I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. november 26.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

6 gyönyörű árnyalatot, pirosítót és/vagy bronzosítót tartalmazó szemhéjpúder paletta.

2 kiadásban kapható:

• Go!
  • Go to the City!

blanchee

2015. június 14.

Nekem semmi bajom ezzel a palettával, tény hogy a szemhéjpúderek nagyon csillognak, de semmi gond nincs velük minőségben. A pirosító nagyon szép, matt a bronzosító szintén, nekem külön tetszik, hogy nem lehet vele túlzásba esni és ronda, feltűnő csíkokat húzni. Highlighterezni nem szoktam az arcom, de a szememen nagyon szeretem használni, szép természetes fénye van. A csomagolása nem annyira minőségi az átlátszó teteje egy részen elvált a fekete résztől, elengedte a ragasztó, de az sem vészes. Összességében nem egy rossz termék szerintem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

gioia

2015. január 29.

Rettenetesen csillámos, az alapszínek haloványak és alappal se maradt fent sokáig a helyén. A pirosító része használható egyedül. Olcsóbb kategóriában van ennél sokkal jobb minőség.

Update: azóta kisérleteztem vele még párszor, de nem vált be, mert egy óráig marad fent max, így kimerítette a pénzkidobás fogalmát. Na de volt már ilyen a történelemben. Mindenesetre ha valakit érdekel, olcsón megszabadulok tőle szívesen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

galambhajkuraszo

2014. december 19.

A bronzosítónak semmi színe, a többi szín elég pigmentált, a highlighter nagyon természetesnek hat, a pirosító nem olyan pigmentált, a szemhéjpúderekkel nincs gond (primerre teszem) szépen csillognak, szerintem nem túl csillámosak, mondjuk eleve erre számítottam, mivel mikor megnéztem a swatchokat róla láttam hogy csillámos (aki a pink pandáról rendeli meg tudja nézni, szóval láthatja hogy nem matt színek, ha esetleg a csillámokkal valakinek gondja lenne) és éppen annyira csillog amennyire kell neki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.