Hylamide

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   11 800 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 800 Ft

Magas hatékonyságú szérum koncentrátum, amelyben a peptidek széles skáláját használtuk fel, növényi szacharidokkal és aktív technológiákkal, hogy rehidratálja a szem körüli érzékeny területet, míg a célzott technológiák láthatóan visszaszoríják a szarkalábak, táskák és karikák megjelenését. Garantált eredmények azonnal, néhány napon, majd néhány héten belül.

• Klinikailag fejlesztett szérum, amely a szem körüli bőr öregedésének több aspektusát is megcélozza.
  • Flavonoid Glucoside hatóanyaggal a sötét karikák halványításáért
  • Darutoside komplex a szemhéj megemeléséért
  • Waglerin-1 Peptide komplex a mimikai ráncok láthatóságának csökkentéséért
  • Nonapeptide-3 Retino komplex: új technológia, amely a retinolnál jobban látható változásokat eredményez kevesebb irritációval
  • Fluorinated Perfluorocarbon komplex: rendkívüli technológia a szem alatti terület látható feszesítéséért azonnal és hosszú távon

Ár: 11 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Boriskajuliska

2020. február 13.

Kb. 1 hónapja vettem és rendületlenül kenem napi 2X. Második rétegként 1 cseppet oszlatok el a két szememen. Állagra könnyű fehér illatmentes szérum. Pici várakozás után kenek még egy réteg krémet, de talán már ez is elegendő lenne de 50+ felett...... Viszonylag gyorsan fogy de valószínűleg újra veszem mert a táskáimat picit lejjebb vitte. Nagy előnye hogy könnyű, a túl nehéz krémek többet ártanak a táskáknak mint használnak (legalább is nálam).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Lencseee

2019. április 27.

Mat kinottem abbol hogy a csodat varjam egy szemkornyekapolotol😎 Hidratalo hatasukat nezem, amely jobb esetben megfelelo ahhoz, hogy feltoltse a rancocskaimat. A kence szagtalan, feher szinu es a konnyebb allaguak koze tartozik, ami hamar beeszivodik.Nekem rendszeres hasznalattal (ami nap 2szerest jelent)javitott a finomrancok optikai melysegen. Szivesen ujra veszem. Es vegre egy full hylamide rutinban nyomtam, lehet, hogy ez is tett hozza a hatasahoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

annroi

2019. április 20.

Mindig is úgy gondoltam, hogy majd a huszas éveim közepén elkezdek foglalkozni a ráncok megelőzésével, szerintem minél hamarabb elkezdem, annál jobbat teszek a bőrömmel. Ezért úgy gondoltam beruházok egy ilyen magasabb árkategóriás szérumra, mert az eddig használt szemkrémeim nem csináltak az égvilágon semmit.
Nos, egyelőre amit ezzel kapcsolatban tapasztaltam, hogy sokkal jobban nézek ki ébredés után, mint ezelőtt, nincsenek pufi szemeim. A karikáim persze maradtak, a genetikával sajnos nem tud mit kezdeni. Mikor felkenem annyira jól esik, nagyon szépen hidratálja a szem körüli részt. Viszont egyelőre a pici ráncaimmal nem csinált semmit. Elég csak egy kis csepp, ehhez képest azért nálam eléggé fogy. Számomra drága, de én hiszek benne, hogy hosszútávon jót teszek ezzel a kis szérummal. Nagy örömmel fogom elhasználni ezzel a kis üvegcsével, de nem 100% hogy ennyi pénzért újra beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

senskin

2019. március 2.

Rendesen fogy ám az a kis 15 ml. Nagyon gyengéd a bőrhöz és láthatóan szebbé teszi a szemkörnyéket kivasalja. Fölé még krémet teszek, szóval jó szérum. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

incifinc

2018. október 28.

Egy éve használom, eddig ez vált be a legjobban. Kicsi, hatásos, sokáig elég. Egy csepp - ütögetve viszem be, így egy kicsit a szem körüli izmok is kapnak behatást (nagyobb izom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

madonna43

2018. szeptember 10.

