I Heart Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: palotaizs, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4290 Ft

A 16 matt és gyöngyházfényű szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 4290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BCatz

2018. december 11.

Nagyon jó paletta. Az illata édeskés. Engem nem a csokira emlékeztet, de nem rossz.
A színek nem élénkek, így sötétebb/barnás sminket lehet vele főleg készíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

lolliheya

2018. július 16.

Nekem ez kicsit csalódás volt a többi Chocolate palettához képest, olyan uncsi...egy extra színt sem találtam benne, viszont nagyon szépen pigmentáltak, hétköznapra tökéletes választás lehet. Pár csillámos szín viszont elég nagy fail.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Villango

2018. június 23.

Jaj nagyon szeretem. :)
Alap nélkül is remekül tart nap végére, ilyen festékem még nem volt, igazán szuper minőség, ezért ár érték arányban egyenlőre verhetetlen számomra.
A paletta nekem annyiban nem 100%, hogy nincs benne elég, konkrétan nagyon kevés világos árnyalat. Ezt sajnálom benne nagyon, de amúgy csúcsszuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Jaj nagyon szeretem. :)

anna22

2018. május 2.

Namost, elsőre nem hittem el, ahogy sokan mondják, hogy ezek az első pár csokipaletták nem olyan jók, mint az újak, de.... Már értem.
A csomagolás remek, bár az újabbaknak szebb, színben. :D Az illata fenséges, bár nembiztos, hogy a csoki az első ami eszembejut! :D
A mattok(Thank Fridayt kivéve) remekek, jól eldolgozhatók, pigmentáltak. Friday nekem kicsit jobban letapad, vagy ilyesmi, de halovány szín, nem olyan látványos, meg nem legalulra kell rakni.
A shimmerek. Na igen. Előszöris az alsó hármas(Smooth Cirminal, Chocolate Love és You Need More) CSODA!!! Folyékony, fémes gyönyörűségek, nagyon-nagyon jók. Még talán a fölöttük lévő(More!) is ide írható, de ez halványabb, annyira nem "folyékony" hatású. Nos a többi..... Háttt.... :/
Nos a két fölső(Piece Me Together és Love Torn): Az első csíkoz. Már ujjal swatcholva is. Sajnálom, mert gyönyörű lenne. Habár nem olyan zöld, inkább ezis egy aranyos árnyalat. Ami az egyik kedvencem az a lilás-szürkés szín(Unforgivable) nagyon különleges, bár ő sem az igazi. :(
A mellette lévő (Love Divine) viszont egy csoda, krémes, fényes, fémes. :D
És az utolsó kettő, amit kihagytam (What a Way to Go és Endorphins Ready!) szerintem hasonlóan jó, krémes, de nem teljes fólia-efffektes hatásúak, ilyen is kell bele. :D Az utolsó előttiben imádom a hatalmas csillámokat, egyébként a festék maga matt-szerű benne, így könnyen eldolgozható, és a megszokottnál kicsit nagyobb darabú csillámok gyönyörűek és különlegesek benne. *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

A mellette lévő (Love Divine) viszont egy csoda, krémes, fényes, fémes. :D

beauty88lover

2017. december 12.

ha kezdő vagy ha profi de egy mindennapi palettát keresel jó áron akkor ő az!
szép színek, jól pigmentált, könnyen eldolgozható.
ha utazásra kerül a sor ez nem maradhat itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

ha kezdő vagy ha profi de egy mindennapi palettát keresel jó áron akkor ő az!
szép színek, jól pigmentált, könnyen eldolgozható.
ha utazásra kerül a sor ez nem maradhat itthon!

eddiethestray

2017. november 24.

2 db csokis I <3 makeup palettám van, mindkettőt imádom! Intenzív, erősen pigmentált színek, tartósság jellemzi! Nagyon szeretem őket, jó kis Too Faced dupe!! Ajánlom! Az applikátor viszont siralmas :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

jadegirl

2017. július 15.

Sajnos pont a két legkulonlegesebb szin hasznalhatatlan,a piros es a zold. Plusz a vilagosrozsaszin konkretan lathatatlan... Vannak bennek jok de nem kulonleges arnyalatok ezert osszesegeben nem érte meg nekem es ritkan nyulok hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Madarka15

2017. április 25.

Nagyon szépek a színek, gyönyörűen pigmentáltak. Könnyű őket satírozni és tartósak is! Szóval maga a tökély! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Kassziopeia

2017. január 3.

Az összes palettám közül őt használom a legtöbbet. ♡♡♡ Nagyon nagyon szeretem, gyönyörű színeket tartalmaz és egytől egyig ki is tudom használni mindet. Az egyedüli bajom vele az, hogy mivel magammal hurcolom mindenhova, ezért a teteje kezdi megadni magát, remélem még kihúzza egy kis ideig és nem törik le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Csermely

2016. május 25.

Meseszép a paletta és maga a tartalma is, félek is néha használni mert olyan szép a külseje ezért mindig visszarakom a tokjába nehogy baja essen. A színek nagyon jó állagúak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.