I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

18 gyönyörű árnyalatot tartalmazó paletta.

2 kiadásban kapható:

• Go to Heaven
  • Go to Hell

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

palackonjelzettidopont

2015. február 12.

nekem a Go to heaven paletta van meg immár másfél hónapja és boldogan mondhatom, hogy imádom! első ránézésre tényleg teljesen natúr színeknek látszanak, viszont szemen elképesztően szépen mutatnak. tény, hogy picit több matt színt is elbírt volna ez a paletta, bár ez engem nem zavar. a legnagyobb kedvencem az külső-alsó részből a mostanság nagyon divatos "marsala" szín, amit ha a mélyítővonalamba teszek, minden egyes alkalommal szerelembe tudok esni.
nagyon szépen satírozhatók a színek, könnyű velük dolgozni és szépen pigmentáltak is, szemhéjalappal pedig egy egész napot szépen kibírnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

manitia

2015. január 12.

A Go to hell-t vettem meg, mert annyi natúr színre nem volt szükségem, amennyi a heaven-ben van. Fél áron vettem az Auchan-ban, így teljesen megérte. 1500,-Ft körül volt. A csillogó színek, eléggé csillognak, de nem zavaróan számomra. A mattak is jól pigmentáltak (a kedvencem a lila, bordó, és zöld). A lilás-bordóssal olyan csillogó fagyi sminket tudtam csinálni, ami alappal még este is pöpecül a helyén maradt. :) Én könnyen tudtam dolgozni vele, pedig béna vagyok. :D A barack szín viszont nem látszik még alappal sem, de nem gond, mert az eléggé szemhéjszínű egyébként is. Én elégedett vagyok vele. (3000,-ft-ot nem ért volna szerintem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.