Nagy reményekkel kezdtem használni a szérumot, de a csalódottságom csak nőtt és nőtt, ahogyan egyre több fogyott az üvegcséből. Az égvilágon semmi de semmi változást nem láttam a szemem körül, sem az apró ráncok, sem pedig a sötétebb karikák nem halványodtak. Nem veszem újra, bár a cég termékeit általában kedvelem, szívesen kísérletezem velük. Minimális hidratáltságot adott, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Virvatuli

2018. június 19.

A Deciem termékeivel továbbra is az a tapasztalatom, hogy nem hoznak látványos változást, csak csendben teszik a dolgukat, és ez kb. a legjobb, ami az ember bőrével történhet. A SubQ Eyes-t hónapokig használtam (egy-egy cseppet reggelente), és nem láttam semmi különöset. Akkor sem, ha túl keveset aludtam, ha túl jól sikerült a buli előző este, ha menstruáltam, vagy ha épp szétstresszeltem magam és elszívtam ezer cigit. Aztán elfogyott, és hónapok óta először ébredtem puffadt, táskás szemekkel. Biztos, hogy újraveszem, és apránként mindent lecserélek a rutinomban Deciem cuccokra, mert a hosszú távon nyugodt, problémamentes bőr jó befektetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

revontulet

2018. május 21.

Par hete hasznalom, nagyon jo kis szerum. Szamomra eszreveheto a kulonbseg, szepen feltolti az apro rancokat (nincsenek nagyon rancaim, inkabb csak halvany mimikai a szemem korul). Nagyon konnyen beszivodik, es nekem eleg egy csepp a ket szemem kornyekere boven, szoval ugy gondolom, viszonylag sokaig eleg lesz. Abban hiszek, hogy jobb minosegu szerum(ok) rendszeres hasznalataval megelozhetok a rancok, ezert ruhaztam be ra, nekem megerte abszolut. Remelem 10 ev mulva is ugy fog latszani a boromon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

eeraa

2018. április 22.

Több cikket, véleményt olvastam róla és nagyon kíváncsi voltam rá. Lassan egy hónapja használom, reggel-este bőségesen (biztos vagyok benne, hogy elég lenne este 1-2 csepp, de nagyon könnyű rászokni), a tubus háromnegyedénél járok és eddig abszolút pozitív tapasztalat. Az apróbb, száraz ráncokat egy hét használat után szépen eltüntette. Az állaga nagyon kellemes a végeredmény pedig selymes, hidratált bőr. Nekem elég érzékeny a bőröm, főleg a szemkörnyéken, de egy picit sem irritálta. Ahogy a leírásban is ígérte, enyhített a sötét karikáimon.
DE! nem szabad tőle csodát várni, ezt úgyértem, hogy a hosszútávú rendszertelen alváson és a kevés folyadékfogyasztással járó problémákon nem fog segíteni.
Összességében szerintem szuper. Nincs negatív hatása és a leírásának tökéletesen megfelel. Az ára borsos de megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

sophieblabla

2018. március 12.

picit persze draga es nalam gyorsan is fogy, de leginkabb azert mert imadom;) nehezen talaltam olyan kombinalt szemkremet aminek erzem a hatasat (+alapvetoen szkeptikus is vagyok a szemkremekkel kapcsolatban mert ezen a kornyeken hivatalosan semmi kulso probalkozas nem tud erdemi valtozast elerni), de ezt nagyon megkedveltem. az esti rutin utolso lepese 1 csepp, es a legjobb benne hogy meg reggel is erzem a szemem alatt a puha taplalo hidratalo kontentet! szoval bar nem hiszem hogy oriasi taskakon vagy rancokon segitene (nekem ezek meg nincsenek) es a brutal lila karikaimat sem tunteti el magikusan, nem talaltam semmit ami ennel jobb/megnyugtatobb erzes lenne a szemem alatti erzekenyseg-komplexumnak. + semmi negativumat nem tapasztaltam, nem csip, nem irrital

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.