon jót teszek ezzel a kis szérummal. Nagy örömmel fogom elhasználni ezzel a kis üvegcsével, de nem 100% hogy ennyi pénzért újra beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

senskin

2019. március 2.

Rendesen fogy ám az a kis 15 ml. Nagyon gyengéd a bőrhöz és láthatóan szebbé teszi a szemkörnyéket kivasalja. Fölé még krémet teszek, szóval jó szérum. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

incifinc

2018. október 28.

Egy éve használom, eddig ez vált be a legjobban. Kicsi, hatásos, sokáig elég. Egy csepp - ütögetve viszem be, így egy kicsit a szem körüli izmok is kapnak behatást (nagyobb izom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.